تحلیل بیمه البرز شماره ۲ | شمارش البرز به سبک گلن نیلی

در انتهای دیامتریک

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل بیمه البرز شماره ۲ که بروز رسانی ای از تحلیل بیمه البرز شماره ۱ می باشد. برای شرح تحلیل با ما همراه باشید.

شرح تحلیل بیمه البرز شماره ۲ :

در این شماره از تحلیل بیمه البرز صرفاً بروز رسانی تحلیل قبل این سهم خدمت شما عزیزان ارائه می شود. در تحلیل قبل این سهم عرض شد که این سهم درون موج F از دیامتریک بزرگی می باشد که خود موج B از یک ساختار احتمالا فلت است. خود موج F نیز یک دیامتریک کوچکتر شده است که انتظار داشتیم در سطح ۱۱۶ تا ۱۱۸ تومان به پایان برسد که چنین نشد و تریگر خریدی فعال نشد. لذا ساختار ریز موجهای آخر را مشخص کردیم تا دوباره بتوان بر اساس این تحلیل در صورت وقوع تریگر اقدام کرد.

ساختار ریز موجهای آخر نیز با کانال بندی و لیبل های قرمز مشخص شده است که مجدداً یک الگوی دیامتریک الماسی می باشد که بطور کلی موج G‌ از دیامتریک درجه بالاتر خود را شکل می دهند. این وضعیت جنبه فراکتالی چارت های مالی را به خوبی نشان می دهد. در حال حاضر به نظر میرسد الگو دیامتریک قرمز و همینطور سبز رنگ بر روی عدد ۱۰۰ تومان به پایان رسیده اند که عدد ۱۰۰ تومان علاوه بر حمایت چارتی یک حمایت روانی نیز محسوب می شود.

تحلیل بیمه البرز شماره ۲ | شمارش البرز به سبک گلن نیلیچشم انداز پیش رو :

اگر مطابق با تحلیل بیمه البرز شماره ۲ سهم موفق شود خط DF قرمز رنگ را بشکند تریگر خرید سهم فعال می شود. پس از آن موج صعودی باید موج G از دیامتریک سبز رنگ را در مدت زمان کمتری نسبت به شکل گیری این موج بازگشت کند تا شمارش تایید شود و نسبت به تارگت میان مدت سهم که حوالی ۱۵۸ تومان می باشد امیدوار شویم. تارگت سهم توسط سه سطح فیبوناچی مشخص شده است تا یک محدوده برای تارگت داشته باشیم.

حد ضرر این تحلیل در عدد ۹۹ تومان قرار دارد و چنانچه سهم مجدداً به سمت آن حرکت کند و به شکل شارپی آنرا بشکند تحلیل بی اعتبار خواهد شد. این حد ضرر حدود ۱۱ درصد با تریگر بیان شده فاصله دارد و حد سود سهم نیز حدود ۴۲ درصد، بنابراین پرواضح است که این ترید بر اساس تحلیل بیمه البرز شماره ۲ از ریوارد به ریسک معقولی برخوردار است.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات