تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 به سبک نئوویو

بررسی فرصت های معاملاتی

1.3k
بازدید

در این پست با تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 در خدمت شما خواهیم بود تا شرایط این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و چشم انداز پیش رو و موقعیت های موجود در آن را تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 :

در این چارت به نظر می آید که بعد از شکل گیری یک کارکشن بلند مدت تقریبا ۴ ساله در قالب ساختار مثلث خنثی، سهم با رانشی قوی از چنگال این کارکشن بیرون رفته و هم اکنون پول بکی به محدوده کارکشن کرده است. بر اساس اندازه گیری های انجام شده در تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 پیداست که این سهم نزدیک به یک محدوده حمایتی قوی می باشد که از چند تراز فیبوناچی و یک لول حمایتی برخوردار است.

در کنار این موارد کندی ریزش تا سطح مذکور احتمال رفلکس نشان دادن به این سطح را قوی تر می کند. صعودی که باعث شد سهم از حصار کارکشن خارج شود را به صورت سخت گیرانه نمی شود در قالب یک فرمت ایمپالس طبقه بندی کرد لذا در تصویر تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 دو لیبل احتمالی A و X بر روی آن نهاده شده تا با پیشروی امواج صحت آنها را بررسی کنیم.

تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 به سبک نئوویو

ریزشی که بعد از صعود مذکور شکل گرفته برای اینکه ساختار یک حرکت غیرجهت دار را داشته باشد احتمالا فرمت مثلث خنثی را به خود خواهد گرفت. همچنین با احتمال کمتر ساختار یک دیامتریک را نیز می تواند داشته باشد. اما احتمال قوی تر که همان مثلث خنثی می باشد رسم شده است.

نکات تریدری در تحلیل تکنیکال وساپا شماره 1 :

در حال حاضر این سهم خرید ندارد چون روند کوتاه مدت نزولی است. هرچند که نزول آن فرسایشی باشد. لذا باید تا مشخص شدن نحوه رفلکس به سطح حمایتی و بوجود آمدن شرایط خرید منتظر ماند. کسانی که اهل ریسک هستند می توانند در حوالی زون حمایتی مشخص شده یک پله خرید داشته باشند. اما برای خرید امن همانطور که عرض شد بهتر است صبر نمود تا نشانه ها ظاهر شود.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
اسما

استاد این تحلیلتون پس اساسا غلط هست طبق گفته های جدیدتون در مورد مبحث درجه

مجیدی

درود بر شما
جناب رحیمی این تحلیل از سال 95 بروز نشده امکان داره مجددا وساپا رو برسی کنید
سپاس

مشاهده دیگر مطالب

See other content