تحلیل مرقام شماره ۳ | موج شماری چارت مرقام به سبک نئوویو

در شروف صعودی بزرگ

19.3k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل مرقام شماره ۳ که روز چهارشنبه در کانال تلگرامی انستیتو از پتانسیل آن صحبت کردیم و اهدافی را برای آن بیان کردیم. در این پست به بررسی دقیق سهم مرقام در دو تایم فریم هفتگی و روزانه پرداخته ایم تا دلیل این پیشنهاد برای شما عزیزان نیز مشخص شود. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل مرقام شماره ۳ :

چنانچه از چارت هفتگی سهم مرقام پیداست این سهم در بلند مدت درون یک الگوی دیامتریک قرار دارد که این الگو را با لیبل های درون دایره و کانال بندی به رنگ قرمز تیره مشخص کرده ایم. همچنین ساختار امواج داخلی این الگو را نیز با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص کرده ایم که مشخص می کند به تازگی موج D الگوی دیامتریک که یک مثلث انقباضی می باشد خاتمه یافته است و وارد موج E شده ایم. ساختار دیگر شاخه های الگوی دیامتریک نیز مشخص شده است که می توانید در تایم فریم هفتگی از تحلیل مرقام شماره ۳ آنها را مشاهده کنید.

تحلیل مرقام شماره ۳ | موج شماری چارت مرقام به سبک نئوویو | تایم فریم هفتگی
Margham NEoWave Analysis 03 | Weekly Cash Data

علاوه بر الگوی دیامتریک این احتمال وجود دارد که الگوی سهم مرقام ایزومتریک نیز باشد که در آن صورت موج F بزرگ که پیش بینی شده است و با فلش صورتی رنگ آن را مشخص کرده ایم حذف شده و به جای آن می تواند یک X موج رخ دهد که نیازی ندارد با اصلاح های قبلی همپوشانی ایجاد کند و یا این که با پایان الگوی ایزومتریک یک روند نزولی آغاز خواهد شد، بنابراین لازم است که پس از شکل گیری موج E بزرگ وضعیت سهم با دقت بررسی شود و در صورت لزوم تحلیل دیگری ارائه شود. البته ما فعلاً از صعودی که می تواند در قالب موج E بزرگ رخ دهد بهره خواهیم برد تا پس از آن ببینیم که در موج بعدی چه شرایطی رخ خواهد داد.

برای بهتر مشخص شدن وضعیت سهم مرقام، ساختار موج D که یک مثلث انقباضی می باشد نیز موج شماری دقیق شده است که در تصویر تحلیل مرقام شماره ۳ تایم فریم روزانه می توانید آن را مشاهده کنید. این الگو با لیبل ها و کانال بندی آبی رنگ مشخص شده است و همچنین امواج داخلی آن نیز با لیبل ها و کانال بندی سبز رنگ تعیین گردیده اند و هرجا که لازم بوده است ساختار یک درجه پایین تر نیز با کانال بندی و لیبل های سیاه رنگ مشخص شده است.

تحلیل مرقام شماره ۳ | موج شماری چارت مرقام به سبک نئوویو | تایم فریم روزانه
Margham NEoWave Analysis 03 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو: 

پس از خاتمه موج D الگوی قرمز رنگ، در هر دو حالت دیامتریک و یا ایزومتریک، باید شاهد صعودی در قالب موج E باشیم که می تواند تا حدود قیمتی 1534 تا 2133 تومان رشد کند. این محدوده با ابزار فیبوناچی بر روی تصویر تحلیل مرقام شماره ۳ تایم فریم هفتگی مشخص شده است. این ابزار پروجکشن موج C الگوی بزرگ می باشد. همچنین بر اساس قوانین، وقتی که یک الگوی مثلث کامل می شود حرکت پسامثلث می تواند به اندازه ماکزیمم حدود قیمتی مثلث از سقف مثلث فراتر رود که بر این اساس چون در موج D یک مثلث انقباضی رخ داده است موج E می تواند حداقل به اندازه 100 درصد حدود قیمتی مثلث حرکت کند که تارگت 1777 تومانی را به ما نشان می دهد که درست در همان محدوده فیبوناچی ای واقع می شود که از پروجکشن موج C بزرگ بدست آمده بود. پس این مورد نیز تاییدیه ای برای تارگت پیش روی سهم می باشد. حدود قیمتی الگوی مثلثی و همچنین بازتاب آن از سقف مثلث نیز در تصویر تحلیل مرقام شماره ۳ تایم فریم هفتگی با ابزار مشخص شده است.

حد ضرر این تحلیل در انتهای شاخه E از (E) از مثلث انقباضی ای قرار داده شده است که موج D دیامتریک یا ایزومتریک را شکل داده است. این حد ضرر قیمت 450 تومان را نشان می دهد که با احتساب قیمت معرفی سهم در 573 تومان حدود 20 درصد با قیمت معرفی فاصله دارد. در آن سو تارگت سهم را اگر 1777 تومان در نظر بگیریم حدود 210 درصد با قیمت معرفی سهم فاصله دارد که تارگت بسیار بزرگ و ارزشمندی محسوب می شود. همچنین اگر میزان حد سود را با حد ضرر سهم بسنجیم مشخص است که این تحلیل از ریوارد به ریسک بسیار عالی برخوردار است و ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

در بعد زمان نیز یک سیکل های زمانی این چارت را مورد بررسی قرار داده ایم که روی چارت یکی از این سیکل ها را نشان داده ایم که بر اساس آن سهم مرقام می بایست تا حدود 210 روز آینده یا به عبارتی حدود 7 ماه آینده به تارگت متصور شده در تحلیل دست یابد.

امیدواریم تحلیل مرقام شماره ۳ نیز مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

اطلاع از
201 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
Ranjbar

سلام استاد .خسته نباشید،بی نهایت ممنون از زحماتتون.استاد تحلیل مرقام پابرجاست؟چون خیلی توی ضررم،ب ذهنم رسید که با کلر ک ب تازگی تحلیلش را گذاشتید جا به جاش کنم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

امیر

سلام جناب رحیمی خسته نباشید
اصلا امیدی به برگشت سهم هستش؟ در صورت برگشت تا چه قیمتی میتونه رشد کنه؟ ممنون

mohamad ali

سلام استادتحلیل مرقام رامحبت بفرمایید.متشکرم ازلطف شما

صابری

سلام.وقتتون بخیر جناب رحیمی.
عذر میخوام روند نزولی مرقام را تا چه عددی پیش بینی میفرمایید؟

امیر

سلام استاد
منظورتون 3310 تومن هستش؟

ح.م.پور

سلام.وقت شما بخیر جناب رحیمی. آقا این مرقام انگار سقوطش انتها نداره.تا کجا میخواد اصلاح کنه؟یه روزی گل سرسبد سبدم بود.واقعا فکرشو نمیکردم اینطور کنه.بنظرتون امیدوار بمونم یا بیایم بیرون بعد اینهمه اصلاح. واقعا میترسم بیام بیرون و بعدش راه بیفته..ممنون از شما.اگه مقدوره نمودارشو آپدیت کنین..یه چیز دیگه بعضی افراد میگن توی گروهها که این شرکت شامل ماده 141 هست..نکنه دلیل این سقوطش همین باشه؟

ح.م.پور

ممنون استاد عزیز

امیر

سلام استاد رحیمی عزیز
امکانش هست بفرمایید این هفته چند شنبه تحلیل مرقام رو بروز رسانی میکنید؟

امیر

سلام استاد رحیمی
چند درصد این احتمال وجود داره که مرقام به سقف قبلی (6900) برگرده؟

امیر

سلام
استاد رحیمی این مرقام هرچی داده بود داره پس میگیره! ریزشش هم که تمومی نداره. فکر کنم اینجوری که دارند میفروشن بزودی باید بریم رو قیمت 500 !!!

امیر

سلام جناب رحیمی خسته نباشید
به نظر شما موج صعودی مرقام تمام شده؟ چقدر زمان میبره به روند صعودی برگرده؟

امیر

ممنونم. در صورت برگشت به روند صعودی حداقل تارگتش چنده؟

mohamad ali

سلام باتشکرازشما بزرگوارلطفاتارگت مرقام را محبت می فرمایید.اگر الان امکان ندارد هنوز جادارد برای رشد نگهداریم ؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content