تحلیل بیت کوین شماره ۱ | موج شماری نئوویو BTCUSD

در موج ۵ بزرگ

با نام و یاد خدای بزرگ و عرض سلام و ادب خدمت همراهان محترم انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل ارز دیجیتالی پرجنجال بیت کوین BTCUSD که درخواست های متعددی از شما عزیزان برای تحلیل آن دریافت کرده ایم. برای شرح تحلیل بیت کوین شماره ۱ همراه ما باشید.

شرح تحلیل بیت کوین شماره ۱ :

طبق تصویر زیر بیت کوین در نمای لگاریتمی روند صعودی پر قدرتی داشته است که جنجالهای زیادی به همراه داشت. از منظر موج شماری به سبک نئوویو این ساختار شتابدار می باشد و اگر کمی حساسیت را بر روی ریز موج ها کم کنیم به شمارشی مطابق با تصویر زیر دست خواهیم یافت. طبق تحلیل بیت کوین شماره ۱ به نظر میرسد این ارز دیجیتالی در موج 5 بزرگ خود باشد که ساختار آنرا در تصویر مشاهده می کنید.

تحلیل بیت کوین شماره ۱ | موج شماری نئوویو BTCUSDاین شتابدار احتمالا ساختار 3 ممتد (3rd Wave Extension) دارد اما شرط آن این است که موج 5 فراتر از سطح 61.8 درصد موج 3 حرکت نکند تا قانون امتداد برای 3 ممتد بودن این موج رعایت شود. اگر حرکت موج 5 فراتر از این سطح باشد ناگزیر به تغییر شمارش خواهیم بود. سطح مذکور توسط ابزار فیبوناچی بر روی تصویر مشخص شده است که عدد 26636 را نشان می دهد.

چشم انداز پیش رو :

اما اگر بخواهیم متوجه شویم که رشد نهایی بیت کوین در سطح بیان شده خاتمه خواهد یافت یا نه، ساختار موج 5 کلید کار خواهد بود. طبق تحلیل بیت کوین شماره ۱ ساختار موج 5 نیز احتمالاً یک شتابدار موج 3 ممتد می باشد که هم اکنون موج 3 از 3 آن خاتمه یافته و احتمالا اواخر موج 4 از 3 می باشیم. با این حساب تا پایان موج 3 از 5 و همچنین پایان موج 5 اصلی احتمالا بیت کوین موفق نخواهد بود از سطح 26636 فراتر رود.

اگر این ارز دیجیتالی اواخر موج 4 از 3 باشد به زودی شاهد صعود دیگری در قالب موج 5 از 3 خواهیم بود که کمی بالاتر از سقف آخر می تواند خاتمه یابد و یا نهایتا تا 61.8 درصد موج 3 از 3 می تواند پیش رود. بعد از آن موج 4 از 5 بزرگ را خواهیم داشت تا این ارز برای صعود آخر خود در مقطع کنونی یعنی موج 5 از 5 انرژی کافی داشته باشد. روند متصور شده با فلش های صورتی رنگ بر روی تصویر رسم شده اند.

سرمایه گذارانی که قصد خرید این ارر برای گرفتن موج 5 را دارند می توانند در صورت وقوع تریگر با حد ضرر اولیه 5300 دلار اقدام کنند و بعد حد ضرر خود را تریل کنند.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
5 نظر
 1. newtrader

  سلام آقای رحیمی این تحلیل فیلد شد؟

 2. سلام . تحلیل جدیدی از بیت کوین دارید ؟ تشکر

  1. سلام. فرصت بشه ارائه می کنیم انشالله.

 3. faatab

  سلام . اقا ارشیا میشه لطفا چارت بیت رو اپدیت کنید. ممنون

  1. سلام. بله به دلیل درخواست زیاد امروز تحلیل این چارت ارائه میشه. علاوه بر آن قصد جدی داریم که تحلیل ارزهای مجازی دیگر و چارت های بازار ارز بین المللی را نیز با جدیت بیشتری دنبال کنیم و ارائه دهیم. با احترام

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.
ـ دیدگاه هایی که نام و ایمیل نامعتبری داشته باشند حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.