میلاد امام زمان (عج) مبارک باد. تخفیف ۲۰ درصدی برای کلیه محصولات فروشگاه ایران نئوویو به مدت سه روز

کد تخفیف : E1402

تحلیل خپارس شماره ۲ | موج شمای خپارس به سبک نئوویو

در شرف پایان روند نزولی

2k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل خپارس شماره ۲ از گروه خودرویی. چند مدت پیش تحلیل شماره ۱ خپارس تقدیم حضورتان شد که نتیجه همان چیزی شد که انتظار داشتیم. در این تحلیل با پیشروی امواج، الگوی سهم بهتر نمایان شده است که شرح آن در پاراگراف های بعد تقدیمتان می شود. اگر تحلیل شماره ۱ خپارس را قبلاً مشاهده نکرده اید می توانید با کلیک بر روی لینک آورده شده آن را مشاهده کنید.

شرح تحلیل خپارس شماره ۲ :

چنانچه در تحلیل قبل خپارس اشاره شد سهم درون یک مثلث خنثی قرار دارد که در حال حاضر موج (C) رفته رفته رو به اتمام است. در تحلیل قبل اشاره شد که دو نوع تناوب استاندارد و معکوس برای سهم میسر می باشد و تا زمانی که موج (C) شکل نگیرد نمی توان پیش بینی دقیقی کرد که تناوب سهم کدام یک خواهد بود. حال که این موج شکل گرفته و تقریباً ساختار آن نمایان است، با توجه به شیب کند و فرسایشی بودن موج (C) می توان انتظار داشت که مثلث خنثی بزرگ این سهم از نوع استاندارد باشد و وضعیت افقی به خود بگیرد. بر این اساس در تصویر تحلیل خپارس شماره ۲ نیز این مثلث را بصورت افقی و استاندارد رسم کرده ایم که در زیر قابل مشاهده می باشد.

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید.

تحلیل خپارس شماره ۲
Khepars NEoWave Analysis 02 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

شاخه (C) از مثلث خنثی بزرگ که با لیبل ها و کانال بندی آبی رنگ در تحلیل خپارس شماره ۲ مشخص شده است، خود یک ساختار مثلث خنثی ریورس دارد که ۴ شاخه آن کامل شده است و هم اکنون وارد شاخه پنجم آن شده ایم. این مثلث با لیبل ها و کانال بندی سبز مشخص شده است. انتظار داریم که شاخه پنجم یعنی شاخه E سبز رنگ تا سطح فیبوناچی ۳۸ درصد الی ۶۲ درصد موج C یعنی حد فاصل قیمت 68 تومان الی 63 تومان کاهش یابد و با کف سازی در این محدوده وارد موج (D) که یک شاخه صعودی می باشد شود. در همین محدوده باید مترصد رخ داد تریگر خرید بود.

تارگت یا حد سود موج (D) بر اساس اینکه مثلث مدل افقی و استاندارد باشد حدود 124 تومان خواهد بود که حدود ۹۴ درصد از پایین ترین قیمت خرید فاصله دارد. از طرفی حد ضرر سهم را در قیمت 55 تومان قرار داده ایم که کف ماژور سهم در آن قیمت قرار دارد و همچین با رسیدن چارت به آن ناحیه مثلثی که در شاخه C‌ از مثلث بزرگتر متصور هستیم باطل خواهد شد. بنابراین این حد ضرر قابل اتکا خواهد بود و با تثبیت سهم زیر آن باید تا مدتی از سهم خارج شد.

بر اساس شرح آمده حد سود سهم حدود ۹۴ درصد و حد ضرر سهم حدود ۱۳ درصد خواهد بود که نشان دهنده ریوارد به ریسک بسیار بالای سهم می باشد و ترید بر اساس تحلیل خپارس شماره ۲ را کاملاً توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
mjranjbar

با سلام و تشکر از تحلیلهای دقیق شما

آیا با شرایط فعلی میتوان متصور بود که این هفته حرکت خودش رو شروع کنه یا نه هنوز بنظرتون باید کف سازی کنه؟

تشکر

مهشید

سلام اقای رحیمی..والا من که خسته شدم از دست این و زامیاد.. دیگه طاقت یک روز منفی خوردن این را هم ندارم..بنظرتون از چه تاریخی شروع به رشد میکنه؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content