تحلیل حکشتی شماره ۴ | موج شماری نئوویو چارت حکشتی

احتمال برگشت قیمت سهم حکشتی از ناحیه فیبوناچی

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل حکشتی شماره ۴ که در تایم فریم هفتگی انجام شده است تا بتوانیم وضعیت فعلی این سهم در این تایم فریم را از دیدگاه خودمان با شما به اشتراک بگذاریم. قبلاً سه تحلیل دیگر از این سهم ارائه شده است که تحلیل شماره ۱ در تایم فریم هفتگی و دو تحلیل دیگر در تایم فریم روزانه انجام شده بودند بنابراین می توان گفت که تحلیل حکشتی شماره ۴ بروزرسانی تحلیل شماره ۱ حکشتی می باشد که در زیر مروری بر آن خواهیم داشت و بعد به سراغ تحلیل جدید حکشتی خواهیم رفت.

نتیجه تحلیل حکشتی شماره ۱ در تایم فریم هفتگی :

همانطور که مستحضرید در تحلیل شماره ۱ حکشتی یک الگوی دیامتریک دیدیم که آن زمان در موج (E) این دیامتریک (در قیمت 414 تومان قبل از افزایش سرمایه) قرار داشتیم و انتظار صعود سهم تا محدوده 823 تومان الی 1000 تومان (قبل از افزایش سرمایه) را داشتیم که در حال حاضر با احتساب افزایش سرمایه ای که این سهم داشت مشخص است که این هدف دیده شده است و سودی در حدود ۱۰۰ درصد ایجاد شد. بعد از آن انتظار اصلاح سهم در قالب موج (F) و بعد صعود قوی در قالب موج (G) را داشتیم که دقیقاً همین حالت رخ داد و موج (G) سودی در حدود 1800 درصد ایجاد کرد. در ادامه وضعیت فعلی این سهم را بررسی خواهیم کرد.

شرح تحلیل حکشتی شماره ۴ :

همانطور که از تصویر تحلیل حکشتی شماره ۴ پیداست هم اکنون درون موج (G) دیامتریک مذکور قرار داریم. این دیامتریک با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و امواج درونی هر شاخه از آن نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است. 

چیزی که هم اکنون مهم است وضعیت شاخه آخر دیامتریک یعنی موج (G) می باشد که به طور واضح پیداست که این شاخه طبق تحلیل حکشتی شماره ۴ درون یک الگوی ترکیبی دوگانه قرار دارد که فعلاً درون الگوی دوم از این ترکیب قرار داریم. الگوی اول این ترکیب یه زیگزاگ معمولی می باشد و الگوی دوم نیز می تواند یک الگوی فلت یا حتی الگوهای پیچیده تر باشد که فعلاً درون موج B آن هستیم.

تحلیل حکشتی شماره ۴ | موج شماری نئوویو چارت حکشتی
HeKeshti NEoWave Analysis 04 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به تصویر تحلیل حکشتی شماره ۴ به نظر می رسد که موج نزولی فعلی در قالب موج B می تواند در سطوح فیبوناچی رتریسمنت 62 درصد تا 88 درصد که معادل قیمت 4144 تومان تا 2900 تومان می باشد خاتمه پیدا کند. این سطوح در تصویر مشخص می باشد. هم اکنون موج B وارد این محدوده شده است و باید هر لحظه وضعیت این موج نزولی را رصد کرد تا مشخص شود که در کدام یک از این سطوح احتمال خاتمه موج نزولی افزایش پیدا می کند پس از آن می توان به دنبال فرصت معاملاتی در این مقطع بود.

آنچه که از قدرت امواج درونی موج (G) پیداست این است که به احتمال قوی موج B جایی در بین سطح 62 درصد تا 78 درصد خاتمه خواهد یافت و پس از آن می توان انتظار صعود سهم تا سقف ماژور قبل را در قالب موج C داشت. اگر طبق انتظار برگشت سهم از سطح مذکور انجام شود در ادامه موج صعودی سهم می تواند از سقف قبل نیز فراتر رفته و طبق آنچه که در تصویر تحلیل حکشتی شماره ۴ رسم شده است به محدوده 11200 تومان تا 13600 تومان برسد.

پس از شکل گیری موج C می توان مشخص کرد که نوع این شاخه چه چیزی می باشد و بر طبق آن می توان گفت که موج (G) ادامه خواهد یافت یا خیر. 

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد. 

اطلاع از
24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمدرضا خ

با سلام خدمت شما استاد عزیز.جناب رحیمی همونطور که خودتون مستحضر هستید خیلی از کسانی که این سهم رو داشتن ضررهای شدید حتی بالای 70 درصد متحمل شدن با این حال سهامداران عمده هیچ کف بنیادی و تکنیکالی برای سهم قائل نیستن و واقعا خیلیهارو به خاک سیاه کشوندن بنده خواهشم از جنابعالی اینه لطف کنید یه وقتی قائل بشید برای تحلیل این سهم به صورت موشکافانه ی همیشگی تحلیل هاتون و برای اینکه مرحمی باشه رو این زخم عمیقی که این سهم و بازیگرانش بر تن ما گذاشتن لطفی کنید با توجه به شرایط بازار سهمی معرفی کنید که…  ادامه نوشته »

کیوان

درود. متاسفانه سهم به راحتی از کف 290 مد نظر شما هم عبور کرد و پس از یک پولبک به 3300 مجدد در روند ریزشی قرار گرفت.
این تحلیل کلهم فیلد شد

کیوان

هر وقت فرصت کردید لطفا به روزش کنید

پوریا سفیدانی

سلام این تحلیل فیلد شده؟

محمدصادق جمال زاده

استاد رحیمی عزیز سلام و ارادت..قربان از تحلیل های درجه یک و بسیار هوشمندانه شما ممنونم..و ممنونم که با این میزان مشغله همیشه پاسخگوی مخاطبانتون هستید..قربان راجع به اینده حکشتی و اتفاقاتی که براش افتاده میخواستم نظرتون رو بدونم؟ایا سقف قبل رو میتونه پس بگیره؟

محمدرضا خ

با سلام خدمت شما استاد گرامی. نظرتون در مورد شرایط کنونی سهم چیه؟ چون خیلی نوسانی داره کار میکنه و به نوعی داره تو این قیمتها درجا میزنه

اکبر عطاءنسب شربیانی

سلام جناب رحیمی
حقوقی حکشتی هر روز مشغول خدمت به سهامداران خرده و حجم مبنا رو پر می کنه. ابا این حساب : 1- آیا تحلیل پابرجاست؟ 2- امکان اینکه الگوی تصحیحی دوم فلت c ناقص باشه وجود داره؟
ممنون

محمدرضا خ

با سلام مجدد خدمت شما. جناب رحیمی ظاهرا حقوقی این سهم قصد هیچ حمایتی از سهم جز پایین آوردن قیمت پایانی رو نداره و هدفش قیمتهای پایینتره این سهم افت بسیار شدیدی داشته از سقف به نظرتون الگوی شرح داده شده در تحلیل هنوز پابرجاست یا فیل شده؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content