تحلیل شاخص کل شماره 33 | موج شماری نئوویو چارت شاخص کل بورس

بررسی ساختار موج B زیگزاگ در چارت شاخص کل

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل شاخص کل شماره 33 تا وضعیت جدید این چارت را پیرو تحلیل قبل آن بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل شاخص کل شماره 33 :

پیرو تحلیل شماره 32 شاخص کل، به نظر می رسد اصلاحی که به عنوان موج B از زیگزاگ پیش بینی شده بود به شکل یک مثلث خنثی رخ داده است و هم اکنون در موج E این مثلث قرار داریم. از آنجایی که موج E از مثلث خنثی تا کنون زمانی در حدود موج D صرف کرده است خیلی نامحتمل خواهد بود که این موج بتواند کف جدیدی ثبت کند و محتمل ترین حالت این است که در حدود اعداد فعلی شاهد بازی کردن این موج و صرف زمان آن باشیم تا زمان کلی مثلث خنثی به حداقل الزامات آن که در تصویر مشخص شده است برسد. مثلث خنثی ای که به عنوان موج (B) از زیگزاگ در نظر گرفته شده است را می توانید در تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشاهده کنید.

قابل ذکر است که انتهای اصلاح فعلی به لول 62 درصد فیبوناچی و همچنین یکی از خطوط چنگال رسیده است که این موارد نیز احتمال برگشت شاخص کل از حدود اعداد فعلی را بسیار محتمل تر خواهد کرد. چنگال مذکور در تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 به رنگ آبی نمایان است و برخوردهای متعدد و واکنش چارت به این چنگال تایید کننده به رسمیت شناخته شدن آن توسط مارکت می باشد.

تحلیل شاخص کل شماره 33 | موج شماری نئوویو چارت شاخص کل بورس
Tepix NEoWave Analysis 33 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

در حال حاضر بسیار محتمل است که طبق تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 موج E از مثلث خنثی خودش یک مثلث خنثی کوچکتر باشد بنابراین ریزش موج c این مثلث می تواند در حدود اعداد فعلی تا 1300000 واحد به پایان برسد و پس از آن شاهد شکل گیری موج d و e این مثلث خواهیم بود تا زمان کل اصلاح موج (B) به 100 درصد زمان موج (A) برسد. این لول زمانی در تصویر مشخص می باشد.

پس از آن با توجه به قدرتی که بالقوه در موج (C) وجود دارد، این موج می تواند تا سطوح 3800000 واحد، 5000000 و 7000000 واحد پیشروی کند که برای مشخص کردن تارگت دقیق این موج باید صبر کرد تا مقداری از این موج شکل بگیرد و بر اساس میزان قدرتی که در آن مشاهده خواهد شد خواهیم توانست که تارگت های محتمل تر را مشخص کنیم. از نظر ساختاری هم باید گفت که این موج باید شرایط یک ساختار شتابدار را داشته باشد و نوع این شتابدار را می توان پس از شکل گیری سه موج از آن مشخص کرد اما در تصویر تحلیل شاخص کل شماره 33 نیز به طور ضمنی آن را به شکل یک شتابدار 3 ممتد رسم کرده ایم تا بعد بتوانیم نوع دقیق آن را مشخص کنیم. نوع این الگوی شتابدار هرچه باشد محتمل است که برخودهای خوبی با چنگال رسم شده در چارت از خود نشان دهد.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
38 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

profile avatar
مشترک
9 ماه قبل

سلام… چرا تحلیل شاخص عوض کردید از نقطه اعلامی برگشت زده! ممنون

profile avatar
مشترک
9 ماه قبل

استاد وقت شما بخیر باشه
با توجه به رشد 4 روزه شاخص و شدت گرفتن عرضه ها در بازار ، بنظرتون شروع اصلاحی خواهیم داشت یا ریزش تا محدوده 970000 واحد؟

profile avatar
مشترک تالار
9 ماه قبل

آقای رحیمی سلام خدا قوت
آلان با توجه به از دست رفتن کف شاخص چه سناریویی محتمل هستش؟؟

profile avatar
مشترک تالار
پاسخ به  ارشیا رحیمی
9 ماه قبل

ممنون جناب رحیمی

profile avatar
مشترک
9 ماه قبل

مورد دیگه اینکه،ظاهرا سهمای شاخص ساز،مثل بانکی ها،پالایشی ها،خودروییها،قبلا هم سابقه خوبی نداشتن و وقتی به ریزش میفتن مثل آب خوردن کف میشکونن و دیگه بالارفتنشون بعداز اون با خداست.مثلا چند سالی هم بود که شاهد بودیم درجا میزنن.

profile avatar
مشترک
9 ماه قبل

باعرض سلام و خداقوت خدمت شما
آیا ریزشی که در طی این مدت((حدودا ۶ ماه)) شاهدش بودیم،از قبل قابل پیش بینی بود یا خیر؟!
یعنی اینکه میشد با دادن احتمال زیاد به ریزش؛در سقف از بازار خارج شد و مثلا بعد از همچین اصلاحی مجدد وارد شد؟!!
باتشکر از شما.

profile avatar
مشترک
9 ماه قبل

سلام استاد وقت بخیر
استاد با توجه به وضعیت بد سهام شاخص ساز احتمال رکود چند ساله در سهام پالایشی امکان پذیر هست؟خیلی ضرر کردیم در سهام پالایشی و یکی یکی حمایت ها هم پودر میکنن و میرن پایین و دریغ از حمایت مسئولان ….احتمال اینکه شاخص کف قبلی رو از دست بده هم هست استاد؟….بنظر شما سهام پالایشی کی از این وضعیت خارج میشن هر چی سرمایه داشتیم در سهام پالایشی داره اب میشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

profile avatar
مشترک
9 ماه قبل

با سلام و عرض خسته نباشید، ضمن تشکر از زحمات شما، جناب رحیمی حد ضرر فیلد شدن سناریو مثلث رو یک میلیون و صد و شصت هزار واحد درنظر بگیریم یا شکسته شدن کف قبلی؟
و اگر مثلث فیلد نشه و صعودی در پیش باشه، آیا امکان داره اون صعود یه ایکس موج باشه و بعد یه الگوی اصلاحی دیگه؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content