آنالیز نئوویو دلارین (USDJPY) کش دیتای هفتگی شماره ۹

شرح ساختار امواج چارت جفت ارز دلارین (USDJPY) بر اساس قوانین  NEoWave :

بر اساس آنالیز انجام شده به نظر می رسد دلارین در انتهای یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) قرار دارد که با لیبل های آبی رنگ مشخص شده است.

ساختار هر موج از این مثلث را می توانید با لیبل های سبز رنگ مشاهده کنید.

موج E از این مثلث خنثی نیز مثلث خنثیِ کوچکتری شده است که هم اکنون در موج D و یا اواخر C از آن قرار داریم و اهداق حرکتی آنرا را در تصویر مشاهده می کنید.

نظر به اینکه قبل از مثلث خنثیِ اصلی (درجه بزرگتر) یک زیگزاگ (ZigZag) شناسایی شده لذا حرکت بعد از این مثلث خنثی نیز انتظار داریم یک موج جهت دار اما با ساختار اصلاحی باشد که ما آن را علی الحساب موج C از یک مثلث فرضی در نظر گرفته ایم.

دو تارگت برای این موج C فرضی مشخص نموده ایم که یکی حوالی سقف ماژور قبلی یعنی عدد ۱۲۵ و دیگری عدد ۱۳۴ برای این جفت ارز می باشد.

بنابراین در صورت صحت تحلیل تارگت اول حدود ۱۳۵۰ پیپ و تارگت دوم حدود ۲۲۵۰ می باشد.

نکات مهم برای ترید در جفت ارز USDJPY (دلارین):

استاپ لاس تحلیل USDJPY در تصویر مشخص شده است. استاپ را زیر پایین ترین نقطه احتمالی خاتمه موج c از مثلث خنثیِ کوچکتر قرار داده ایم که در صورت صحت تحلیل دیگر نباید این نقطه شکسته شود.

منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد که برای ورود دقیق باید به تایم فریم های پایین تر رجوع کرد تا در حد امکان با قیمت کمتری وارد شد.

انتظار می رود دلارین برگشتی به سمت کف داشته باشد که میتواند نقطه ورد بهتری را فراهم کند.

تارگت نیز بوسیله ی یک زون فیبوناچی مشخص شده است و اعداد آنرا بیان کردیم.

بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول در جفت ارز دلارین مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد.

اگر بازگشت کوچکی که انتظار داریم رخ دهد استاپ تحلیل حدود ۲۰۰ پیپ در هنگام ورود خواهد بود که با حرکت قیمت می توان این استاپ را کاهش داد. تارگت تحلیل نیز همانطور که بیان شد در مرحله اول ۱۳۵۰ پیپ می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

آنالیز نئوویو (NEoWave) جفت ارز دلارین (USDJPY) شماره 9

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات