تحلیل فارس شماره 5 | موج شماری چارت سهم فارس به سبک نئوویو

ارائه چشم انداز پیش رو

822
بازدید

در این پست با تحلیل فارس شماره 5 در خدمت شما عزیزان هستیم تا شرایط فعلی این سهم را از منظر سبک تحلیل نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و بر اساس آن چشم انداز احتمالی پیش رو را مشخص کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل فارس شماره 5 :

همانطور که از چارت صنایع پتروشیمی خلیج فارس پیداست، این سهم تا کنون سه موج فرساشی زمانگیر را طی کرده که فرمت اصلاحی آن کاملاً هویداست. چنین ساختاری گزینه های ما را محدود به سه ساختار مثلث، ایزومتریک و با احتمال کمتر (با توجه به شرایط کلی بازار) دیامتریک می کند. در بین این گزینه ها بک چیز مشترک وجود دارد و آن هم ضعف شدید در موج سوم، که پیشنهاد دهنده یک رشد بعد از این ضعف است.

این رشد نیز بین هر سه ساختار مشترک خواهد بود اما طول قیمتی آن تعیین کننده خواهد بود. حال بین این سه گزینه با توجه به نگرشی که از تحلیل عمده سهام بازار بدست آورده ایم مثلث را انتخاب کرده ایم. یک مثلث انقباضی که بسته به میزان رشدی که در موج D خواهد کرد مدل کانتر یا ریورس خواد بود.

در تصویر تحلیل فارس شماره 5 یک کانال بندی با خط تیره برای ساختار مثلث کانتر رسم کرده ایم و یک کانال بندی نقطه چین برای ساختار ریورس. که در تصویر قابل ملاحظه است. اما برای ترید بر روی این سهم باید انتهای موج سوم فعلی مشخص شود. به نظر میرسد که ساختار این موج نیز یک مثلث انقباضی کانتر باشد که هم اکنون در موج d آن هستیم و انتظار داریم بعد از افت اندک دیگری این ساختار تکمیل شود و راهی موج D از ساختار بزرگتر شویم. برای درک بهتر مطالب گفته شده فلش های صورتی رنگ را دنبال کنید.

تحلیل فارس شماره 5 | کش دیتای هفتگی
تحلیل فارس شماره 5 | کش دیتای هفتگی

در آینده با توجه به ساختار موج D که رخ خواهد داد میتوانیم دقیقا بگوییم ساختار مثلث اصلی مدل کانتر خواهد بود یا ریورس. فعلا از پیش داوری خودداری می کنیم.

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل فارس شماره 5 :

برای ترید در سهم فارس باید صبر کنید تا موج C کامل شود و سپس اقدام به خرید کنید. اگر سهم مطابق با تحلیل فارس شماره 5 پیشروی کند در منطقه ای که با زون فیبوناچی مشخص شده است باید شاهد تکمیل موج C باشیم. در نهایت کفی که در آن محل ساخته می شود به عنوان استاپ لاس لحاظ خواهد شد.

اطلاع از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
حمیدرضا

با سلام و احترام
لطفا تحلیلی از صنایع شیمیایی رنگین (شرنگی) داشته باشید.

مشاهده دیگر مطالب

See other content