تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ | موج شماری به سبگ گلن نیلی

در شرف پایان موج F دیامتریک

1.4k
بازدید

عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز انستیتو ایران نئوویو. در این پست تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ را تقدیم حضورتان خواهیم کرد، اما قبل از آن اجازه دهید نتیجه تحلیل قبل این سهم را خدمتتان شرح دهیم، پس با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل قبل دارو پخش البرز :

در تحلیل قبلِ سهم دارو پخش البرز به شماره 3 که توسط انستیتو نئوویو ایران خدمت شما ارائه شد، عرض شد که بر اساس قوانین نئوویو به نظر می رسد چارت سهم در حال شکل دهی یک الگوی فلت می باشد که موج B از این فلت ساختار دیامتریک دارد و هم اکنون در موج F از این دیامتریک هستیم و چنانچه در تصویر پیدا بود نزول دیگری را بر خلاف نظر سایرین برای سهم متصور بودیم که همین اتفاق افتاد. (توجه شود که چارت سهم پس از تحلیل ما تعدیل شده است و اعداد کاهش پیدا کرده است).

اگر تحلیلِ قبلِ دارو پخش البرز را مشاهده نکرده اید می توانید با کلیک بر روی این لینک آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ :

در تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ ، ارائه شده در این پست به نظر میرسد به منطقه پایانی مشحص شده برای اتمام موج F از دبامتریک که یک الگوی نئوویوی است رسیده ایم و سهم با تقاضای خوبی همراه شده است. این نشانه خوبی برای تایید الگو می باشد. اما زمانی اتمام موج F از دیامتریک قطعی شده تلقی می شود که سهم تا ۲۶۳ تومن بدون بروز نشانه های ضعف صعود کند. در این صورت نشانه قطعی برای صعودی شدن روند سهم برای ساخت موج G از دیامتریک صادر شده است.

لذا خریدارانی که میخواهند بر اساس تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ اقدام کنند، باید تا رسیدن به این عدد گوش به زنگ باشند و سهم را رصد کنند تا اگر سهم الزامات را برآورده نکرد با سود اندکی خارج شوند. البته فرایند رصد سهم همواره مورد نیاز است تا سودهای بدست آمده از بین نرود. استاپ لاس و تارگت تحلیل دارو پخش البرز شماره 4 در تصویر مشخص شده است. (برای آشنایی با جناب نیلی و توضیحاتی پیرامون برخی الگوهای نئوویوی می توانید به سایت NEoWave.com رجوع کنید.)

تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ | کش دیتای هفتگی
تحلیل دارو پخش البرز شماره ۴ | کش دیتای هفتگی

نکات مهم :

ترید مناسب مستلزم رعایت سه پارامتر حد ضرر، نقطه ورود مناسب و پیگیری سهم تا رسیدن به تارگت های مشخص شده بر اساس تحلیل می باشد. بدیهی است عدم رعایت این موارد معامله گر را در ریسک بیشتر قرار خواهد داد. حد ضرر تحلیل با توجه به قیمت فعلی چارت حدود ۸ درصد و حد سود حدود ۵۰ درصد می باشد. بنابراین ریوارد به ریسک این پوزیشن بسیار عالی می باشد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content