موج شماری سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (وتوصا) شماره۱

شرح ساختار امواج چارت وتوصا بر اساس قوانین  NEoWave

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید سهمِ سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در انتهای یک کارکشن از جنس مثلث خنثی (Neutral Triangle) می باشد.

ساختار بسیار تمیز و زیبای این الگو حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد.

موج E از این مثلث خنثی به نظر می رسد که یک مثلث انقباضی (Contracting Triangle) باشد که در شاخه D از آن قرار داریم و با تکمیل این موج یک نزول کوتاه مدت و یا شاید یک منطقه ساید تحت عنوان موج E خواهیم داشت.

سپس سهم وارد رشد بزرگی می شود که اولین تارگت آن در تحلیل مشخص شده است. این تارگت بر اساس حداقل الزامات حرکت پساالگوییِ مثلث خنثی بدست آمده است.

سطوح حمایت و مقاومتی نیز در تصویر مشخص شده اند که منطقه پر احتمالی برای تکمیل موج D و E از مثلث انقباضی می باشند.

بسته به صبر و حوصله تان نسبت به زمان قیمت های فعلی می تواند برای خرید مناسب باشد فقط به لحاظ زمانی باید صبر کرد تا آخرین ریز موجها شکل گیرد و سهم راهی صعود بزرگی شود.

این رشد تا تارگت مشخص شده حدود ۱۰۰ درصد می باشد.

نکات مهم برای ترید در سهم سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران:

استاپ لاس تحلیل در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت نیز بوسیله ی یک زون فیبوناچی  مشخص شده است.

بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد.

استاپ تحلیل حدود ۱۲ درصد و تارگت آن حدود ۱۰۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

موج شماری نئوویو (NEoWave) سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (وتوصا) شماره 1

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات