تحلیل شاخص کل شماره 33 | موج شماری نئوویو چارت شاخص کل بورس

بررسی ساختار موج B زیگزاگ در چارت شاخص کل

14.5k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل شاخص کل شماره 33 تا وضعیت جدید این چارت را پیرو تحلیل قبل آن بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل شاخص کل شماره 33 :

پیرو تحلیل شماره 32 شاخص کل، به نظر می رسد اصلاحی که به عنوان موج B از زیگزاگ پیش بینی شده بود به شکل یک مثلث خنثی رخ داده است و هم اکنون در موج E این مثلث قرار داریم. از آنجایی که موج E از مثلث خنثی تا کنون زمانی در حدود موج D صرف کرده است خیلی نامحتمل خواهد بود که این موج بتواند کف جدیدی ثبت کند و محتمل ترین حالت این است که در حدود اعداد فعلی شاهد بازی کردن این موج و صرف زمان آن باشیم تا زمان کلی مثلث خنثی به حداقل الزامات آن که در تصویر مشخص شده است برسد. مثلث خنثی ای که به عنوان موج (B) از زیگزاگ در نظر گرفته شده است را می توانید در تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشاهده کنید.

قابل ذکر است که انتهای اصلاح فعلی به لول 62 درصد فیبوناچی و همچنین یکی از خطوط چنگال رسیده است که این موارد نیز احتمال برگشت شاخص کل از حدود اعداد فعلی را بسیار محتمل تر خواهد کرد. چنگال مذکور در تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 به رنگ آبی نمایان است و برخوردهای متعدد و واکنش چارت به این چنگال تایید کننده به رسمیت شناخته شدن آن توسط مارکت می باشد.

تحلیل شاخص کل شماره 33 | موج شماری نئوویو چارت شاخص کل بورس
Tepix NEoWave Analysis 33 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

در حال حاضر بسیار محتمل است که طبق تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 موج E از مثلث خنثی خودش یک مثلث خنثی کوچکتر باشد بنابراین ریزش موج c این مثلث می تواند در حدود اعداد فعلی تا 1300000 واحد به پایان برسد و پس از آن شاهد شکل گیری موج d و e این مثلث خواهیم بود تا زمان کل اصلاح موج (B) به 100 درصد زمان موج (A) برسد. این لول زمانی در تصویر مشخص می باشد.

پس از آن با توجه به قدرتی که بالقوه در موج (C) وجود دارد، این موج می تواند تا سطوح 3800000 واحد، 5000000 و 7000000 واحد پیشروی کند که برای مشخص کردن تارگت دقیق این موج باید صبر کرد تا مقداری از این موج شکل بگیرد و بر اساس میزان قدرتی که در آن مشاهده خواهد شد خواهیم توانست که تارگت های محتمل تر را مشخص کنیم. از نظر ساختاری هم باید گفت که این موج باید شرایط یک ساختار شتابدار را داشته باشد و نوع این شتابدار را می توان پس از شکل گیری سه موج از آن مشخص کرد اما در تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 نیز به طور ضمنی آن را به شکل یک شتابدار 3 ممتد رسم کرده ایم تا بعد بتوانیم نوع دقیق آن را مشخص کنیم. نوع این الگوی شتابدار هرچه باشد محتمل است که برخودهای خوبی با چنگال رسم شده در چارت از خود نشان دهد.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
44 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
سجاد سرگلزایی

با سلام خدمت جناب رحیمی عزیز. خواستم بپرسم با در نظر گرفتن الگو زیگراگ دوگانه و در نظر گرفتن اصلاح دیامتریک تحت عنوان موج B از زیگزاگ دوم و حرکت پس از آن تحت عنوان موج C با توجه به اینکه اصلاح اخیر که موج 2 باشد خط روند OB را شکسته میتوان موج C را ترمینال فرض کرد یا هنوز موج C شروع نشده؟ با تشکر

سجاد سرگلزایی

سلام جناب رحیمی.میخواستم بپرسم قانون امتداد حتما باید رعایت بشه؟ داخل موج A از زیگزاگ دوم که بعد از X موج واقع شده موج 3 و 5 تقریبا هم اندازه هستند و ظاهرا قانون امتداد نقض شده . با تشکر

عليرضا حسینی

سلام جناب رحیمی. ما هنوز درون موج B آبی رنگ اصلاحی هستیم و موج 1 از C این تحلیل هنوز شروع نشده است درسته؟ حدود زمانی برای رسیدن به انتهای موج C چند سال است؟ با تشکر

حمیدرضا نصیری

سلام… چرا تحلیل شاخص عوض کردید از نقطه اعلامی برگشت زده! ممنون

Javad57

استاد وقت شما بخیر باشه
با توجه به رشد 4 روزه شاخص و شدت گرفتن عرضه ها در بازار ، بنظرتون شروع اصلاحی خواهیم داشت یا ریزش تا محدوده 970000 واحد؟

امیرحسین پوستی

آقای رحیمی سلام خدا قوت
آلان با توجه به از دست رفتن کف شاخص چه سناریویی محتمل هستش؟؟

امیرحسین پوستی

ممنون جناب رحیمی

nazar nazari

مورد دیگه اینکه،ظاهرا سهمای شاخص ساز،مثل بانکی ها،پالایشی ها،خودروییها،قبلا هم سابقه خوبی نداشتن و وقتی به ریزش میفتن مثل آب خوردن کف میشکونن و دیگه بالارفتنشون بعداز اون با خداست.مثلا چند سالی هم بود که شاهد بودیم درجا میزنن.

مشاهده دیگر مطالب

See other content