آنالیز نئوویو تکنو شماره ۱

این سهم از رشد بازار در مرحله قبلی جا مانده است. ساختاری که بنده در اشل بلند مدت می بینم یک مثلث انقباضی رانینگ می باشد که شاخه آخر آن یک مثلث ریورس انقباضی شده است. این مثلث ریورس اگر تکمیل شود حرکتی بسیار شارپ را به نمایش خواهد گذاشت. فعلا در شاخه آخر کارکشن بزرگ این سهم نوساناتی باقی مانده که بازدهی خوبی خواهد داشت. این سهم تا مدت ها باید زیر نظر باشد.  هم از نوسانات فعلی می شود بهره برد هم بعد از تکمیل شاخه آخر.

فعلا در موجی هستیم که احتمالا موج ۵ از c (موج c فرمت دیاگونال دارد) از یک فلت می باشد که تارگت نزولی آن ۱۵۱ تومن است. البته باید توجه داشت که موج ۵ با توجه به اصلاح عمیق موج ۴ می تواند دچار کوتاه شدگی نیز بشود. در اشل بزرگتر فلت مذکور موج b از یک زیگزاگ است. این زیگزاگ نیز موج D از مثلث ریورس می باشد که تارگت آن همانطور که در تصویر مشخص است حوالی ۲۸۷ تومن است. لذا با خرید در این مناطق تا نهایتا عدد ۱۵۱ تومن و استاپ ۱۴۳ تومن می توان ریوارد به ریسک خوبی را دریافت کرد.

tecno-0001

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات