تحلیل فباهنر شماره ۲ | موج شماری نئوویو سهم فباهنر

بررسی ساختار موجی چارت صنایع مس شهید باهنر از منظر نئوویو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل فباهنر شماره ۲ که بروزرسانی تحلیل قبل این سهم می باشد و با تغییراتی که در موج شماری چند موخ اخیر نیاز بود بر آن شدیم تا تحلیل دیگری از این سهم ارائه دهیم که روشن کننده وضعیت فعلی سهم باشد. در این تحلیل از نمایی بازتر به موج شماری ساختار کارکشن اخیر پرداخته ایم، لذا اگر می خواهید در ابتدا نمای کلی تری از ساختار امواج این سهم ببینید نیاز است که تحلیل فباهنر شماره ۱ را ملاحظه کنید و بعد به سراغ تحلیل فباهنر شما ۲ بیایید. با شرح تحلیل دوم از این سهم با ما همراه باشید.

شرح تحلیل فباهنر شماره ۲ :

در تحلیل قبلی این سهم انتظار داشتیم که کارکشن زمان گیر فباهنر در قالب موج (B) خاتمه یافته باشد و وارد موج (C) که یک ساختار شتابدار خواهد بود شده باشیم که در عمل با تعللی که سهم در صعود نشان داد مشخص شد که هنوز کارکشن سهم در قالب موج (B) به پایان نرسیده است و باید مدت زمان کوتاه دیگری نیز صبر کنیم تا این کارکشن خاتمه یابد و بعد انتظار صعود اصلی در قالب موج (C) را داشته باشیم. در واقع موج هایی که در تحلیل قبل با لیبل 1 و 2 سبز رنگ مشخص کرده بودیم بخش هایی از موج D از (B) بوده است که در تصویر تحلیل فباهنر شماره ۲ می توانید جایگاه آنها را در کارکشن بیابید.

طبق تحلیل فباهنر شماره ۲ مشخص است که در حال حاضر در موج E از الگوی مثلثی هستیم که این موج به احتمال قوی به شکل یک الگوی فلت در حال توسعه است که با فراز و نشیب کوتاه مدت، موج b این فلت خاتمه خواهد یافت و باید شاهد یک موج c کوتاه مدت باشیم تا ساختار این فلت و در نتیجه موج E از مثلث خاتمه یابد و با خاتمه یافتن این مثلث پرواضح است که در اشلی درجه بالاتر موج (B) از زیگزاگ خاتمه خواهد یافت و راهی صعود اصلی سهم خواهیم شد. این الگوی مثلثی با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ درون تصویر مشخص شده است و همچنین امواج داخلی موج D و E این مثلث را می توانید با کانال بندی و لیبل های قرمز رنگ مشاهده کنید.

نکته دیگر این که حرکت بلند مدت سهم فباهنر درون یک کانال صعودی شکیل قرار دارد که بر اساس همین کانال انتظار داریم که موج c از فلتی که به آن اشاره شد در قیمت هایی بالاتر از خط پایین این کانال تمام شود که نشان می دهد این موج c نمی تواند موجی قوی باشد و به احتمال قوی در قالب یک الگوی شتابدار ترمینال رخ خواهد داد که دامنه قیمتی زیادی پیدا نکند. همچنین درون تصویر تحلیل فباهنر شماره ۲ ترازهای زمانی کوتاه مدتی رسم شده تا محل خاتمه موج b و c از فلت شرح داده شده را بهتر نشان دهد. همچنین ترازهای دیگری را در تصویر مشاهده می کنید که می تواند زمان خاتمه امواج پیش رو از موج (C) زیگزاگ را نشان دهد.

تحلیل فباهنر شماره ۲ | موج شماری نئوویو سهم فباهنر
Febahonar NEoWave Analysis Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

بر اساس تحلیل فباهنر شماره ۲ انتظار می رود که این سهم پس از صعود کوتاه مدتی تا حوالی 1000 تومان به موج b فلتی که با لیبل های قرمز رنگ مشخص شده است خاتمه دهد و پس از آن موج c از فلت را انتظار داریم که به احتمال قوی بالای خط حمایتی کانال صعودی به اتمام خواهد رسید که در آن صورت همزمان شاهد تکمیل موج E از مثلث سبز رنگ و همچنین کارکشن بزرگ سهم در قالب موج (B) از زیگزاگ که با رنگ آبی مشخص شده است خواهیم بود و بعد سهم راهی موج (C) از زیگزاگ خواهد شد که با لیبل آبی رنگ مشخص شده است.

این موج طبق تصویر تحلیل فباهنر شماره ۲ می تواند تا حدود 2580 تا 3000 تومان رشد کند و در صورت وجود قدرت مضاعف در روند صعودی احتمال رسیدن به تارگت 3400 تومانی نیز میسر می باشد. قابل ذکر است که با ادامه کارکشن فعلی سهم باعث شده که این کارکشن در سطح بالاتری خاتمه یابد و تارگت های سهم نیز افزایش یافته است. حد ضرر این تحلیل نیز در قیمت 777 تومان قرار دارد که با قیمت های فعلی سهم حدود 14 درصد فاصله دارد که اگر آن را با حد سود 180 تا 240 درصدی سهم مقایسه کنید پر واضح است که این تحلیل از ریوارد به ریسک بسیار بالایی برخوردار است و در نتیجه ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

امیدواریم این تحلیل برای همراهان گرامی مفید واقع شود.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.

122
دیدگاه کاربران

avatar
 
53 نظرات
69 پاسخ ها
0 دنبال کننده ها
 
نظرِ دارای بازخورد بیشتر
نظر برجسته
41 نویسندگان نظرات
آرمان صدرkeivan salimiآرشمرتضیفرزاد نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
arman0077
مشترک تالار
arman0077

سلام ارشیا جان
من با چنتا تحلیل(فیبوناچی و کانال بندی) مقاومت شاخص رو یک میلیون و چهل هزار واحد بدست آوردم.
امیدوارم تحلیل هامون یکی باشه.
ویرایش: ببخشید صفحات زیادی باز بود، فکر کردم نظرمو توی صفحه شاخص کل نوشتم.

امیر
بیننده
امیر

سلام استاد رحیمی خسته نباشید
ممنون میشم بفرمائید تارگت بعدی فباهنر چنده؟

محمد نیکزاد
مشترک تالار
محمد نیکزاد

سلام استاد گرامی میشه نمودار فباهنر را بروز رسانی کنید ببینم اهدافش چقدر چون رو تحلیل شما تا ۳۴۰۰ میره والان دیگه نزدیک هدفشه تشکر

امیر
بیننده
امیر

سلام آقای رحیمی خسته نباشید
نمودار فباهنر نیاز به آپدیت نداره؟ با تشکر

keivan salimi
مشترک تالار

سلام استاد گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه خداقوت
استاد حرکت فباهنر خیلی مبهم شده…خیلی اذیتمون کرد با این افزایش سرمایه اش که کنسل شد …میشه یه توضیحی در مورد روند فباهنر بفرمایید یا اگه امکانش هست سهم رو آپدیت کنید ممنونم

محمد نیکزاد
مشترک تالار
محمد نیکزاد

سلام ارشیا جان خسته نباشید میشه بگید فباهنر چه الگویی داره تشکیل میده یا چارتشا به روز کنید

امیر
بیننده
امیر

سلام استاد رحیمی خسته نباشید
این فباهنر چرا سرگیجه گرفته!؟