تحلیل فسرب شماره ۳ | موج شماری فسرب به سبک نئوویو

بررسی ساختار بلند مدت چارت فسرب

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل فسرب شماره ۳ در خدمت شما عزیزان هستیم که درخواست بسیاری برای تحلیل آن دریافت کرده بودیم. قبلاً نیز دو تحلیل موفق از این سهم ارائه کرده بودیم، سهم مشابه تحلیل های ارائه شده حرکت کرد و سودهای خوبی رو نصیبمان کرد. تحلیل شماره ۲ فسرب را می توانید در این لینک مشاهده کنید. برای شرح تحلیل فسرب شماره ۳ در این پست همراه ما باشید.

شرح تحلیل فسرب شماره ۳ :

چنانچه قبلاً نیز انتظار میرفت سهم فسرب درون یک مثلث خنثیِ بزرگ قرار داشت و در نهایت این سهم طبق پیش بینی های انجام شده شاخه (D) و (E) این مثلث را نیز تکمیل کرد و راهی حرکت پسا الگویی شد. این مثلث در تحلیل پیش روی شما با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ ترسیم شده است. البته بنا بر استفاده از کش دیتا و وضوح بهتر امواج، تغییرات کوچکی در شمارش قبل که بر مبنای چارت کندلی بود داده ایم. 

ساختار شاخه های این مثلث در تحلیل فسرب شماره ۳ مشخص می باشد اما قسمت قابل توجه این مثلث شاخه (D) می باشد که ساختاری بسیار نادر دارد. این شاخه ترکیب یک ایزومتریک و مثلث کانتر انقباضی می باشد که بسیار کم اتفاق می افتد. موج (E) نیز یک الگوی ریورس انقباضی می باشد که با لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

تحلیل فسرب شماره ۳ | موج شماری فسرب به سبک نئوویوچشم انداز پیش رو :

با توجه به کامل شدن مثلث خنثیِ بزرگِ مشخص شده در تصویر تحلیل فسرب شماره ۳ ، حداقل قیمتی که سهم می بایست به آن دست یابد تا این مثلث تاییدیه پسا الگویی خود را دریافت کند قیمت 722 تومان می باشد اما اگر سهم در رشد خود دچار ضعف نشود بصورت نرمال تا 968 نیز می تواند رشد کند. اگر در صعود سهم قدرت زیادی مشاهده شود دست یابی به لول بعد که در تصویر مشخص شده است نیز امکان پذیر می باشد اما برای ترید باید به حداقل هدف و حالت نرمال پسا الگویی بهای بیشتری داد.

فعلا در تحلیل فسرب شماره ۳ ساختاری را برای صعود مشخص نکرده ایم چرا که در این مقطع مشخص کردن ساختار با خطای بالا همراه می باشد، فقط دو شاخه اول از این صعود که هم درجه می باشند با لیبل A و B سبز رنگ مشخص شده است. اما برای ترید می بایست بر اساس تعریف روند پیش رفت و با هر اصلاح سهم و رسیدن آن به یک سطح حمایتی می توان اقدام به پوزیشن گیری کرد. در حال حاضر افرادی که قصد ترید میان مدتی روی این سهم را دارند باید تا اصلاح بعدی سهم صبر نمایند زیرا در حال حاضر سهم از آخرین کف ساخته شده فاصله زیادی گرفته است و ریسک ترید در این نقطه بالا رفته است. اما برای تریدهای کوتاه مدتی می توان از تایم فریم های پایین تر استفاده کرد.

توسط انستیتو ایران نئوویو

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.