عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل وتوصا شماره 1 | موج شماری چارت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران

بررسی فرصت خرید پیش رو

1.1k
بازدید

در این پست با تحلیل وتوصا شماره 1 در خدمت شما هستیم تا این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و فرصت خرید پیش رو را با شما همراهان گرامی به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل وتوصا شماره 1 :

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید سهمِ سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در انتهای یک کارکشن از جنس مثلث خنثی (Neutral Triangle) می باشد. ساختار بسیار تمیز و زیبای این الگو حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد. موج E از این مثلث خنثی به نظر می رسد که یک مثلث انقباضی (Contracting Triangle) باشد که در شاخه D از آن قرار داریم و با تکمیل این موج یک نزول کوتاه مدت و یا شاید یک منطقه ساید تحت عنوان موج E خواهیم داشت.

سپس سهم وارد رشد بزرگی می شود که اولین تارگت آن در تصویر تحلیل وتوصا شماره 1 مشخص شده است. این تارگت بر اساس حداقل الزامات حرکت پساالگوییِ مثلث خنثی بدست آمده است. سطوح حمایت و مقاومتی نیز در تصویر مشخص شده اند که منطقه پر احتمالی برای تکمیل موج D و E از مثلث انقباضی می باشند. بسته به صبر و حوصله تان نسبت به زمان قیمت های فعلی می تواند برای خرید مناسب باشد فقط به لحاظ زمانی باید صبر کرد تا آخرین ریز موجها شکل گیرد و سهم راهی صعود بزرگی شود.

تحلیل وتوصا شماره 1 بر اساس سبک نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل وتوصا شماره 1 | کش دیتای هفتگی

این رشد تا تارگت مشخص شده حدود ۱۰۰ درصد می باشد.

ترید بر اساس تحلیل وتوصا شماره 1 :

استاپ لاس تحلیل در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت نیز بوسیله ی یک زون فیبوناچی  مشخص شده است. بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد. استاپ تحلیل حدود ۱۲ درصد و تارگت آن حدود ۱۰۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content