عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل بیت کوین شماره ۲ | موج شماری Bitcoin به سبک نئوویو

در جستجوی فرصت خرید در انتهای روند نزولی

2.8k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل بیت کوین شماره ۲ که اولین ارز دیجیتالی می باشد که به دنیا معرفی شده است و امروز قصد داریم روند نزولی چارت این ارز دیجیتالی را بر اساس سبک نئوویو تحلیل کنیم و خدمتتان ارائه دهیم. قابل ذکر است که در تحلیل ما چارت Bitcoin در برابری با ارز دلار می باشد که نماد اختصاری آن BTCUSD می باشد. برای شرح تحلیل بیت کوین شماره ۲ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل بیت کوین شماره ۲ :

در تحلیل بیت کوین شماره ۲ از سقف 18800 دلار شمارش را آغاز کرده ایم که یک سقف ماژور در این چارت می باشد و شرایط لازم را برای شروع شمارش دارد. نقطه صفر آبی رنگ نمایانگر نقطه شروع شمارش می باشد. پس از آن مشاهده می کنید که بیت کوین با ایجاد ۵ شاخه در قالب یک الگوی ایزومتریک تا قیمت 5700 دلار نزول کرده است که چیزی حدود ۷۰ درصد از بهای خود را از دست داده است. شاخه های این الگوی ایزومتریک با لیبل ها و کانال بندی سبز رنگ مشخص شده اند. کل این ایزومتریک در تحلیل بیت کوین شماره ۲ موج (A) از درجه ای بالاتر به رنگ آبی را شکل داده است.

پس از آن وضعیت مقداری پیچیده شده است اما با دقت کافی می توانیم بر اساس شدت و ضعفی که در امواج مشاهده می شود مسیر شکل گیری الگوها را بیابیم. همانطور که که تحلیل بیت کوین شماره ۲ مشاهده می کنید پس از شکل گیری ایزومتریک یک حرکت شارپ صعودی شکل گرفته است که قیمت بیت کوین را تا 11500 دلار ریکاوری کرده است. اما این ریکاوری دوامی نداشته و مجدداً بیت کوین راهی یک روند نزولی فرسایشی شده است. 

بر اساس الگوهایی که در نئوویو می شناسیم و قوانین مطرح شده در این روش می توانیم موج صعودی که به آن اشاره شد را موج A از یک فلت در نظر بگیریم و روند نزولی که به دنبال آن آمده است را در قالب یک مثلث کانتر موج B در نظر بگیریم که به زودی خاتمه خواهد یافت و راهی موج C از فلت خواهیم شد.

لیل های این فلت بزرگ با رنگ سبز مشخص شده اند و اجزای درونی موج B از این فلت که یک روند نزولی فرسایشی می باشد نیز در تحلیل بیت کوین شماره ۲ با لیبل هایی به رنگ سورمه ای و داخل دایره مشخص شده است. انتهای این مثلث می تواند در سطح فیبوناچی ۵۰ تا ۶۲ درصد که معادل تقریبی قیمت 5800 دلار تا 5500 دلار می باشد خاتمه یابد. 

کل فلت مذکور در درجه ای بالاتر می تواند نقش موج (B) از یک فلت بزرگتر را ایفا کند که انتهای این فلت حداقل باید به سطح 61.8 درصد از موج (A) بزرگ دست یابد تا شمارش تحلیل بیت کوین شماره ۲ مورد قبول واقع شود. پس از این موج (B) نیز موج (C) بزرگ را خواهیم داشت تا بالاخره بتوان به پایان روند نزولی در این ارز دیجیتالی امیدوار شد و به دنبال برگشت آن به مدار صعودی بود.

تحلیل بیت کوین شماره ۱ | موج شماری Bitcoin به سبک نئوویو
BTCUSD NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به توضیحات ارائه شده برای تحلیل بیت کوین شماره ۲ در انتهای موج B از (B) که یک مثلث کانتر به پایان خواهد رسید و حدود آن را تعیین کردیم می توان اقدام به خرید کرد که البته برای این امر باید مترصد رخداد تریگر لازم شد.

پس از آن می توان انتظار داشت که تا سطح ۶۲ درصد از موج (A) صعود ادامه یابد تا موج (B) بزرگ خاتمه یابد. این سطح حوالی قیمت رند شده 12000 دلار قرار دارد. در این محدوده با دیدن شواهد لازم می توان اقدام به پوزیشن سل کرد تا از نزولی که موج (C) بزرگ را شکل خواهد داد استفاده کرد. این موج در حالت نرمال مطابق تصویر تحلیل بیت کوین شماره ۲ می تواند بر روی حمایت 4000 تا 3500 دلار خاتمه یابد.

اطلاع از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
سعید

سلام/ ممکنه بیت کوین رو اپدیت بفرمایید؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content