تحلیل کگاز شماره ۱۲ | موج شماری کگاز به روش نئوویو

فراهم شدن موقعیت خرید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در این پست با تحلیل کگاز شماره ۱۲ در خدمت شما عزیزان هستیم که به نظر میرسد برای یک رشد حدوداً ۴۰ درصدی آماده شده باشد. ضمن اینکه برای موقعیت کنونی کگاز حد ضرر بسیار کوچکی هم می توانیم اختیار کنیم که نکته بسیار مثبتی برای این موقعیت محسوب می شود. برای شرح تحلیل کگاز شماره ۱۲ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل کگاز شماره ۱۲ :

سهم کگاز پس از یک رشد شارپ ۲۵۰ درصدی از ۱۸۰ تومان تا ۶۳۷ تومان وارد یک محیط خنثی شده است که این محیط خنثی تا کنون سه شاخه پی در پی ایجاد کرده است که تا اینجای کار هر موج از موج قبلی کوتاه تر می باشد. چنین محیطی سریعاً ساختار یک مثلث انقباضی را در ذهن ما تداعی می کند که از نظر شرایط زمانی و قیمتی امواج نیز با قوانین نئوویو تطبیق دارد. ما این مثلث را به عنوان موج B در نظر گرفته ایم. که در ساختاری بزرگتر موج B از B خواهد بود چرا که این مثلث در دامنه قیمتی موج نزولی از گذشته سهم اتفاق افتاده که ما آنرا با لیبل A مشکی بزرگ مشخص کرده ایم.

خب برگردیم به همان محیط خنثیِ آخر چارت. موج سوم از این ساختار خنثی که ما آنرا با C سبز رنگ لیبل گذاری کرده ایم هم بسیار زمانگیر می باشد و هم ساختاری فرسایشی با همپوشانی های متعدد و منظم دارد که شرایط ساختاری آن با یک الگوی سیمتریکال مطابقت دارد و به نظر میرسد که هم اکنون در آخرین موج از این الگو باشیم. این الگو با لیبل های قرمز رنگ داخل دایره مشخص شده است.

موج آخر الگوها معمولاً ضعف خوبی از خود نشان می دهند که به نظر میرسد در موج آخر سیمتریکال مذکور نیز چنین حالتی در حال رخ دادن باشد. مادامی که انتهای سیمتریکال یاد شده از حد ضرر مشخص شده در تصویر که ۲۸۰ تومان می باشد پایین تر نرود می توانیم به پایان الگوی سیمتریکال و برگشت سهم به فاز صعودی برای ساخت موج D از مثلث انقباضی امیدوار باشیم. 

شکست خط روند نزولی سیمتریکال می تواند مبنای تریگر گیری برای این سهم باشد و همچنین برای تایید بیشتر نیاز می باشد که آخرین سقف مینور از الگوی سیمتریکال در زمان کمتری نسبت به شکل گیری موج (I) از این الگو بشکند و شاهد تثبیت قیمت بالای آن باشیم. در این شرایط تحلیل کاملاً تایید شده و هدف موج D در دسترس قرار خواهد گرفت.

تحلیل کگاز شماره ۱۲ | موج شماری کگاز به روش نئوویو
Kegaz NEoWave Analysis 12 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

اگر شرایطی که توضیح داده شد فراهم شود سهم می تواند تا هدف موج D از مثلث انقباضی رشد داشته باشد. هدف موج D بصورت نرمال بین ۴۶۱ تا ۵۱۶ تومان می باشد که معادل ۴۰ درصد رشد از قیمت های فعلی می باشد.

پس از آن طبق تحلیل کگاز شماره ۱۲ یک اصلاح در قالب موج E از مثلث خواهیم داشت و سپس رشد اصلی سهم در قالب موج C از B بزرگ را خواهیم داشت که احتمالا یک موج ایمپالس خواهد بود و بصورت نرمال اگر پیشروی کند می تواند تا سطوح فیبوناچی مشخص شده در تصویر رشد کند که رشدی معادل ۱۳۰ درصد برای سطح میانی خواهد بود (از نقطه E مثلث انقباضی). 

بنابراین طبق تحلیل کگاز شماره ۱۲ سهامداران می توانند یکبار برای گرفتن موج D مثلث انقباضی اقدام کنند و بار دیگری برای رشد اصلی سهم. افرادی که قصد سهامداری با این سهم را دارند هم می توانند خرید های خود را پس از تریگر دهی در مرحله کنونی انجام دهند و تا تارگت موج C از B بزرگ صبر کنند.

اطلاع از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
میان مدتی

به نظر با فروش صادراتی 8 میلیون دلاری و نرخ ارزی پیش بینی در صورت مالی 3700 تومانی واقعا جذابه
در کنار طرح های توسعه

مشاهده دیگر مطالب

See other content