تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 به سبک نئوویو

شرح ساختار امواج از منظر موج شماری

9.4k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان محترم وب سایت تحلیلی و آموزشی ایران نئوویو. با تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 به سبک نئوویو در خدمت شما هستیم تا شرایط فعلی این سهم را از منظر روش نئوویو بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 :

در تصویر زیر می‌توانید تحلیل انجام شده بر روی چارت سهم پالایش نفت تهران را مشاهده کنید که به روش نئوویو انجام شده است. بر اساس این تحلیل به نظر می‌رسد که سهم شتران هم مانند بسیاری از سهم‌های بازار بورس ایران درون یک الگوی فلت قرار دارد و در حال حاضر موج (B) از این الگوی فلت در حال شکل گیری می‌باشد.

موج (A) از این الگوی فلت در قالب یک مثلث کانتر به کار خود پایان داد و حالا به نظر می‌رسد که موج (B) نیز در قالب یک الگوی ایزومتریک و یا دیامتریک در حال شکل گیری باشد. ساختار داخلی هر دو موج مذکور با لیبل‌ها و کانال‌بندی سبز رنگ در تصویر تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 مشخص شده است.

تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی

چشم انداز :

با توجه به تحلیل فوق و افزایش مناسب حجم معاملات در حرکت صعودی فعلی، می‌توان انتظار داشت که این موج صعودی در قالب موج E از الگوی ایزومتریک یا دیامتریک به صعود خود ادامه دهد و در حدود یکی از سه هدف مشخص شده در تحلیل به پایان برسد. این سه تارگت به ترتیب عبارتند از 530 تومان، 650 تومان و 800 تومان که پس از رسیدن قیمت به هر کدام از این تارگت‌ها باید مجدداً وضعیت قیمت را بررسی کرد تا از مومنتوم آن بتوان تعیین کرد که احتمال دیده شدن تارگت بالاتر وجود دارد یا خیر.

پس از پایان این موج صعودی نیز اگر قیمت یک الگوی شتابدار نزولی را ایجاد کند می‌توان گفت که موج (B) همان ایزومتریک بوده است اما اگر قیمت تمایل به استراحت و صعود مجدد داشت باید الگوی موج (B) را یک دیامتریک در نظر گرفت.

امیدواریم که تحلیل تکنیکال شتران شماره 9 مفید واقع شود. شما عزیزان نیز می‌توانید سوالات و یا دیدگاه خود را در مورد این سهم در بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
رضا رحیمی

با سلام و احترام
استاد ارجمند سپاس از تحلیل ارزشمند شما … به امید خدا امروز در این نماد سرمایه گذاری کردم. انشالله تحلیل خوب شما به ثمر برسه … دعای خیر ما همیشه برای شماست. امروز سه شنبه 20 دی ماه به نظر روی 400 تومن تثبیت شد. نظر خودتون همچنان مثبت هست ؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content