عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل خریخت شماره ۱ | موج شماری نئوویو سهم خریخت

در انتظار فراهم شدن شرایط خرید

925
بازدید

با نام و یاد خدا و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . امروز هم تحلیل دیگری برای ارائه به شما عزیزان آماده کرده ایم. این بار سهمی از قطعه سازی ها به نام خریخت که از نظر اصول امواج به نظر می رسد در قیمت های کم ریسکی به سر میبرد و فقط می بایست صبر کرد تا زمان مناسب برای خرید آن فرا برسد و الگوی فرسایشی سهم کامل شود. برای شرح تحلیل خریخت شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خریخت شماره ۱ :

چنانچه از تصویر نیز پیداست سهم خریخت پس از یک روند صعودی قوی وارد یک فاز اصلاحی ساید شده است که تا کنون دارای سه موج واضح می باشد. این سه موج اصلاحی نتوانسته روند صعودی را نقض کند لذا به رشدی که احتمالا پس از آن رخ می دهد می توان امیدوار بود. اما از نظر موج شناسی این سه موج به شکلی واضح ساختار یک الگوی فلت (Flat) یا همان تخت را دارد و به نظر میرسد که هم اکنون درون موج 4 از C این سهم باشیم. 

طبق تحلیل خریخت شماره ۱ موج C از این فلت بزرگ ساختار ترمینال ۱ ممتد (1st Extension Terminal Impulse) دارد و موج  4 از C تا کنون دو موج خود را سپری کرده است و زود است که بگوییم چه ساختاری پیدا خواهد کرد اما هرچه باشد باید دارای تناوب مناسبی با موج 2 از C باشد. در حال حاضر ما ساختار یک فلت را برای موج 4 از C پیش بینی کرده ایم و پس از آن موج 5 از C را رسم کرده ایم که تا حوالی کف موج 4 از C می تواند افت کند و یا اندکی فراتر رود.

ساختار موج B از فلت بزرگ نیز چنانچه از تصویر پیداست یک الگوی ایرومتریک (IsoMetric) واضح است و همانطور که قبلا هم گفته ایم این الگو تعدد وقوع بالایی دارد و می تواند به عنوان یک کلید مهم برای آنالیزهای نئوویوی ایفای نقش کند. گفتنی است که الگوی فلت بزرگ را ما با لیبل های آبی رنگ درون پرانتز مشخص کرده ایم و امواج درونی آن را با لیبل های سبز رنگ.

تصویر تحلیل خریخت شماره ۱
Kherikht NEoWave Analysis 01 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

طبق تحلیل خریخت شماره ۱ این سهم درون آخرین موجهای یک الگوی فلت بزرگ می باشد که موج C آن ساختار ترمینال ۱ ممتد را دارد. پس از تکمیل ۵ موج این الگو بر طبق قوانین نئوویو مارکت باید کل ساختار ترمینال را حداکثر در نصف زمان شکل گیری الگوی ترمینال بازگشت کند. اگر این مهم اتفاق بیفتد الگو بطور کامل تایید شده و شمارش نهایی خواهد شد. بر طبق همین اصل ما نیز حرکت پسا الگویی را به شکلی شارپ رسم کرده ایم.

قیمت مناسب برای خرید سهم حوالی ۱۰۰ تا ۱۱۰ تومان و پس از تکمیل موج 5 از C می باشد. حد ضرر تحلیل ۸۸ تومان می باشد که حدود ۱۵ درصد تا محدوده خرید فاصله دارد. و حد سود نیز سقف ماژور قبل یعنی ۲۶۸ تومان می باشد که ۱۵۶ درصد با محدوده خرید فاصله دارد. چنین ریوارد به ریسکی معامله را بسیار توجیح پذیر و قابل تاُمل می کند.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
فیبو

باسلام .اگرلطف کنید وتحلیل خریخت وخمحرکه را بروز کنید ممنون می شویم.هردو را به تعداد زیاد وباقیمت بالا با تحلیل شما خریدم ولی حدضرر را اعمال نکردم چون ضررزیادی میکردم ایا الان امید برگشتی هست؟ کی وچگونه ؟ باتشکر

شهمیر

با سلام
طبق تحلیل محدوده مناسب خرید خریخت رو تا 100 تومن عنوان کردید. با توجه به افت قیمت زیر این قیمت (هرچند حد ضرر 88 تومن هنوز فعال نشده) هنوز تحلیل معتبره؟ متشکرم
تو قیمت 92 الی 94 تومن خرید مناسبه یا صبر کنیم وضعیت روند مشخص بشه؟

Shahrooz

با سلام
با توجه به نفوذ خریخت به زیر 100 تومن آیا تحلیل این سهم فیلد شده یا هنوز امکان تحقق وجود دارد؟ ممنونم

مشاهده دیگر مطالب

See other content