تحلیل وساخت شماره ۶ | موج شماری وساخت به سبک نئوویو

تعیین نقطه مناسب برای خرید

3.1k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل وساخت شماره ۶ که می تواند دید وسیعی از ساختار و چشم انداز پیش روی این سهم به شما عزیزان ارائه دهد. از نظر ما این سهم به زودی فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری فراهم خواهد کرد. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل وساخت شماره ۶ :

اگر چارت وساخت را بصورت بلند مدتی نگاه کنید متوجه خواهید شد که ساختاری پیچیده همراه با همپوشانی های متعدد و با امواج اصلاحی دارد. اما اگر با دقت بر اساس شدت و ضعف امواج مسیر قیمت را مشخص کنیم و بر اساس مفهوم پسا الگویی الگوها را از هم تفکیک کنیم می توانیم ساختار چارت را مشخص کنیم. بر این اساس در تحلیل وساخت شماره ۶ ساختاری که برای ما نمایان شده است و هم اکنون به شما عزیزان نیز ارائه می کنیم یک ساختار ترکیبی از نوع رانینگ دوگانه با ایکس موج بزرگ (Running Double Tree Combination) می باشد. این ساختار با لیبل و کانال بندی قرمز تیره مشخص شده است.

بخش اول ساختار مطرح شده یک مثلث خنثی افقی (Neutral Triangle)، ایکس موج (X) بزرگ یک مثلث خنثی کانتر (Neutral Triangle) و الگوی دوم از ترکیب که الان در جریان می باشد به احتمال زیاد یک الگوی فلت (Flat) خواهد بود. از این رو طبق تحلیل وساخت شماره ۶ ما هم اکنون در موج (B‌) از B بزرگ (با رنگ قرمز تیره و درون دایره) از فلت هستیم. این موج (B) خود یک الگوی دیامتریک می باشد که بر اساس تحلیل مشخص است که موج F آن رو به پایان است و به زودی راهی موج G از این الگو خواهیم شد.

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

تحلیل وساخت شماره ۶ | موج شماری وساخت به سبک نئوویو
Vesakht NEoWave Analysis 06 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

بر اساس تحلیل وساخت شماره ۶ الگوی دیامتریک انتهای چارت باید به زودی راهی یک نزول شود تا موج G را کامل کند. این موج G می تواند در سطحی حوالی قیمت 200 تومان به پایان برسد. البته در آن قسمت یک زون فیبوناچی رسم کرده ایم تا در صورت شدت و ضعف این موج حالات دیگر نیز تا حدودی پوشش داده شود. در این زون فیبوناچی باید مترصد گرفتن پوزیشن خرید برای دست یابی به رشد بزرگی که انتظار آنرا داریم باشیم.

پس از تکمیل دیامتریک رشدی که موج (C) از B بزرگ خواهد بود شروع می شود. این موج به صورت نرمال می تواند تا هدف مشخص شده در تصویر رشد کند. این هدف حوالی قیمت 550 تومان خواهد بود، اما برای اینکه حالات دیگر نیز تا حدودی پوشش داده شود زون فیبوناچی ای رسم کرده ایم که محدوده ای را برای این هدف مشخص کند. هدف ذکر شده با قیمت خرید مشخص شده 175 درصد فاصله دارد که بسیار قابل توجه می باشد.

پس از دست یابی سهم به هدف بلند مدت خود باید از سهم خروج کرد تا موج C فلت بزرگ ساخته شود. همچنین اگر قبل از رسیدن به هدف شواهدی از ضعف در سهم مشاهده شود باید این موضوع را مد نظر قرار داد که تحت تاثیر آن ضعف هدف سهم کاهش خواهد یافت.

اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
حسین موسوی

سلام
امکانش هست در گروه تلگرام آپدیت تحلیل وساخت بگذارید ؟
با سپاس

مولوی

سلام جناب رحیمی عزیز
این تحلیل رو آپدیت نمیکنید؟
با سپاس

محسن

سلام استاد
الان که به تحلیل چند ماه قبل که نگاه میکنیم دقت این روش خیلی بیشتر مشخص میشه ممنون از زحماتی که میکشید
سهم طبق تحلیل موج Bرو تکمیل کرد وصعود شارپی تا هدف اول داشت. ایا این موج شتابدار هست که تایید کننده فلت باشه؟از طرفی از لحاظ زمانی فکرمیکنم هنوز زمان مونده تا موجCتمام بشه.میشه بفرمایید الان تو چه موقعیتی هستیم وایا امکان رسیدن به اهداف بالاترهست؟

ع ط

سلام
ایا شما خبر های موثر بورس انتشار می دهید
اثرش بر بنیادی وتحلیل بنیادی وتحلیل تکنیکال سهم مر بوطه چطور؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content