تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 به سبک نئوویو

چشم انداز صعودی سهم خکاوه

6.5k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی ایران نئوویو، با تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 در خدمت شما هستیم تا وضعیت جدید این چارت را بررسی کنیم و فرصت خرید پیش آمده را با شما به اشتراک بگذاریم. قبل از آن مروری بر تحلیل قبل این سهم خواهیم داشت تا نتیجه آن تحلیل را پس از گذر زمان بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره 9 خکاوه :

در تحلیل شماره 9 خکاوه در قیمت 307 تومان با حد ضرر 273 تومان، صعود تا محدوده 800 الی 966 تومان پیش بینی شده بود تا این صعود موج E یک الگوی ایزومتریک را شکل دهد. هم اکنون با گذر زمان مشخص است که این سهم بدون تاچ کردن حد ضرر از حدود همان محدوده اعلام شده به سمت تارگت حرکت کرده و اندکی نیز از حد سود اعلام شده فراتر رفت و سقف 1106 تومان را رقم زد که در نتیجه آن موج E الگوی ایزومتریک نیز کامل شد. پس از آن سهم خکاوه وارد یک اصلاح میان مدت شده است.

در نتیجه تحلیل شماره 9 خکاوه حدود 250 درصد سود به همراه داشت. در تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 که در ادامه ارائه شده است شرایط جدید این سهم را بررسی خواهیم کرد.

شرح تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 :

سهم خکاوه در سقف 1106 تومان الگوی ایزومتریک را به پایان رساند که در تصویر زیر می توانید این الگو را با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشاهده کنید. همچنین امواج داخلی این الگو نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ شمارش شده است.

پس از پایان الگوی ایزومتریک، طبق تصویر تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 ، این سهم وارد یک اصلاح میان مدت شده است. در این اصلاح تا کنون سه موج شکل گرفته است که هر سه دارای ساختار کارکتیو هستند و موج دوم زمانی کمتر از موج اول دارد و رتریس آن دقیقاً 38 درصد موج اول می باشد. همچنین موج سوم نیز در حدود 77 درصد موج اول می باشد.

این شرایط تداعی کننده وقوع یک مثلث ریورس انقباضی یا به عبارت دیگر یک مثلث انقباضی با تناوب معکوس می باشد که در تصویر با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و امواج باقی مانده این الگو نیز با خطوط صورتی رنگ رسم شده است.

تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 به سبک نئوویو | کش دیتای روزانه
تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 به سبک نئوویو | کش دیتای روزانه

چشم انداز پیش رو :

اگر به ریز موج های سهم خکاوه دقت کنیم مشخص است که خریداران این سهم در انتهای چارت حمله ای جهت تغییر روند نزولی کوتاه مدت به روند صعودی کرده اند و مقداری نیز در این موضوع موفق بوده اند. اگر خریداران موفق شوند قیمت سهم را بالای 356 تومان تثبیت کنند می توان نتیجه گرفت که روند نزولی سهم خکاوه حداقل در کوتاه مدت به پایان رسیده است یا به عبارت دیگر موج (C) از مثلث ریورس انقباضیِ مشخص شده در تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 به پایان رسیده است و وارد موج (D) شده است که یک موج صعودی است.

استراتژی ترید بر اساس تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10:

تثبیت قیمت بالای قیمت 356 تومان توسط خریداران می تواند به عنوان نقطه ورود به معامله خرید در نظر گرفته شود و با قطعی شدن تغییر روند، کف قیمتی 295 تومان می تواند به عنوان حد ضرر در نظر گرفته شود. همچنین حد سود موج صعودی پیش رو نیز می تواند محدوده مقاومت مهم سهم خکاوه که در حدود 582 تا 666 تومان می باشد در نظر گرفته شود که این محدوده را می توانید در تصویر تحلیل تکنیکال خکاوه شماره 10 به رنگ قرمز مشاهده کنید.

مدیریت معامله :

اگر خریداران حداکثر تا 4 ماه آینده موفق نشوند قیمت را بالای کف قیمتی 440 تومان تثبیت کنند این موضوع باعث می شود که احتمال دیده شدن حد سود تحلیل فوق بسیار کمرنگ شوند در نتیجه سهامداران باید اقدامات لازم را در جهت حفظ سود و یا خروج سر به سر انجام دهند.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مسعود

سلام. وقت بخیر. ممنون از زحماتتون. میخواستم ارزیابی تون رو از روند حرکتی خکاوه بپرسم. تقریبا یک ماهی هست رشد بی وقفه داشته، پیشنهاد سیو سود میدید یا همچنان سهامداری رو توصیه می کنید؟

sourena

با توجه به قانون درجه بندی امواج ، احتمالا موج (D) مثلث مدتها پیش خاتمه یافته و مثلث کانتر شده ، خواهشمندم در صورت امکان تحلیل را به روز فرمایید؟ با سپاس

علیرضا موذن

جناب رحیمی با توجه به تثبیت قیمت بالای سطح 440 تومان آیا موقعیت فعلی را مناسب ورود می دانید ؟

اسماعیل

سلام و عرض ادب خدمت استاد رحیمی عزیز
ماشالله این سهم رو جارو کردید – چندین بار با شما همراه بودیم و خداوشکر همیشه خوب بوده. الان هم وارد سود شدیم تا ببینیم خدا چی می خواد. خواستم از شما تشکر کنم که تحلیل ها را رایگان به اشتراک می گذارید. سپاس

مشاهده دیگر مطالب

See other content