تحلیل شتران شماره 6 | نگاه نئوویوی به چارت شتران

تشریح فرصت خرید

1.3k
بازدید

در این پست با تحلیل شتران شماره 6 در خدمت شما هستیم تا شرایط جدید این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و فرصت خرید پیش آمده را تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

مختصری در مورد تحلیل قبل شتران :

در تحلیل قبل سطحی برای خرید و همچنین سطحی مبنی بر نقطه بی اعتباری تحلیل مشاهده می کنید که مطابق با آنها سهم بدون بی اعتبار کردن تحلیل شروع به رشدی همراه با گپ کرد که نشانه خوبی برای سهم محسوب می شود.

اگر تحلیل قبل شتران را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل شتران شماره 6 :

در حال حاضر با بررسی بیشتر چارت پالایش نفت تهران، روشی بهتری برای تجمیع امواج شتران یافته ایم که آنرا در این پست به استحضارتان میرسانیم. البته تجمیع جدید نیز همان مسیر قبلی را برای سهم نشان می دهد. فقط مقداری بر روی مبحث تایمینگ امواج کار کرده ایم و تجمیع بهتری یافته ایم. با توجه به این تجمیع احتمالا ما در ابتدای موج E از یک الگوی ایزومتریک (IsoMetric) یا دیامتریک (Diametric) قرار داریم. بعد از شکل گیری و اتمام موج E مشخص خواهد شد که آیا الگو ایزومتریک باقی میماند یا به شکل دیامتریک گسترش می یابد.

تحلیل شتران شماره 6 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی
تحلیل شتران شماره 6 به سبک نئوویو در کش دیتای هفتگی

تا اینجای کار جزییات هر شاخه از الگو را می توانید در تصویر تحلیل شتران شماره 6 مشاهده کنید. این جزییات می تواند در حیطه آموزش به هنرجویان نئوویو کمک خوبی باشد. در موج E احتیاج به پیشروی بیشتری داریم تا ساختار ریز موجها را مشخص کنیم.

نکات تریدری بر اساس تحلیل شتران شماره 6 :

استاپ لاس تحلیل در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت نیز بوسیله ی یک زون فیبوناچی مشخص شده است. بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد. استاپ تحلیل حدود ۲۰ درصد و تارگت آن حدود ۱۰۰ الی ۱۱۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. این موضوعات ترید بر اساس تحلیل شتران شماره 6 را کاملاً توجیه پذیر می کنند.

اطلاع از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
a.m

به نظر من یک مثلث نامحدود تشکیل داده

مشاهده دیگر مطالب

See other content