تحلیل مرقام شماره ۱ | موج شماری چارت مرقام به سبک نئوویو

اتمام روند نزولی قیمت

2.8k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. بعد از تحلیل های پر بازده اخیر که در سایت تقدیم حضورتان کردیم این بار نیز با تحلیل سهم مرقام شماره ۱ خدمت شما هستیم که پیش بینی ما بر این هست که رشد خوبی در انتظارش می باشد. با شرح تحلیل مرقام شماره ۱ همراه ما باشید.

شرح تحلیل مرقام شماره ۱ :

طبق تصویر تحلیل مرقام شماره ۱ به نظر میرسد این سهم به تازگی یک الگوی زیبای مثلث ریورس انقباضی را کامل کرده باشد که ساختار آن را با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص کرده ایم. همچنین مستحضر هستید که تمام شاخه های یک مثلث باید از جنس الگوهای کارکشنی باشد که در تصویر تحلیل مرقام شماره ۱ نیز اجزای داخلی مثلث را با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص کرده ایم که این موضوع را در عمل نیز مشاهده کنید.

چنانچه در تصویر تحلیل مرقام شماره ۱ مشاهده می کنید تمام شاخه های این مثلث از جنس الگوهای منحصر به فرد نئوویو می باشند و این موضوع زیبایی و قدرت روش نئوویو در تفسیر تمام حرکات چارت ها را نشان می دهد. همچنین ذکر این مطلب نیز الزامی است که با ایجاد و معرفی شاخه ی جدیدی از الگوها به نام کانترها تفسیر چارت ها بسیار راحت تر شده است و این دسته بندی به اعتراف بسیاری از همراهان جهش بزرگی در نئوویو ایجاد کرده اند. این دسته بندی به همراه مطالبی دیگر توسط این انستیتو معرفی شده اند که می توانید در پکیج آموزش نئوویو ما بطور کامل از آنها مطلع شده و استفاده نمایید.

برای دیدن تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

تحلیل مرقام شماره ۱ | موج شماری چارت مرقام به سبک نئوویو
Margham NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به تصویر تحلیل مرقام شماره ۱ مثلث یاد شده کامل شده است و بعد از این مثلث انتظار داریم که سهم مرقام حداقل به هدف 530 تا 570 تومان دست یابد. بعد از آن باید ببینیم که سهم با چه قدرت و شتابی به این هدف میرسد تا در مورد ادامه مسیر بتوانیم اظهار نظر کنیم.

حد ضرر تحلیل مرقام شماره ۱ در زیر آخرین کف شکل گرفته شده در چارت تعیین شده است که محل خاتمه الگوی مثلثی ما نیز می باشد. این حد ضرر قیمت 303 تومان می باشد که با شکست آن تحلیل بی اعتبار خواهد شد. با توجه به اندازه حد ضرر و حد سود گفته شده واضح است که ریوارد به ریسک این تحلیل بسیار عالی می باشد و ترید بر روی این تحلیل را به صرفه می کند.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
سجاد راستی

سلام.جناب رحیمی امکانش هست در مورد سهم مرقام تحلیلتون رو اپدیت بفرمایید…با توجه به عرضه هایی زیاد در این چند روز….ممنون

مشاهده دیگر مطالب

See other content