تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 به سبک نئوویو

فراهم شدن شرایط صعود قیمت

6.1k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان عزیز، با تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 در خدمت شما هستیم تا شرایط جدید نمودار این سهم را از منظر روش تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 :

همانطور که در تصویر تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 مشاهده می‌کنید به نظر می‌رسد که این سهم در یک کارکشن بلندمدت از جنس فلت قرار دارد که در حال حاضر موج (B) آن در حال شکل‌گیری است و آنطور که در بررسی انجام شده مشخص است، موج (A) از این کارکشن یک مثلث خنثی است و موج (B) نیز می‌تواند یک ایزومتریک یا دیامتریک باشد که در حال حاضر در ابتدای موج E از این شاخه قرار داریم.

این شاخه پس از شکست سقف قبلی در حال پولبک به آن است و موقعت مناسبی را جهت خرید فراهم کرده است.

تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 به سبک نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 به سبک نئوویو | کش دیتای هفتگی

شرایط احتمالی پیش رو :

با توجه به حرکت پرشتابی که در موج E انجام شده و پولبکی که به سقف شکسته شده به شکلی تقریباً کند انجام داده است، به نظر می‌رسد که قیمت این سهم از روند خنثی خارج شده و وارد یک موج صعودی جدید شده است.

این موج دو هدف 1400 و 1900 تومانی را دنبال می‌کند که در تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 به سبک نئوویو با سطوح سبز رنگ مشخص شده‌اند. همچنین محدوده زمانی محتمل هر کدام از این اهداف نیز با باکس‌هایی که برگرفته شده از زمان موج C و زمان موج A از (B) می‌باشند، مشخص شده است.

بدیهی است که ابتدا باید محدوده اول به عنوان هدف محتمل این سهم در نظر گرفته شود و در صورتی که سهم بتواند سقف ماژور خود را با قدرت بشکند و به این هدف برسد باید ارزیابی مجدد صورت گیرد تا مشخص شود که احتمال رسیدن به هدف دوم نیز وجود دارد یا خیر.

قابل ذکر است که پس از اتمام موج E و شرایط حرکت بعد از آن، می‌توان مشخص کرد که الگوی موج (B) یک ایزومتریک است یا دیامتریک و بر اساس هر کدام از این الگوها می‌توان شرایط بعدی سهم را تخمین زد.

امیدواریم تحلیل تکنیکال شپنا شماره 4 مفید واقع شود.

اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمدرضا رزاق پور

با سلام
استاد آیا همچنان نظر شما این هست در شپنا درون B از یک فلت هستیم؟ و اینکه اصلاح حال حاضر سهم را در جایگاه x در نظر دارید یا F?

Ahadi

وهمچنین موج a از مثلث خنثی ایزومتریک با امواج درونی موجd و e ازمثلث خنثی ایزومتریک مشکلی درجه ندارن؟

Ahadi

سلام و وقت بخیر جناب رحیمی تشکر میکنم بابت تحلیل سهم شپنا بسیار هم عالی سپاسگزارم. سوالی داشتم در موج dاز ایزومتریک که یک مثلث خنثی در نظرگرفته شده و حالت خنثی ای و غیر جهت دار رو شاهد هستیم موج aایزومتریک با امواج درونی موج dاز ایزومتریک آیا مشکل درجه دارند یا خیر؟ممنون از لطف شما.

محمد خندان

سلام و درود
وقت بخیر
مدت زمان موج c ایا به اندازه موج a و یا b حداقل باید باشد؟
با توجه به تورم شدید جامعه ممکن است موج cمدت زمان کمی طول بکشد

مشاهده دیگر مطالب

See other content