تحلیل کرمان شماره 6 | موج شماری چارت سهم کرمان به سبک نئوویو

منطقه حمایتی سهم کرمان

11.6k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل کرمان شماره 6 تا شرایط جدید این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. قبل از آن نیز مروری بر تحلیل قبل و نتیجه آن خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل قبلی کرمان :

در تحلیل شماره 5 سهم کرمان انتظار داشتیم که سهم کرمان از حدود قیمت 5100 تومان که مربوط به قبل از افزایش سرمایه آن می باشد و معادل قیمت 2800 تومان فعلی می باشد وارد فاز صعودی شود و دو تارگت 18000 و 31000 تومان نیز برای آن تحلیل اعلام کردیم که با احتساب افزایش سرمایه معادل قیمت 10000 تومان و 17600 می باشد. اگر به چارت سهم یا به تصویر تحلیل کرمان شماره 6 که در ادامه ارائه شده است دقت کنید مشخص است که تارگت اول سهم دیده شد و سهم تا حدود قیمت 14700 تومان رشد کرد که در مقیاس لگاریتمی بسیار نزدیگ به تارگت دوم سهم می باشد. بر این اساس می توان گفت که طبق تحلیل قبل سودی در حدود 400 درصد ایجاد شد. پس از آن سهم وارد یک فاز اصلاحی شده است که در تحلیل امروز به آن می پردازیم.

شرح تحلیل کرمان شماره 6 :

با پیشروی امواج مشخص است که در فاز صعودی ای که در تحلیل قبل پیش بینی کرده بودیم یک ساختار شتابدار رخ نداده است، همین موضوع بازنگری بر ساختار موج شماری را الزامی می کند. با بررسی جدیدی که انجام شده است به نظر می رسد که منطبق ترین ساختار بر روند صعودی این سهم می تواند یک ساختار ترکیبی باشد که الگوی اول آن یک دیامتریک زیگزاگی بوده که در سقف 14700 تومان به اتمام رسیده است و پس از آن X موج رخ داده است که به نظر می رسد هم اکنون در انتهای آن هستیم. دیامتریک مذکور در تصویر تحلیل کرمان شماره 6 با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است و ساختار داخلی X موج نیز که به نظر می رسد یک مثلث ریورس انقباضی باشد با کانال بندی و لیبل های سیاه رنگ مشخص شده است.

تحلیل کرمان شماره 6 | موج شماری چارت سهم کرمان به سبک نئوویو
Kerman NEoWave Analysis 06 | Daily Cash Data

همچنین در تحلیل ارائه شده محدوده حمایتی سهم کرمان که در حدود 6700 تا 8000 تومان می باشد هم رسم شده است که X موج به آن واکنش های خوبی نشان داده است و این موضوع نشان می دهد که بازیگزان سهم این منطقه را به رسمیت می شناسند. همچنین خط روند نزولی سهم که با خط نقطه چین در تصویر تحلیل کرمان شماره 6 مشخص شده است نیز توسط امواج انتهایی X موج شکسته شده است که نشانه خوبی برای سهم می باشد. موضوع قابل ذکر دیگر افزایش حجم معاملات بالای محدوده حمایتی سهم می باشد که می تواند نشان دهنده جمع شدن شناوری این سهم در این محدوده باشد و همین موضوع باعث شده تا در نشانگر جریان پول یا به اختصار MFI نیز دو بار این نشانگر وارد منطقه اشباع شده و واگرایی HD را ایجاد کند که نشانه خوب دیگری برای سهم کرمان می باشد.

چشم انداز پیش رو :

با توجه به شرح تحلیل و همچنین با توجه به ساختار X موج انتظار می رود که اصلاح سهم کرمان بالای محدوده حمایتی مشخص شده به زودی به اتمام برسد و این سهم بتواند وارد یک فاز صعودی دیگر تا حدود 23000 الی 26000 تومان شود که سودی در حدود 200 تا 250 درصد خواهد بود. این موج شاخه A از الگوی دوم ساختار ترکیبی خواهد بود، پس از آن طبق تصویر تحلیل کرمان شماره 6 و با توجه به شرایط امواج، احتمال وقوع یک فاز اصلاحی با روند ساید وجود دارد تا موج B از الگوی دوم ایجاد شود و بعد موج صعودی دیگری رخ خواهد داد که در تحلیل های آینده به آنها خواهیم پرداخت.

حد ضرر تحلیل کرمان شماره 6 مطابق با تصویر در قیمت 6000 تومان قرار گرفته است که زیر محدوده حمایتی سهم می باشد. این حد ضرر حدود 20 درصد با قیمت های فعلی سهم فاصله دارد که در مقایسه با تارگت های پیش رو بسیار کوچک بوده و می توان گفت که ریوارد به ریسک این تحلیل برای ترید بسیار مناسب می باشد. قابل ذکر است که از نظر زمانی نیز این سهم می تواند تا 3 الی 4 ماه آینده به اهداف ذکر شده دست پیدا کند.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
58 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مسعود

سلام و عرض احترام
رشد فعلی بنظرتون تا چه محدوده ای ادامه خواهد داشت؟

مسعود

ممنون از حضور و پشتیبانی همیشگی تون

یزدی زاده

با سلام و احترام با توجه به رشد اخیر این سهم اگر امکان دارد تحلیل را بروز فرمایید. با تشکر

هادی امامی

سلام به شما استاد گرامی و بقیه سروران… اگر ممکن است نظرتان را در مورد آینده سهم کرمان و سناریو های مختلف احتمالی موج شماری آن به اشتراک بگذارید. متشکرم.

میلاد احمدی

سلام جناب رحیمی
آیا تحلیل جدیدی که برای کرمان حدود 4 ماه پیش قولش را دادید، آماده نشده که استفاده کنیم ؟

با تشکر

امیر

سلام جناب رحیمی
نظرتان در مورد کرمان و وحکمت چیه
اگر لطف کنید تحلیل رمز ارز ها هم بذارید عالی میشه.

امیر

مرسی,در مورد وحکمت و رمز ارز ها نظرتان چیه
تحلیل رمز ارز هارو میذارید؟

علی سلطان پور

سلام استاد رحیمی
مقداری کرمان دارم.به نظرتون سناریوی آینده سهم چی میشه؟
اتفاقاتی که توی این مدت افتاد به کل چارت سهم رو با تحلیل های مورد انتظار عوض کرد؟

محمدرضا خ

سلام خدمت شما استاد گرامی.جناب رحیمی یه راهنمایی میخواستم ازتون در مورد این سهم. از اونجایی که افزایش سرمایه تایید شد و 25 این ماه مجمع داره و با توجه به اینکه بعد افزایش قیمت نظری میاد زیر 200 و مدل رفتاری گذشته سهامدار عمده نشون میده بعد از افزایش سرمایه ممکنه مدتها قیمت رو سرکوب کنه.شما توصیه میکنید در مجمع شرکت کنیم و احتمالا چندین ماه تا نشستن افزایش سرمایه پولمون بلوکه باشه و یا نقد کنیم و بعد از افزایش سهم رو تو اون قیمتها بخریم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید.

مشاهده دیگر مطالب

See other content