تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 به روش نئوویو

موج شماری امواج قیمت

4k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز. از آنجایی که در کانال تلگرام ایران نئوویو در حدود قیمت 850 تومان به سهم شبندر اشاره شد، هم اکنون با ارائه تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم تا شرایط این سهم را بار دیگر از منظر روش نئوویو مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اگر تحلیلهای قبلی این چارت را تا حالا مشاهده نکرده‌اید پیشنهاد می‌شود مطالعه آنها و نتایجی که به همراه داشته‌اند را نیز از دست ندهید. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به نظر می‌رسد که سهم پالایش نفت بندرعباس درون یک کارکشن بلندمدت از جنس فلت یا مثلث قرار داشته باشد که در حال حاضر در موج (B) آن هستیم. این ساختار با لیبل‌های آبی رنگ مشخص شده است. همچنین ساختار درونی موج (A) و (B) از این الگو نیز با کانال‌بندی و لیبلهای قرمز رنگ مشخص شده است و چنانچه واضح است موج (A) یک مثلث خنثی و موج (B) نیز احتمالاً یک دیامتریک زیگزاگی بوده یا ترکیبی خواهد بود که الگوی اول آن یک دیامتریک زیگزاگی است و فعلاً موج G آن در حال شکل‌گیری می‌باشد.

تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی

با تعیین تکلیف شدن موج G از روند صعودی فعلی و نوع حرکتی که پس از آن رخ خواهد داد می‌توان متوجه شد که موج (B) بزرگ یک دیامتریک زیگزاگی منفرد است یا ترکیبی که با دیامتریک شروع شده است.

شرایط احتمالی پیش رو :

از آنجایی که در دیامتریک زیگزاگی معمولاً موج G بلندتر از E خواهد بود و به صورت متداول طولی در حدود موج A خواهد داشت می‌توان انتظار داشت که قیمت از محدوده حمایتی فعلی خود برگردد و حداقل تا هدف 1400 الی 1600 تومانی رشد داشته باشد و در صورت مشاهده قدرت مناسب در حرکت قیمت، این صعود می‌تواند تا سطح 1800 الی 2000 تومانی نیز ادامه داشته باشد تا موج G از نظر قیمتی با موج A برابر شود.

از نظر زمانی نیز این موج صعودی می‌تواند زمانی در حدود موج A از دیامتریک داشته باشد که این موضوع با رسم دو باکس آبی رنگ بر روی موج A و G در تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 به روش نئوویو مشخص شده است. بدیهی است که در صورتی که حرکت قیمت در این موج با کندی همراه باشد زمان حرکت نیز می‌تواند از باکس رسم شده تجاوز کند.

امیدواریم تحلیل تکنیکال شبندر شماره 6 به روش نئوویو مفید واقع شود.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمدرضا رزاق پور

سلام استاد گرامی وقت شما بخیر باشه. من یک ابهامی داشتم راجب شاخص کل و چارت اکثر سهام و چارت سهم هایی مثل همین شبندر .استاد خیلی از سهم ها الگوی اصلاحی رو تموم کردند و پسا هم پاس کردند اما تو سهم هایی مثل شبندر هنوز انگار احتمال فلت شدن وجود داره درسته؟ در شاخص کل هم شما اون فلت قبلی رو کنسل اعلام کردیدو گفتید رشد جدید شروع شده .برای همین دوگانگی چارت ها یکم آدم گیج میشه که یعنی دیگه احتمال فلت وجود نداره ! از اون سمت اون فردی که به کل تحلیل شما اشکال درجه…  ادامه نوشته »

keivan

با سلام خدمت آقای رحیمی با توجه به شاخص کل بنظر میاد در موج e از دیامتریک باشیم و هنوز موج f شروع نشده است

hamid67

سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی و تشکر بابت راهنمایی های همیشگی شما یه سوال داشتم در این تحلیل این که موج b و d همپوشانی ندارند البته کاملا نزدیک هم هستند اما خب همپوشانی ندارند اما موج d و f همپوشانی دارند مشکلی ایجاد نمی کند؟ بی نهایت ممنون.

مشاهده دیگر مطالب

See other content