تحلیل خکاوه شماره ۹ | موج شماری چارت خکاوه به سبک نئوویو

اتمام الگوی اصلاحی

11.2k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل خکاوه شماره ۹ تا بتوانیم در امتداد تحلیل های شماره ۷ که در سایت ارائه شد و تحلیل شماره ۸ که استثناعاً در کانال تلگرام ارائه شد مرور دیگری بر وضعیت فعلی سهم داشته باشیم. پیش از آن مروری بر نتیجه تحلیل شماره ۷ خواهیم داشت سپس برای این که تحلیل شماره ۸ را هم در سایت داشته باشیم مرور مختصری بر این تحلیل خواهیم کرد و در نهایت به شرح تحلیل خکاوه شماره ۹ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۷ خکاوه :

چنانچه مستحضر هستید در اردیبهشت ماه امسال تحلیل شماره ۷ خکاوه در حدود قیمت 125 تومان در سایت ارائه شد که انتظار داشتیم طبق این تحلیل سهم خکاوه پس از ایجاد یک مثلث خنثی وارد صعودی در قالب موج (C) شود تا هدفی در حدود 650 تا 940 تومان.

طبق تحلیل مثلث خنثی شکل گرفت و صعود سهم در قالب موج (C) نیز رخ داد اما به دلیل اتفاقاتی که برای بازار پایه رقم خورد و قوانین جدیدی که بر این بازار وضع گردید، این سهم زودهنگام به این موج خاتمه داد و به صعودی تا قیمت 315 تومان اکتفا کرد سپس وارد یک فاز اصلاحی میان مدت شد که پس از آن وضعیت را بررسی کرده و تحلیل شماره ۸ را در کانال تلگرام ارائه کردیم. نتیجه تحلیل خکاوه شماره ۷ ایجاد سودی در حدود 150 درصد بود.

مروری مختصر به تحلیل شماره ۸ خکاوه :

تحلیل خکاوه شماره ۸ نیز که در کانال تلگرام ارائه شد را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

تحلیل خکاوه شماره ۸ | موج شماری نئوویو چارت خکاوه
Khekaveh NEoWave Analysis 08 | Daily Cash Data

همانطور که در تصویر تحلیل خکاوه شماره ۸ مشاهده می کنید سهم خکاوه با پایان دادن به موج (C) آبی رنگ وارد فاز اصلاحی شد که بر اساس تحلیل ارائه شده پیش بینی ما این بود که این اصلاح یک مثلث ریورس انقباضی خواهد شد که موج C آن که به رنگ سبز مشخص شده است می تواند تا سطح 179 الی 168 تومان ریزش کند سپس وارد موج D سبز رنگ خواهیم شد که صعودی تا حدود 250 تومان خواهد داشت و در نهایت موج E سبز رنگ را شکل خواهد داد تا موج (D) آبی رنگ خاتمه یابد و وارد موج (E) شویم.

الگوی کلی سهم نیز یک ایزومتریک در نظر گرفته شد که در تصویر با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و اهداف آن را می توانید در تصویر قبل مشاهده کنید. اما این اهداف به صورت ضمنی تعیین شده بود چرا که برای تعیین دقیق اهداف این موج باید موج (D) خاتمه پیدا می کرد تا اندازه گیری ها از انتهای آن انجام شود. در تحلیل خکاوه شماره ۹ با خاتمه موج (D) آبی رنگ به شکل دقیق تری این اهداف را مشخص شده است که به شرح آن خواهیم پرداخت.

شرح تحلیل خکاوه شماره ۹ :

طبق تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ که در زیر آمده است مشخص است که پیش بینی ما طبق تحلیل قبل درست بود و سهم تا حدود 174 تومان ریزش کرد و از آنجا وارد موج D شد و در نهایت طبق تحلیل موج E سبز رنگ را هم ایجاد کرد تا موج (D) آبی رنگ نیز کامل شود. خاتمه موج (D) از الگوی ایزومتریک در قیمت 239 تومان رقم خورده است و با مشخص شدن نقطه خاتمه آن به خوبی می توان احتمالات پیش رو و میزان رشدی که برای موج (E) انتظار می رود را در تحلیل خکاوه شماره ۹ مشخص کرد.

بعد از خاتمه موج (D) سهم خکاوه با ایجاد یک گپ وارد شاخه (E) آبی رنگ شد که همان گپ، تایید کننده خاتمه فاز اصلاحی بود. موج (E) تا کنون طبق تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ تا قیمت 330 تومان صعود کرده است که نسبت به کف قیمتی 174 تومانی حدود 90 درصد فاصله دارد. پس می توان نتیجه تحلیل قبل را نیز تا کنون 90 درصد بازدهی عنوان کرد.

صعودی که در قالب موج (E) شروع شده است تا کنون از سقف ماژور قبل گذر کرده است و یک پول بک کوچک نیز به سقف شکسته شده انجام داده است. از این رو، روز گذشته در کانال تلگرام از این موضوع صحبت به میان آوردیم و قیمت 307 تومان سهم در صف فروش را با حد ضرر 273 تومان ارزشمند اعلام کردیم که از طرف مخاطبان عزیز نیز استقبال شد و صف فروش 4 میلیونی این سهم کاملاً خریده شد و حتی نوساناتی رو به بالا نیز در سهم شکل گرفت. قیمت معرفی مجدد سهم و حد ضرر فعلی آن را می توانید در تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ مشاهده کنید.

تحلیل خکاوه شماره ۹ | موج شماری چارت خکاوه به سبک نئوویو
Khekaveh NEoWave Analysis 09 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو: 

از آنجایی که موج (E) در ایزومتریک تمایل به ایجاد همسانی با موج (A) دارد پس می توان تراز 100 درصد فیبوناچی این موج را به عنوان هدف موج (E) در نظر گرفت، این تراز، قیمتی در حدود 800 تومان را نشان می دهد. از سوی دیگر تراز 162 درصد از موج (C) نیز بسیار نزدیک به تراز 100 درصدی است که بیان کردیم که می تواند به اعتبار سطح مذکور بیفزاید.

در هر صورت اگر بخواهیم مقداری تلرانس نیز برای حد سود مشخص کنیم می توان گفت که محدوده 800 تا 1000 تومان محدوده مستعدی برای خاتمه موج (E) می باشد که در تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ هم می توانید این محدوده را که با ترازهای فیبوناچی به رنگ سبز مشخص شده است مشاهده کنید. با این حساب حد سود 800 تومانی با قیمت معرفی مجدد سهم یعنی 307 تومان 160 درصد فاصله دارد که نسبت به حد ضرر اعلامی که فقط 11 درصد با قیمت معرفی سهم فاصله دارد بسیار بزرگتر است و این موضوع ترید بر اساس تحلیل خکاوه شماره ۹ را توجیه پذیر می کند. قابل ذکر است که حد سود دوم سهم یعنی 1000 تومان نیز حدود 225 درصد با قیمت معرفی سهم فاصله دارد.

پس از پایان موج (E) باید به سهم زمان داد تا مشخص شود که طبق تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ آیا یک (X) موج به شکل یک الگوی غیرجهت دار پس از این شاخه رخ خواهد داد و سپس سهم به صعود خود ادامه خواهد داد یا این که یک ریزش شکل خواهد گرفت تا موج (F) را ایجاد کند و الگوی درجه بالاتر را هم تبدیل به دیامتریک کند. در هر صورت بهترین استراتژی پس از شکل گیری موج (E) خروج از سهم و رویت شرایط بعدی خواهد بود. 

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
79 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مسعود

سلام استاد عزیز و ممنون از زحمات شما
استاد با توجه به فعال شدن حد ضرر بنظرتون از سهم خارج بشیم؟ و اگر جوابتون مثبت هست کدوم یک از سهما رو معرفی می کنید؟؟ به عنوان مثال آیا صلاح هست به کرمان اضافه کنم؟

فرهود خلیلپور

سلام استاد گرامی وقتتون بخیر ببخشید استاد اصلاح خکاوه کی به پایان میرسه و اولین هدفی که سهم بعد اصلاح داره چه قیمتی هستش و با توجه به عقب موندگی این سهم نسبت به همگروهیاش میتونه این عقب افتادگی جبران کنه

حميد

سلام استاد
با تشکر از همه زحماتی که برای ارایه تحلیلهای دقیق انجام میدهید، در صورت امکان تحلیل خکاوه رو هم اپدیت بفرمایید

مسعود

سلام و عرض ارادت. پیشا پیش عید غدیر رو به شما تبریک میگم و از زحمات جنابعالی سپاسگزارم. استاد مشکل من انتخاب و نگهداری سهم ها هست. یعنی تعداد سهم های پرتفو داره زیاد میشه. الان تارگت خکاوه رو چند میدونید؟ من از بین سهم های شما شبندر، کرمان، مرقام، وثوق، فروی، خاذین، خکاوه، غگل، کلر رو دارم. میخواستم اگه صلاح می دونید مثلا خکاوه رو به سهمی دیگه تبدیل کنم یا مثلا وحکمت وارد بشم

behnam.pkf

سلام استاد وقتتون بخیر
من این سهم رو از 300 تومن دارم
میخواستم از خدمتتون بپرسم الان که قیمت سهم به محدوده 1000 تومن رسیده، چی صلاح میدونید؟ نگه داری یا خروج از سهم؟
ممنون از همه زحماتتون

ثنایی

ممنون

نظر

باعرض سلام خدمت شما
چند وقتیه معاملات سهم،شکل جدیدی بخودش گرفته.فکرمیکنم اهداف بالایی داشته باشه.انصافا از هم گروهی های خودش هم،خیلی عقبه.شاید از همه عقب تر…
با ابن اوصاف میشه اهداف بالایی براش در نظر گرفت؟!حتی اگر بقیه هم گروهی ها یگه رشدی نکنن.

مشاهده دیگر مطالب

See other content