تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 به سبک نئوویو

تشریح موقعیت خرید

در این پست تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 تقدیم شما می شود تا وضعیت این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و موقعیت خرید پیش رو را تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل تکنوتار :

در تحلیل قبل تکنو انتظار داشتیم سهم وارد یک فاز نزولی شود که تا باکس قرمز رنگ پیش رود و همینطور هم شد. سهم باکس قرمز رنگ را که به عنوان تارگت نزولی بیان شده بود تاچ کرد و از همان نقطه وارد فاز صعودی شد.

اگر تحلیل قبل تکنو را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 :

در حال حاضر بر اساس اطلاعات جدیدی که توسط کندلهای جدید در اختیارمان قرار گرفته در بساموج های تحلیل مقداری بازنگری کرده ایم. هم اکنون طبق تصویر تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 به نظر میرسد رشدی که سهم آغاز کرده هنوز حرکت پسا الگویی یک مثلث بزرگ نباشد و فقط موج C از یک حرکت زیگزاگی است که انتظار داریم تا سطح ۳۱۶ الی ۳۵۴ تومان پبشروی کند و زمانی بیش از موج A (این موج با باکس اول مشخص شده است) بگیرد که توسط دو باکس این محدوده زمانی مورد انتظار مشخص شده است.

تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 به سبک نئوویو

خاتمه نرمال این موج C باید در باکس دوم باشد.

نکات مهم برای ترید طبق تحلیل تکنیکال تکنو شماره 3 :

لازم به ذکر است که صعود تا این سطح نباید یکنواخت باشد و باید شامل زیربخش های بیشتری نسبت به A شود. همچنین اگر صعود تا سطح مطرح شده شارپ تر بود سهم وارد یک رشد ایمپالس از درجه بزرگتر شده است که در سطح مشخص شده به اتمام نخواهد رسید. سطح بی اعتباری تحلیل کف تثبیت شده ۲۰۸ تومان می باشد.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
صادق

سلام
اگر امکانش هست آپدیت بفرمایید نماد تکنو رو ممنون میشم

مشاهده دیگر مطالب

See other content