تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 به روش نئوویو

بررسی ساختار امواج سهم گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

6.8k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز، با تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم تا پس از اعلام این سهم به عنوان یک سهم مناسب برای خرید در کانال تلگرام، تحلیل این سهم را نیز با شما به اشتراک بگزاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در نمودار سهم گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با نماد خگستر، پس از پایان یافتن یک اصلاح در قالب الگوی سیمتریکال، قیمت وارد یک روند صعودی شده است که با توجه به ساختار هر شاخه از این روند صعودی می‌توان گفت که به احتمال قوی این روند صعودی می‌تواند در قالب یک الگوی ایزومتریک یا دیامتریک توسعه پیدا کند و پس از آن نیز احتمال ترکیبی شدن این روند وجود دارد.

تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی

همچنین با توجه به شرایط امواج در بلند مدت نیز می‌توان گفت که الگوی سیمتریکال به احتمال قوی در جایگاه موج (B) خواهد بود و روند صعودی فعلی نیز می‌تواند موج (C) باشد که باید از سقف ماژور سهم عبور کند و در سطحی فراتر به پایان برسد.

الگوی سیمتریکال و ساختار روند صعودی در تصویر تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 با کانال بندی و لیبل‌های قرمز رنگ مشخص شده‌اند.

چشم انداز :

اگر تحلیل تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 به روش نئوویو صحیح باشد می‌توان گفت که الان در بخشی از موج D از روند صعودی قرار داریم و احتمالاً یک شاخه نزولی کوتاه مدت باید رخ دهد تا این موج به پایان برسد و پس از آن موج E از روند صعودی شروع خواهد شد که می‌تواند تا تارگت‌های 1200 الی 1600 تومان صعود داشته باشد.

همچنین یک احتمال ضعیف‌تر این است که موج D در کف قبلی به پایان رسیده باشد و الان درون موج E باشیم که در این حالت باید تارگت‌های موج E را در حدود 1000 تا 1200 تومان در نظر گرفت.

به هر صورت در هر شرایطی که رخ دهد، موج E می‌تواند در حدود موج C از روند صعودی زمان صرف کند، ما زمان این موج را با یک باکس آبی رنگ مشخص کرده‌ایم و برای حالت اول در تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 نیز آن را ترسیم کرده‌ایم تا مشخص شود که زمان موج صعودی پیش رو می‌تواند چقدر باشد.

شرایط نقض تحلیل :

در مقطع کنونی اگر یک حرکت شارپ نزولی رخ دهد که کف 356 تومان را بشکند، روند صعودی سهم به پایان خواهد رسید و تحلیل تکنیکال خگستر شماره 2 بی اعتبار می‌شود.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
رسول بیگی

عرض سلام و وقت به خیر و تشکر بابت تحلیل‌های زیباتون
دو تا سوالی داشتم
توی موج A بزرگ که سال ۹۹ تموم شد، آیا ریز موج های b و e، با امواج a ,c و d مشکل درجه پیدا نمی‌کنند ؟

امیرحسین مظاهری

با سلام و عرض تشکر بابت ارائه تحلیلتان، سوالم این هست که مگر شرط نیست که در مثلث انقباضی ، موج a از هر کدام از امواج c و e زمان کمتری صرف کند؟ که در تحلیل شما، موج e زمان کمتری از موج a صرف کرده است، ممنون میشم راهنمایی کنید

مشاهده دیگر مطالب

See other content