آنالیز نئوویو پالایش نفت تهران (شتران) شماره ۶

شرح تحلیل قبل چارت پالایش نفت تهران (شتران)

در تحلیل قبل سطحی برای خرید و همچنین سطحی مبنی بر نقطه بی اعتباری تحلیل مشاهده می کنید که مطابق با آنها سهم بدون بی اعتبار کردن تحلیل شروع به رشدی همراه با گپ کرد که نشانه خوبی برای سهم محسوب می شود.

اگر تحلیل قبل شتران را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح ساختار فعلی امواج چارت شتران بر اساس قوانین  NEoWave

در حال حاضر با بررسی بیشتر چارت پالایش نفت تهران، روشی بهتری برای تجمیع امواج شتران یافته ایم که آنرا در این پست به استحضارتان میرسانیم.

البته تجمیع جدید نیز همان مسیر قبلی را برای سهم نشان می دهد. فقط مقداری بر روی مبحث تایمینگ امواج کار کرده ایم و تجمیع بهتری یافته ایم.

با توجه به این تجمیع احتمالا ما در ابتدای موج E از یک الگوی ایزومتریک (IsoMetric) یا دیامتریک (Diametric) قرار داریم. بعد از شکل گیری و اتمام موج E مشخص خواهد شد که آیا الگو ایزومتریک باقی میماند یا به شکل دیامتریک گسترش می یابد.

تا اینجای کار جزییات هر شاخه از الگو را می توانید مشاهده کنید. این جزییات می تواند در حیطه آموزش به هنرجویان نئوویو کمک خوبی باشد.

در موج E احتیاج به پیشروی بیشتری داریم تا ساختار ریز موجها را مشخص کنیم.

نکات مهم:

استاپ لاس تحلیل در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت نیز بوسیله ی یک زون فیبوناچی مشخص شده است.

بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد.

استاپ تحلیل حدود ۲۰ درصد و تارگت آن حدود ۱۰۰ الی ۱۱۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

آنالیز نئوویو (NEoWave) پالایش نفت تهران (شتران) شماره 6 توسط انستیتو نئوویو ایران

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

a.m
a.m (@allan)
مشترک
3 سال قبل

به نظر من یک مثلث نامحدود تشکیل داده