شمارش چارت حسینا به سبک گلن نیلی (نئوویو) شماره ۱

شرح ساختار امواج چارت حسینا بر اساس قوانین  NEoWave

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید به نظر میرسد سهمِ توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با نماد بورسیِ حسینا، پس از یک ریزش شدید، در حال ساخت یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) می باشد و موج C از این مثلث خنثی را به تازگی به پایان رسانده است و یا در شرف پایان است. مثلث خنثی با کانال بندی و لیبل های آبی در تصویر مشخص شده است.

با تمام موج C از مثلث ذکر شده، این سهم به زودی می تواند راهی موج D از مثلث شود که سود خوبی را برای خریداران در قیمت های فعلی به دنبال خواهد داشت.

تارگت موج D در تصویر توسط یک باکس مشخص شده است که اگر سهم به آن برسد حدود ۸۵ درصد بازدهی به همراه خواهد داشت.

موج C مثلث خنثی خود یک مثلث ریورس انقباضی (Contracting Triangle Reverse Alternation) شده است که با حروف و کانال بندی سبز مشخص شده است.

علاوه بر آن موج e از این مثلث ریورس خود یک مثلث انقباضی کوچکتر شده است که به دلیل اینکه تحلیل شلوغ نشود آنرا مشخص نکرده ایم.

همه این عوامل باعث می شود که این انستیتو حرکت مناسبی را در این سهم انتظار داشته باشد و انتظار داشته باشیم تارگت به راحتی دیده شود.

آنالیز نئوویو شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا (حسینا) شماره 1

نکات مهم:

استاپ لاس تحلیل در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت نیز بوسیله ی یک باکس  مشخص شده است.

بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد.

استاپ تحلیل حدود ۱۰ درصد و تارگت آن حدود ۸۵ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات