تحلیل حسینا شماره 1 | موج شماری نئوویو چارت حسینا

شرح فرصت خرید پیش آمده

در این پست با تحلیل حسینا شماره 1 در خدمت شما هستیم تا بتوانیم موقعیت خریدی که از منظر روش تحلیلی نئوویو در این سهم بوجود آمده است را تشریح کنیم و از آن استفاده کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل حسینا شماره 1 :

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید به نظر میرسد سهمِ توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با نماد بورسیِ حسینا، پس از یک ریزش شدید، در حال ساخت یک مثلث خنثی می باشد و موج C از این مثلث خنثی را به تازگی به پایان رسانده است و یا در شرف پایان است. مثلث خنثی با کانال بندی و لیبل های آبی در تصویر تحلیل حسینا شماره 1 مشخص شده است.

با اتمام موج C از مثلث ذکر شده، این سهم به زودی می تواند راهی موج D از مثلث شود که سود خوبی را برای خریداران در قیمت های فعلی به دنبال خواهد داشت. تارگت موج D در تصویر توسط یک باکس مشخص شده است که اگر سهم به آن برسد حدود ۸۵ درصد بازدهی به همراه خواهد داشت. موج C مثلث خنثی خود یک مثلث ریورس انقباضی شده است که در تصویر زیر با حروف و کانال بندی سبز رنگ مشخص شده است.

علاوه بر آن موج e از این مثلث ریورس خود یک مثلث انقباضی کوچکتر شده است که به دلیل اینکه تحلیل شلوغ نشود آن را در تحلیل مشخص نکرده ایم. همه این عوامل باعث می شود که طبق تصویر تحلیل حسینا شماره 1 حرکت مناسبی را در این سهم در آینده انتظار داشته باشیم.

تحلیل حسینا شماره 1 | کش دیتای هفتگی
تحلیل حسینا شماره 1 | کش دیتای هفتگی

نکات تریدری بر اساس تحلیل حسینا شماره 1 :

استاپ لاس تحلیل در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی) و البته تارگت نیز بوسیله ی یک باکس در تصویر تحلیل حسینا شماره 1 مشخص شده است.

بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد. استاپ تحلیل حدود ۱۰ درصد و تارگت آن حدود ۸۵ درصد می باشد که ریوارد به ریسک مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content