عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل شکربن شماره ۳ | موج شماری به سبک نئو ویو

فراهم شدن موقعیت خرید بر روی ناحیه حمایتی

1.7k
بازدید

عرض سلام و ادب خدمت همراهان محترم انستیتو ایران نئوویو . امروز با اراپه تحلیل شکربن شماره ۳ در خدمت شما هستیم. این سهم درخواست زیادی برای تحلیل داشته است. برای شرح این تحلیل با ما همراه باشید.

شرح تحلیل شکربن شماره ۳ :

سهم کربن ایران (شکربن) از قیمت ۵۸۰ تومان وارد یک نزول شارپ شد که اخطار شروع یک کارکشن، بزرگتر از کارکشن های قبلش را میداد. همین نقطه، نقطه شروع شمارش در تحلیل شکربن شماره ۳ که توسط انستیتو نئوویو ایران انجام شده است می باشد که با عدد صفر مشخص شده است. با توجه به فرامین آقای گلن نیلی در زمینه حرکت پسا الگویی می توانیم نقطه شروع و پایان اولین شاخه از الگوی بزرگتری که هنوز به درستی مشخص نیست که چه می باشد را مشخص کنیم. (نقطه 0 و A مشکی)

این شاخه نزولی که در تحلیل شکربن شماره ۳ موج A (با دایره به رنگ مشکی) لیبل گذاری شده است یک الگوی مثلث ریورس انقباضی (Contracting Triangle Riverse Alternation) می باشد که اجزای آن را در چارت مشاهده می کنید. علاوه بر موضوع خاص پساالگویی، موضوع بسیار مهم درجه نیز راهنمای ما در جداسازی الگوها و پیدا کردن نقاط ابتدا و انتهای آنها می باشد که در پکیج آموزش نئوویو بصورت کامل به شرح آنها پرداخته ایم. اما برای شاخه دوم الگو که لیبل B مشکی رنگ خورده است تشکیل یک الگوی دیامتریک پاپیونی (Bow-Tie Diametric) را محتمل می دانیم و به نظر میرسد که هم اکنون در موج F آن هستیم.

پس از تکمیل موج F شاهد موج G الگو خواهیم بود که یک الگوی صعودی است و می تواند سود خوبی را نصیب سهامدارانش کند. این موج را با فلش صورتی در تحلیل شکرین شماره ۳ مشخص کرده ایم. منطقه مناسب برای تکمیل موج F و شروع موج G با توجه به موضوع تناسب در نئوویو، در تصویر مشخص شده است.

تارگت سهم حوالی ۵۰۰ تا ۵۵۰ تومان می باشد. حد ضرر نیز شکست ۲۵۳ تومان به صورت شارپ می باشد. نقطه ورود نیز پس از تکمیل موج F می تواند شکست یک سقف مینور از موج F باشد.

تحلیل شکربن شماره ۳ | کش دیتای هفتگی
تحلیل شکربن شماره ۳ | کش دیتای هفتگی

نکته :

ذکر این نکته نیز الزامی است که الگوی شکربن هم اکنون در میانه راه می باشد و در چنین وضعیتی احتمالات به شدت افزایش خواهد یافت لذا احتمال اینکه در آینده در لیبل ها مقداری تجدید نظر شود وجود دارد. البته این موضوع برای رشدی که هم اکنون در سهم به دنبالش هستیم تردید بوجود نمی آورد زیرا نئوویو فقط لیبل گذاری نیست، پارامترهای قیمتی، زمانی، شدت و ضعف زیادی وجود دارد که ما علاوه بر ساختار آنهارا مد نظر قرار می دهیم.

نکات الزامی برای ترید در شکربن :

ترید مناسب بر اساس تحلیل شکربن شماره ۳ مستلزم رعایت سه پارامتر حد ضرر، نقطه ورود مناسب و پیگیری سهم تا رسیدن به تارگت های مشخص شده بر اساس تحلیل می باشد. بدیهی است عدم رعایت این موارد معامله گر را در ریسک بیشتر قرار خواهد داد. حد ضرر تحلیل با توجه به قیمت فعلی چارت حدود ۱۲ درصد و حد سود حدود ۹۰ درصد می باشد. بنابراین ریوارد به ریسک این پوزیشن بسیار عالی می باشد.

اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
عيلرضا

سلام جناب رحيمي
در مورد اين تحليل ميخواستم سوال كنم كه طبق تحليل، سهم بعد از رسيدن به تارگت 550 توماني مي بايست يك موج نزولي رو طي مي كرد اما تا حدود 2000 تومان شارپ رفت بالا. ممنون ميشم تحليل نئوويو اين حركت رو بفرماييد به چه شكلي بوده.

مهرداد شاهینی

قطعا بدون نئو ويو در بازار سرمايه مثل انسان نابينا خواهید بود. بدون نيو ويو حرفی برای گفتن نخواهید داشت. این روش برتر تحلیلی ، چشم برتر بازار و زبان رسای چارتها است.

مشاهده دیگر مطالب

See other content