تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 به سبک نئوویو

بررسی موقعیت خرید

2.3k
بازدید

در این پست با ارائه تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 در خدمت همراهان گرامی هستیم تا شرایط این چارت را در مقطع فعلی از منظر سبک تحلیلی نئوویو بررسی کنیم و چشم انداز پیش روی آن را تعریف کنیم. قبل از آن نیز مرور مختصری بر تحلیل قبل این سهم خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل قبل پالایش نفت تهران :

در تحلیل قبل دیدیم که از منطقه مشخص شده رشدی شروع شد اما رشد مذکور آنقدر شارپ نبود که بتواند سقف کوتاه مدت سهم را بشکند. لذا نحوه حرکت فرسایشی سهم نشان داد که موج E همچنان در حال گسترش می باشد. اگر تحلیل قبل را مطالعه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

در حال حاضر با پیشروی امواج مسلماً ساختار موج E بهتر نمایان شده و طبق تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 می توان بهتر فرآیند لیبل گذاری را انجام داد.

شرح تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 :

در تحلیل تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 ساختار اصلی هیچ تغییری نکرده است. فقط شاخه آخر از مثلث نوترال درونی به جای یک تک موج، زمانگیر شده و تبدیل به فلت ایرگولار شده است. البته ممکن هم هست تبدیل به یک فلت معمولی شود اما در هر صورت تفاوت چندانی ندارند.

تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 به سبک نئوویو

با توجه به اینکه وسعت زمانی مثلث نوترال اصلی که آن را موج B در نظر گرفته ایم نسبت به موج A بسیار زیاد است انتظار داریم خروجی این الگو حرکت وسیعی باشد که حداقل تا تارگت تصویر شده حرکت کند.

سطح بی اعتباری تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 و منطقه ماسب خرید و همچنین تارگت در تصویر مشخص شده اما در زیر نیز به شرح آنها خواهیم پرداخت.

راهنمای ترید در تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 :

قیمت خرید: حوالی ۲۸۰ الی ۳۳۰ تومان (منطقه ی محتمل برای اتمام موج E از مثلث نوترال درونی)

حد ضرر: شکست ۲۴۸ تومان معادل ۲۰ درصد ضرر نهایتاً (که در سطحی قرار دارد که موج E از مثلث خنثیِ درونی برابر با موج C خواهد شد و رسماً الگو فیل خواهد شد.)

حد سود اولیه: حوالی ۹۵۰ تومان معادل ۲۰۰ درصد سود (که محل استاندارد تکمیل موج C از زیگزاگ است)

ریوارد به ریسک تحلیل تکنیکال شتران شماره 4 : دست کم ۱۰ به ۱ (موقعیتی بی نظیر می باشد)

اطلاع از
7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
ابوذر

سلام و خسته نباشید جناب رحیمی.
این رشد ۲۰%ی اخیرش هم که از دست ما پرید همچنان با سهم هستیم. ممکنه مجددا سهم رو تحلیل کنین؟

فاطمه

سلام شتران با توجه به اصلاح بیشتر بنظرتون زمانی که قرار بود ۴ الی ۵ ماهه به هدف برسه به تاخیر میافته؟؟یا شتاب بیشتری در صعود میگیره و طبق همون زمانی که قرار بود به هدف برسه،، میرسه؟
در واقع می ۲۰۱۷ شتران ۹۰۰تومنی خواهیم داشت؟
تشکر

فاطمه

سلام شتران قصد اومدن تا ۲۶۰ رو حدودا داره؟

mehdi-h

با سلام استاد
این روش اموزشی تون تحلیل زمانی نداره که بتوان مدت زمان انتظار تا رسیدن به تارگت رو مشخص کرد؟الن من شتران رو خریداری کردم مدت انتظارش تا کی میتونه باشه؟

در ضمن میخواستم بدونم کلیه مطالب و فیلمهای اموزشی که بصورت پکیج ارایه میشه ایا همش بصورت فارسی هست یا نه؟
ممنونم

ارشیا رحیمی

سلام
بخاطر شلوغ نشدن تحلیل تحلیل زمانی رو رسم نمی کنیم در تحلیل. اما بر اساس معیارهایی فلش صورتی رنگ را رسم می کنیم که به نوعی شتاب حرکت مورد انتظار را هم نشان دهد. شتران انتظار میرود ۴ الی ۵ ماهه به هدف مورد نظر دست پیدا کند.
پکیج آموزشی هم کلا فارسی هست و به سبکی روان مطالب توضیح داده شده که برای عموم قابل فهم باشد.
با احترام

فاطمه

سلام نیمه اول دسامبر هم گذشت و شتران حرکت نکرد

نظرتون؟؟

ممنون

ارشیا رحیمی

سلام
تحلیل با کمی تاخیر باطل نمیشه. باید صبور بود تا نتیجه حاصل بشه. سطح بی اعتباری تحلیل برای همین منظور ارائه شده که تکلیف روشن باشه. تا اون سطح نشکسته همچنان امکان تاچ اهداف وجود دارد.

مشاهده دیگر مطالب

See other content