تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 به روش نئوویو

فراهم شدن شرایط صعود قیمت

11.7k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان عزیز، با تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 در خدمت شما هستیم تا فرصت خرید مناسبی که به نظر می‌رسد در این سهم بوجود آمده است را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشد.

شرح تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 :

چنانچه از تصویر تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 که در زیر ارائه شده است پیداست، این سهم یک کارکشن بلندمدت در قالب یک الگوی فلت ایجاد کرده است که با سه لیبل آبی رنگ (A) تا (C) مشخص شده است و امواج داخلی موج (B) نیز تشکیل یک الگوی دیامتریک را داده‌اند که یک الگوی 7 موجی است و با لیبلهای A تا G مشخص شده است.

همچنین امواج داخلی موج (C) نیز یک الگوی ترمینال 1 ممتد را ایجاد کرده‌اند که در تصویر تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 با اعداد 1 تا 5 مشخص شده است. الگوی ترمینال یک الگوی 5 موجی شتابدارِ پایان دهنده ساختار است و همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این الگو با کندی بسیار زیاد و زمان زیادی که صرف کرده است مؤید ضعف فروشنده‌ها و به اتمام رسیدن کارکشن می‌باشد.

از طرف دیگر بریده شدن موج 5 این الگو و ناتوانی آن در عبور از انتهای موج 3 نیز نشانه دیگری مبنی بر ضعف فروشنده‌ها بوده است که باید به آن توجه ویژه‌ای کرد.

تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی

چشم انداز سهم برکت در مقطع کنونی :

از الزامات یک الگوی ترمینال این است که این الگو در 50 درصدِ زمانِ صرف شده توسط الگوی ترمینال یا کمتر از آن، به طور کامل توسط حرکت پس از آن بازگشت شود، پس رسیدنِ قیمت به ناحیه عرضه کارکشن، اولین هدف پیش رو می‌باشد.

اما با توجه به این که موج (C) احتمالاً یک الگوی ترمینال است که پایان دهنده کارکشن می‌باشد، انتظار داریم که قیمت پس از بازگشت کامل الگوی کارکشن، از آن فراتر رود و حداقل هدف 7000 تومانی را تاچ کند. همچنین اگر بخواهیم به شکل کلاسیک برای این سهم تارگت‌یابی کنیم، می‌توانیم ارتفاع الگوی فلت را اندازه بگیریم و از ناحیه شکست الگو امتداد دهیم که در این صورت هدف 14000 تومانی بدست خواهد آمد.

از طرف دیگر اگر واقعا طبق تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 به روش نئوویو کارکشن سهم به پایان رسیده باشد، منطقی است که حرکت پیش رو حداقل 50 تا 60 درصد از اندازه حرکت قبل از اصلاح را که با یک باکس آبی رنگ مشخص شده است به خود اختصاص دهد. پس دستیابی به تارگت 7000 و 14000 تومانی کاملاً در دسترس خواهد بود و هر دو هدف می‌تواند در مدت زمانی کمتر از باکس ترسیم شده دیده شود.

شرایط نقض تحلیل :

اگر به هر دلیلی، الگوی ترمینال در مدت زمان 50 درصد از شکل‌گیری خودش به طور کامل توسط حرکت پیش رو بازگشت نشود و سطح عرضه ناحیه کارکشن تاچ نشود، در آنصورت مشخص می‌شود که قرار است ناحیه اصلاحی بزرگتر شود و یک الگوی پیچیده‌تر در آن شکل بگیرد که در آن صورت، رسیدن به اهداف ذکر شده در تحلیل تکنیکال برکت شماره 1 به تاخیر خواهد افتاد.

اطلاع از
18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
Mojtabass Ss

درود آقای رحیمی
باتوجه به اینکه قیمت برکت پایین تر از حد انتظار اومده لطفا یه تحلیلی ازش ارایه بدید تا بتونیم تصمیم برنگهداری یا فروشش بگیریم ممنونم

مهدی

بله دقیقا بیت کوین و ثفارس و خکاوه درست بود ولی الباقی سهام معرفی شده توسط شما هیچکدام سود اور نبودند. در مورد برکت هم شما همیشه تاکید داشتید روی این سهم.و الان هم پس از 5 ماه از زمان معرفی فقط ضرر داشته برای سهامداران.

مهدی

خوبه که پاسخ رو در تلگرام ارسال میکنید ولی خودتون یک نگاه با کاری که با سرمایه مردم چه با ارز دیجیتالهاتون و چه با نمادهایی مثل برکت کردید بکنید و خودتونو قاضی کنید و ببینید کدوم یک از تحلیلهاتون اوکی بوده. نکنید اینکارارو

مهدی

سلام. خب خداروشکر حق تقدمش هم امروز با منفی 60 درصد باز شد. مزخرف ترین سهم بود

mehrzad

درود وقت بخیر استاد
این سهم عجب سمی خیلی دستکاریش میکنن نباید به این قیمت ها می رسید .لطفا فرصت شد تحلیل رو اپدیت کنیم .سپاس

محمد گلمحمدی

سلام استاد وقتتون بخیر. خیلی ممنون برای معرفی نماد برکت. در خصوص حق تقدم این سهم پیشنهاد شما تبدیل آن به سهم هست یا فروش برکتح؟ تصمیم شخصی شما بعنوان سهامدار چیه؟ مچکر از راهنماییتون

علی رضا

با سلام و احترام
ایا اصلاح قیمتی و زمانی سهم برکت ، تمام شده است؟ و اینکه ایا نشانه ای در نمودارسهم دیده نشده که ناقض ترمینال بودن موج C ابی رنگ باشد؟ ممنون از شما

مشاهده دیگر مطالب

See other content