تحلیل پترول شماره 16 | موج شماری نئوویو چارت پترول

بررسی شرایط خرید در موج F دیامتریک

1.4k
بازدید

در این پست با تحلیل پترول شماره 16 در خدمت شما هستیم تا روند نزولی این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و فرصت های احتمالی موجود در این روند نزولی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل پترول شماره 16 :

بعد از مدت ها نزول فرسایشی و پیچیده سهم گروه پتروشیمی س. ایرانیان (پترول) به نظر میرسد در حال حاضر یک الگوی نئوویوی مشهود باشد که در مراحل پایانی خود قرار دارد. مطابق با تصویر تحلیل پترول شماره 16 این سهم می تواند در موج F از یک دیامتریک (Diametric) باشد که یک موج صعودی است و می تواند تا باکس مشخص شده رشد کند و حدود ۵۰ درصد بازدهی برایمان به ارمغان بیاورد.

تحلیل پترول شماره 16 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی
تحلیل پترول شماره 16 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی

ساختار موج F هنوز مشخص نیست اما با توجه به اینکه در اواخر الگو به سر میبریم انتظار یک موج شارپ را در این شاخه داریم که حدود زمانی و قیمتی آن مشخص شده است. بعد از آن در محل تارگت از سهم خارج خواهیم شد تا موج G این دیامتریک احتمالی شکل بگیرد. جزییات شاخه های قبل دیامتریک را می توانید در تحلیل مشاهده کنید. قابل ذکر است که این تحلیل بر اساس کش دیتای هفتگی انجام شده است.

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل پترول شماره 16 :

استاپ لاس تحلیل پترول شماره 16 در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت نیز بوسیله ی یک زون فیبوناچی  و یک باکس که امتداد یافته مشخص شده است. بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد. استاپ تحلیل حدود ۱۵ درصد و تارگت آن حدود ۵۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

اطلاع از
5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مینا محمدی

سلام استاد لطفا اگر براتون امکان داره تحلیل پترول را بروزرسانی میفرمایید
ممنون

araz

/سلام استاد . با توجه به شکسته شدن سقف 6 ساله سهم خواهشمند است لطفا تحلیل پترول را به روز بفرمایید. با تشکر./
98/06/02

حمید

سلام، در صورت امکان این تحلیل را به روز می فرمایید؟ خیلی ممنون

مشاهده دیگر مطالب

See other content