تحلیل لسرما شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت سرما آفرین

پایان موج نزولی و فراهم شدن شرایط خرید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل دیگری در خدمت شما هستیم این بار از گروه ماشین آلات و تجهیزات که از جمله گروه های خوب و با پتانسیل مناسب برای سود سازی می باشد. از این گروه تحلیل لسرما شماره ۱ که موج شماری چارت آن به سبک نئوویو می باشد را تقدیم حضورتان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

شرح تحلیل لسرما شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل لسرما شماره ۱ پیداست این سهم پس از ریزشی سنگین از 611 تومان تا 214 تومان که معادل 64 درصد می باشد وارد یک روند صعودی با شیب 45 درجه شده است. در چنین شرایطی بر اساس قوانین نئوویو ریزش اول را تحت عنوان موج A لیبل گذاری کرده ایم و روند صعودی بعدی را بطور کلی موج B قلمداد کرده ایم که باید دید ساختار آن چه الگویی می تواند باشد و در کدام بخش از آن قرار داریم تا از فرصت های معاملاتی در این روند صعودی بهره ببریم.

تحلیل لسرما شماره ۱ | موج شماری چارت سرما آفرین به سبک نئوویو
Lesarma NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

با توجه به طول موجها، تناوب و دیگر مولفه هایی که تا کنون در این روند صعودی رخ داده است به نظر می رسد که الگوی شاخه B بزرگ یک مثلث انبساطی باشد که شاخه D از آن خاتمه یافته است و اوایل شاخه E هستیم. این الگو در تصویر تحلیل لسرما شماره ۱ با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و همینطور ساختار موجهای درونی این الگو نیز با لیبل های سبز رنگ مشخص می باشد. بنابراین یک شاخه صعودی مناسب برای تکمیل الگوی مثلث انبساطی پیش رو می باشد.

چشم انداز پیش رو :

طبق تصویر تحلیل لسرما شماره ۱ اگر این ساختار درست باشد یک رشد انفجاری در قالب موج E در انتظار این سهم خواهد بود که می تواند تا هدف 533 الی 567 تومان رشد داشته باشد و حد نهایی این رشد نیز 646 تومان خواهد بود. حد ضرر تحلیل نیز در قیمت 256 تومان قرار داده شده است که با احتساب میزان پتانسیلی که این سهم برای سود سازی دارد و حد ضرر مذکور مشخص است که ریوارد به ریسک این تحلیل بسیار مناسب است و ترید بر اساس آن توجیه پذیر می باشد.

تنها نکته ای که برای پایان این تحلیل قابل عرض می باشد این است که یک احتمال کوچک وجود دارد که الگوی موج B بزرگ به شکل مثلث خنثی رخ دهد که در آن صورت فقط مقداری از تارگت داده شده کاسته خواهد شد و تارگت را باید حدود 430 تومان در نظر گرفت. اگر قرار باشد الگو به شکل مثلث خنثی رخ دهد در آن صورت موج E نمی تواند شتاب چندانی نشان دهد و با وقوع ضعف در حوالی 430 تومان باید نسبت به شکل گیری الگوی مثلث خنثی هوشیار بود.

اطلاع از
13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محسن

سلام استاد وقت بخیر
با توجه به بلندی موج عی مثلث اندازه موج بی فلت از 161.8موج آ هم بزرگتر شده واحتمالا فلت جاری خواهیم داشت و بنظر میرسه سهم اهداف بالایی در میان مدت خواهد داشت لطف میفرمایید بررسی کنید و نظرتون رو بگید.تشکر از شما

محمود

سلام. امکانش هست بعد از افزایش سرمایه چارت رو آپدیت کنید. سپاس

حمید رضا الیاسی

ارشیا جان صمیمانه از شما تشکر میکنم

حسین آغاسی

سلام جناب رحیمی عزیز
ممنون به خاطر تحلیل های دقیق و زیباتون ، تحلیلی که از دلار زدید شجاعت و دقت و علم شما را نشون میده ، حتی اگر طبق تحلیل هم اتفاق نیفته به نظرم باز هم دقت و شجاعت شما را نشون میده
یه خواهشی دارم ، اگر ممکنه از نمادهای انبوه سازی هم تحلیل بگذارید
ممنون

منصوری اصفهانی

سلام و درود و خسته نباشید خدمت آقای رحیمی
میخواستم بدونم زمان رسیدن ب هدف و قیمت نهایی سهم چه میزانی هست.

فاطمه نیکومرام

با سلام و احترام
شاخه A در مثلث B بزرگ 5 بخشی به نظر میرسد. جهت یادگیری بنده امکان دارد ریزموج های آنرا بیان کنید.
سپاس

فاطمه نیکومرام

سپاس بیکران

مشاهده دیگر مطالب

See other content