تحلیل بیت کوین شماره ۱ | موج شماری نئوویو BTCUSD

بررسی الگوی شتابدار

1.9k
بازدید

با نام و یاد خدای بزرگ و عرض سلام و ادب خدمت همراهان محترم انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل ارز دیجیتالی پرجنجال بیت کوین BTCUSD که درخواست های متعددی از شما عزیزان برای تحلیل آن دریافت کرده ایم. برای شرح تحلیل بیت کوین شماره ۱ همراه ما باشید.

شرح تحلیل بیت کوین شماره ۱ :

طبق تصویر زیر بیت کوین در نمای لگاریتمی روند صعودی پر قدرتی داشته است که جنجالهای زیادی به همراه داشت. از منظر موج شماری به سبک نئوویو این ساختار شتابدار می باشد و اگر کمی حساسیت را بر روی ریز موج ها کم کنیم به شمارشی مطابق با تصویر زیر دست خواهیم یافت. طبق تحلیل بیت کوین شماره ۱ به نظر میرسد این ارز دیجیتالی در موج 5 بزرگ خود باشد که ساختار آنرا در تصویر مشاهده می کنید.

تحلیل بیت کوین شماره ۱ | موج شماری نئوویو BTCUSD
BTCUSD NEoWave Analysis 01 | Weekly Cash Data

این شتابدار احتمالا ساختار 3 ممتد (3rd Wave Extension) دارد اما شرط آن این است که موج 5 فراتر از سطح 61.8 درصد موج 3 حرکت نکند تا قانون امتداد برای 3 ممتد بودن این موج رعایت شود. اگر حرکت موج 5 فراتر از این سطح باشد ناگزیر به تغییر شمارش خواهیم بود. سطح مذکور توسط ابزار فیبوناچی بر روی تصویر مشخص شده است که عدد 26636 را نشان می دهد.

چشم انداز پیش رو :

اما اگر بخواهیم متوجه شویم که رشد نهایی بیت کوین در سطح بیان شده خاتمه خواهد یافت یا نه، ساختار موج 5 کلید کار خواهد بود. طبق تحلیل بیت کوین شماره ۱ ساختار موج 5 نیز احتمالاً یک شتابدار موج 3 ممتد می باشد که هم اکنون موج 3 از 3 آن خاتمه یافته و احتمالا اواخر موج 4 از 3 می باشیم. با این حساب تا پایان موج 3 از 5 و همچنین پایان موج 5 اصلی احتمالا بیت کوین موفق نخواهد بود از سطح 26636 فراتر رود.

اگر این ارز دیجیتالی اواخر موج 4 از 3 باشد به زودی شاهد صعود دیگری در قالب موج 5 از 3 خواهیم بود که کمی بالاتر از سقف آخر می تواند خاتمه یابد و یا نهایتا تا 61.8 درصد موج 3 از 3 می تواند پیش رود. بعد از آن موج 4 از 5 بزرگ را خواهیم داشت تا این ارز برای صعود آخر خود در مقطع کنونی یعنی موج 5 از 5 انرژی کافی داشته باشد. روند متصور شده با فلش های صورتی رنگ بر روی تصویر رسم شده اند.

سرمایه گذارانی که قصد خرید این ارر برای گرفتن موج 5 را دارند می توانند در صورت وقوع تریگر با حد ضرر اولیه 5300 دلار اقدام کنند و بعد حد ضرر خود را تریل کنند.

اطلاع از
5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
faatab

سلام . اقا ارشیا میشه لطفا چارت بیت رو اپدیت کنید. ممنون

aminaran

سلام . تحلیل جدیدی از بیت کوین دارید ؟ تشکر

newtrader

سلام آقای رحیمی این تحلیل فیلد شد؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content