تحلیل نئوویو سرمایه گذاری سایپا (وساپا) شماره ۱

شرح ساختار امواج چارت سرمایه گذاری سایپا (وساپا) بر مبنای قوانین نئوویو (NEoWave)

در این چارت به نظر می آید که بعد از شکل گیری یک کارکشن بلند مدت تقریبا ۴ ساله در قالب ساختار مثلث خنثی، سهم با رانشی قوی از چنگال این کارکشن بیرون رفته و هم اکنون پول بکی به محدوده کارکشن کرده است.

بر اساس اندازه گیری های انجام شده در تحلیل پیداست که این سهم نزدیک به یک محدوده حمایتی قوی می باشد که از چند تراز فیبوناچی و یک لول حمایتی برخوردار است.

در کنار این موارد کندی ریزش تا سطح مذکور احتمال رفلکس نشان دادن به این سطح را قوی تر می کند.

صعودی که باعث شد سهم از حصار کارکشن خارج شود را به صورت سخت گیرانه نمی شود در قالب یک فرمت ایمپالس طبقه بندی کرد لذا دو لیبل احتمالی A و X بر روی آن نهاده شده تا با پیشروی امواج صحت آنها را بررسی کنیم.

ریزشی که بعد از صعود مذکور شکل گرفته برای اینکه ساختار یک حرکت غیرجهت دار را داشته باشد احتمالا فرمت مثلث خنثی را به خود خواهد گرفت. همچنین با احتمال کمتر ساختار یک دیامتریک را نیز می تواند داشته باشد. اما احتمال قوی تر که همان مثلث خنثی می باشد رسم شده است.

نکات تریدری بر روی سرمایه گذاری سایپا (وساپا)

در حال حاضر این سهم خرید ندارد چون روند کوتاه مدت نزولی است. هرچند که نزول آن فرسایشی باشد. لذا باید تا مشخص شدن نحوه رفلکس به سطح حمایتی و بوجود آمدن شرایط خرید منتظر ماند. کسانی که اهل ریسک هستند می توانند در حوالی زون حمایتی مشخص شده یک پله خرید داشته باشند. اما برای خرید امن همانطور که عرض شد بهتر است صبر نمود تا نشانه ها ظاهر شود.

تحلیل نئوویو (NEoWave) سرمایه گذاری سایپا (وساپا) شماره 1

 

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.