تحلیل غگل شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت گلوکوزان

موقعیت معاملاتی در انتهای الگوی مثلث

12.2k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل غگل شماره ۱ که چندی قبل در صف فروش این سهم را معرفی کردیم و به ارزندگی آن اشاره کردیم. مطابق با روال همیشگی تحلیل سهم نیز در این پست تقدیم می شود تا برای معرفی سهم دلایل تکنیکالی نیز ارائه شده باشد. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل غگل شماره ۱ :

در تصویر زیر می توانید تحلیل غگل شماره ۱ را مشاهده کنید. مطابق با این تحلیل مشخص است که سهم پس از کامل کردن یک فاز شتابدار وارد یک ناحیه اصلاحی از نوع مثلث انقباضی جاری شده است و از آنجایی که قبل از حرکت شتابدار مذکور حرکت شتابدار دیگری مشاهده نمی شود می توان آن را آغاز یک روند جدید دانست و آن را با لیبل (A) مشخص کرد و مثلثی که پس از آن رخ داده است نیز طبیعتاً نقش موج (B) را دارا می باشد.

این شرایط می تواند بیانگر وقوع یک الگوی زیگزاگ باشد که احتیاج است یک حرکت شتابدار دیگر تحت عنوان موج (C) رخ دهد تا آن را کامل کند. این حرکت شتابدار مورد انتظار با فلش صورتی رنگ در تصویر مشخص شده است و لیبل های زیگزاگ نیز به رنگ آبی مشخص شده اند. امواج درونی هر شاخه از این زیگزاگ نیز مطابق با تصویر تحلیل غگل شماره ۱ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده اند.

تحلیل غگل شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت گلوکوزان
GheGol NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو:

همانطور که گفته شد بر اساس تحلیل غگل شماره ۱ و موج شماری انجام شده انتظار یک حرکت شتابدار دیگر را در این سهم داریم که با لیبل (C) آبی رنگ و فلش صورتی مشخص شده است. این موج حداقل باید به نسبت 62 درصد فیبوناچی که در تصویر مشخص شده است دست یابد که درست روی خط مرکزی کانال بندی رسم شده نیز قرار می گیرد. اما با توجه به جاری بودن موج (B) و همچنین بر این اساس که روند صعودی در این سهم به تازگی شکل گرفته است انتظار داریم که صعود پیش رو به اهداف بالاتری دست پیدا کند که معادل محدوده 100 تا 114 درصد فیبوناچی برگرفته شده از طول موج (A) می باشد و همچنین در این محدوده سقف کانال نیز وجود دارد.

به این ترتیب از حدود قیمتی که سهم را معرفی کرده ایم (1050 تومان) اهداف سهم به ترتیب 2500 تومان (بدبینانه) و محدوده 4450 تا 5500 تومان می باشد که معادل 140 درصد و 320 تا 420 درصد بازدهی خواهند بود. برای این اهداف بسیار عالی زمانی سرمایه گذاری توجیه پیدا می کند که آنها را با حد ضرر سهم در قیمت 868 تومان مقایسه کنیم که فقط 17 درصد با قیمت معرفی سهم فاصله دارد و این نشان دهنده ریوارد به ریسک بسیار عالی این تحلیل می باشد.

از نظر زمانی نیز انتظار داریم که اهداف تحلیل غگل شماره ۱ در فاصله زمانی 2 تا 4 ماه آینده دیده شود که باز هم نشان دهنده وضعیت عالی موقعیت کنونی برای ترید می باشد.

امیدواریم که این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
118 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مهرداد ایران

ارشیا جان وقتت بخیر این مثلث انبساطی درومد ،ترکوندمون توهم :(

محمدرضا تشکر

سلام استاد
هیجان منفی باعث شد به کل از تحلیل ها دور شیم
بنظر میاد غگل، فروی، وثوق، خاذین و … نیاز به آپدیت تحلیل دارن، امکانش هست لطف کنید و تحلیل هاشون رو بروز کنید؟
تو این ایام که همه ترسیدن و سرمایه ها به باد رفت ما دلگرمی امون به شما و دوست گرانقدرتون استاد صاحبی بود و به تحلیل های شما بزرگان مطمئن
با تشکر و آرزوی سلامتی ♥

معین

سلام استاد عزیز . نظر به شناوری بالای سهم غگل و القای شبکه های مجازی مبنی بر اصلاح پرتفوی وتعدیل و تغییر جهت به فلزی و پتروشیمی وصنایع دلار محور و بر عکس ضرر صنایع غذایی در نتیجه رشد دلار وهیجان فروش در این صنایع حتی سیتا و نمادهایی که یک سهم از انها فرصت خرید نمیداد لطفا بفرمایید ایا هنوز تحلیل شما بر این اهداف پابرجاست؟ اگر هست براورد زمانی تقریبی ان بنظر شما چقدر است؟استاد فکر کنم با توجه به مجمع 6/31 قیمت تا 555 تومن کف کانال بلند مدت خود نزول کند ایا فکر می کنید با این…  ادامه نوشته »

بامشاد

سلام جناب رحیمی خوب هستین؟؟
جسارتا با توجه به اینکه موج ۲ اصلاحی سهم هم از لحاظ قیمتی و هم زمانی طولانی شده ممکنه که موج ۴ اصلاحی سهم کوتاه شده و سهم تا پایان سال گپ قیمتی خود را پر کنه؟؟

رهنما

سلام جناب رحیمی استاد بزرگ

قربان آیا میشه به هدف ۲۵۰۰ برای پایان سال امیدوار بود؟؟
و اینکه به نظرتون بالاخره این سهم از اصلاح خارج میشه و وارد موج ۳ بشه؟؟

معین

سلام استاد بی صبرانه منتظر تحلیل جدید شما از نماد غگل هستیم .استاد فرمودید اگر شرایط بحرانی بود خروج اعلام میکنم دیگه بحرانی تر از الان؟ واقعا منکه تک سهم هستم و همه داراییم غگل و 50 درصد دقیقا تو ضررم به نظر شما اگه هم حد ضررهای بعدی فعال بشه خروج با این قیمتا کار درستیه؟ استاد خواهشا بادر نظر گرفتن تابلو و سود اوری شرکت و دیگر اطلاعات شرکت لطفا یک تحلیل بفرمایید. والله خیر الرازقین

علی نظری

سلام استاد گرامی آیا با توجه معاملات امروز غگل می توان به اتمام اصلاح غگل امیدوار بود ویا هم چنان انتظار را اصلاح را دارید؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content