تحلیل خکاوه شماره ۹ | موج شماری چارت خکاوه به سبک نئوویو

مروری بر نتیجه تحلیل خکاوه شماره ۷ و ۸ و ارائه تحلیل شماره ۹ خکاوه

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل خکاوه شماره ۹ تا بتوانیم در امتداد تحلیل های شماره ۷ که در سایت ارائه شد و تحلیل شماره ۸ که استثناعاً در کانال تلگرام ارائه شد مرور دیگری بر وضعیت فعلی سهم داشته باشیم. پیش از آن مروری بر نتیجه تحلیل شماره ۷ خواهیم داشت سپس برای این که تحلیل شماره ۸ را هم در سایت داشته باشیم مرور مختصری بر این تحلیل خواهیم کرد و در نهایت به شرح تحلیل خکاوه شماره ۹ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۷ خکاوه :

چنانچه مستحضر هستید در اردیبهشت ماه امسال تحلیل شماره ۷ خکاوه در حدود قیمت 125 تومان در سایت ارائه شد که انتظار داشتیم طبق این تحلیل سهم خکاوه پس از ایجاد یک مثلث خنثی وارد صعودی در قالب موج (C) شود تا هدفی در حدود 650 تا 940 تومان.

طبق تحلیل مثلث خنثی شکل گرفت و صعود سهم در قالب موج (C) نیز رخ داد اما به دلیل اتفاقاتی که برای بازار پایه رقم خورد و قوانین جدیدی که بر این بازار وضع گردید، این سهم زودهنگام به این موج خاتمه داد و به صعودی تا قیمت 315 تومان اکتفا کرد سپس وارد یک فاز اصلاحی میان مدت شد که پس از آن وضعیت را بررسی کرده و تحلیل شماره ۸ را در کانال تلگرام ارائه کردیم. نتیجه تحلیل خکاوه شماره ۷ ایجاد سودی در حدود 150 درصد بود.

مروری مختصر به تحلیل شماره ۸ خکاوه :

تحلیل خکاوه شماره ۸ نیز که در کانال تلگرام ارائه شد را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

تحلیل خکاوه شماره ۸ | موج شماری نئوویو چارت خکاوه
Khekaveh NEoWave Analysis 08 | Daily Cash Data

همانطور که در تصویر تحلیل خکاوه شماره ۸ مشاهده می کنید سهم خکاوه با پایان دادن به موج (C) آبی رنگ وارد فاز اصلاحی شد که بر اساس تحلیل ارائه شده پیش بینی ما این بود که این اصلاح یک مثلث ریورس انقباضی خواهد شد که موج C آن که به رنگ سبز مشخص شده است می تواند تا سطح 179 الی 168 تومان ریزش کند سپس وارد موج D سبز رنگ خواهیم شد که صعودی تا حدود 250 تومان خواهد داشت و در نهایت موج E سبز رنگ را شکل خواهد داد تا موج (D) آبی رنگ خاتمه یابد و وارد موج (E) شویم.

الگوی کلی سهم نیز یک ایزومتریک در نظر گرفته شد که در تصویر با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و اهداف آن را می توانید در تصویر قبل مشاهده کنید. اما این اهداف به صورت ضمنی تعیین شده بود چرا که برای تعیین دقیق اهداف این موج باید موج (D) خاتمه پیدا می کرد تا اندازه گیری ها از انتهای آن انجام شود. در تحلیل خکاوه شماره ۹ با خاتمه موج (D) آبی رنگ به شکل دقیق تری این اهداف را مشخص شده است که به شرح آن خواهیم پرداخت.

شرح تحلیل خکاوه شماره ۹ :

طبق تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ که در زیر آمده است مشخص است که پیش بینی ما طبق تحلیل قبل درست بود و سهم تا حدود 174 تومان ریزش کرد و از آنجا وارد موج D شد و در نهایت طبق تحلیل موج E سبز رنگ را هم ایجاد کرد تا موج (D) آبی رنگ نیز کامل شود. خاتمه موج (D) از الگوی ایزومتریک در قیمت 239 تومان رقم خورده است و با مشخص شدن نقطه خاتمه آن به خوبی می توان احتمالات پیش رو و میزان رشدی که برای موج (E) انتظار می رود را در تحلیل خکاوه شماره ۹ مشخص کرد.

بعد از خاتمه موج (D) سهم خکاوه با ایجاد یک گپ وارد شاخه (E) آبی رنگ شد که همان گپ، تایید کننده خاتمه فاز اصلاحی بود. موج (E) تا کنون طبق تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ تا قیمت 330 تومان صعود کرده است که نسبت به کف قیمتی 174 تومانی حدود 90 درصد فاصله دارد. پس می توان نتیجه تحلیل قبل را نیز تا کنون 90 درصد بازدهی عنوان کرد.

صعودی که در قالب موج (E) شروع شده است تا کنون از سقف ماژور قبل گذر کرده است و یک پول بک کوچک نیز به سقف شکسته شده انجام داده است. از این رو، روز گذشته در کانال تلگرام از این موضوع صحبت به میان آوردیم و قیمت 307 تومان سهم در صف فروش را با حد ضرر 273 تومان ارزشمند اعلام کردیم که از طرف مخاطبان عزیز نیز استقبال شد و صف فروش 4 میلیونی این سهم کاملاً خریده شد و حتی نوساناتی رو به بالا نیز در سهم شکل گرفت. قیمت معرفی مجدد سهم و حد ضرر فعلی آن را می توانید در تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ مشاهده کنید.

تحلیل خکاوه شماره ۹ | موج شماری چارت خکاوه به سبک نئوویو
Khekaveh NEoWave Analysis 09 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو: 

از آنجایی که موج (E) در ایزومتریک تمایل به ایجاد همسانی با موج (A) دارد پس می توان تراز 100 درصد فیبوناچی این موج را به عنوان هدف موج (E) در نظر گرفت، این تراز، قیمتی در حدود 800 تومان را نشان می دهد. از سوی دیگر تراز 162 درصد از موج (C) نیز بسیار نزدیک به تراز 100 درصدی است که بیان کردیم که می تواند به اعتبار سطح مذکور بیفزاید.

در هر صورت اگر بخواهیم مقداری تلرانس نیز برای حد سود مشخص کنیم می توان گفت که محدوده 800 تا 1000 تومان محدوده مستعدی برای خاتمه موج (E) می باشد که در تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ هم می توانید این محدوده را که با ترازهای فیبوناچی به رنگ سبز مشخص شده است مشاهده کنید. با این حساب حد سود 800 تومانی با قیمت معرفی مجدد سهم یعنی 307 تومان 160 درصد فاصله دارد که نسبت به حد ضرر اعلامی که فقط 11 درصد با قیمت معرفی سهم فاصله دارد بسیار بزرگتر است و این موضوع ترید بر اساس تحلیل خکاوه شماره ۹ را توجیه پذیر می کند. قابل ذکر است که حد سود دوم سهم یعنی 1000 تومان نیز حدود 225 درصد با قیمت معرفی سهم فاصله دارد.

پس از پایان موج (E) باید به سهم زمان داد تا مشخص شود که طبق تصویر تحلیل خکاوه شماره ۹ آیا یک (X) موج به شکل یک الگوی غیرجهت دار پس از این شاخه رخ خواهد داد و سپس سهم به صعود خود ادامه خواهد داد یا این که یک ریزش شکل خواهد گرفت تا موج (F) را ایجاد کند و الگوی درجه بالاتر را هم تبدیل به دیامتریک کند. در هر صورت بهترین استراتژی پس از شکل گیری موج (E) خروج از سهم و رویت شرایط بعدی خواهد بود. 

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
40 نظر
 1. غزل

  سلام و عرض ادب.چه مدت طول می کشد تا به هدف برسد؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. حدود سه تا چهار ماه احتمالاً زمان خواهد برد.

 2. علی محمد

  سلام بر عرشیا جانم خواهشمندم خاور را هم بررسی فرمایید خواهشا

  1. ارشیا رحیمی

   سلام تحلیل زیاد هست برای انجام دادن. فرصت بشه چشم.

 3. علی حسنی

  سلام استاد ممنون بابت زحمات وتحلیلهای ارائه شده

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم.

 4. محمد بنیاد

  با عرض سلام خیلی ممنونم بابت تحلیل جامع تون . من قشنگ تحلیلی که در مورد خکاوه در خرداد ماه داشتین رو به خاطر دارم و در همون موقع نزدیک به ۱.۵ میلیون سهم خریدم . که متاسفانه با قوانین بازار پایه خراب شدش . فقط سوال من اینجاست در این تحلیل هیچ صحیتی از افزایش سرمایه ۲۰۰۰ درصدی خکاوه نشده بودش ( میدونم هنوز اعلام نشده اما زمان اعلامش به همین زودی اتفاق می افته ) و قیمتش تئوریکش وقتی که سهم باز میشه ??! شایدم منظورتون این بودش که رشد تا قیمت ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تومن هست و بعدش افزایش سرمایه رخ میده .البته من شنیدم خیلی سریع تر این افزایش سرمایه از تجدید ارزیابیش اتفاق می افته ممکنه حتی در قیمت های ببن ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومن باشه

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم زنده باشید.
   خب چنین افزایش سرمایه ای اگر اعلام هم بشه تا قیمت سهم رشد نکنه نمی تونند اعمالش کنند. پس منطقی این هست که سهم حداقل تا تارگت های اعلام شده رشد کنه و بعد افزایش سرمایه اعمال بشه.

 5. علی

  سلام استاد با ریزشی که قطعا بازار داره (نمیشه یه کله بالا بره) احتمال زیاد خیلی بیش از زمانی که اعلام کردید زمان میبره تا به این هدف برسه مگه اینکه یکی دوتا افشای اطلاعات بده ؛ در کل بازدهیش نسبت به کلیت بازار تو این دوسال طلایی خیلی پایین بوده

  1. ارشیا رحیمی

   سلام بازار نشان داده که به صورت گله ای اصلاح نخواهد کرد و وقتی برخی سهم ها منفی هستند برخی دیگر مثبت هستند و بعد جا عوض می کنند. به این شیوه می توان انتظار داشت که شاخص اصلاح عمیقی نداشته باشد و خکاوه و سهم هایی که معرفی کرده ایم هم انشالله طبق تحلیل پیش می روند.

 6. هاله

  سلام جناب رحیمی عزیز
  ممنون بابت تحلیل خکاوه
  چند روزی هست محدوده ۳۱۰ تا ۳۲۰ سهم دست به دست میشه
  استارت قدرتمند سهم کی شروع میشه؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم.
   سهم در حال تثبیت بالای سقف است و فکر می کنم از همین هفته راهی ادامه صعود شود.

 7. علی

  یادمه یک سال پیشم همینا رو میگفتی جناب رحیمی ؛ حالا برو بازدهی رو ببین ؛ پایدار کرمان رو ۵۰۰ تومن سیگنال کرده بعد شما میای رو ۶
  ۵۰۰۰ تومن تحلیل میزنی ؟ یا خلنت رو

  1. ارشیا رحیمی

   عجب! یعنی در این سایت شما تحلیل دیگری ندیدید؟! دوست عزیز یک بررسی کوتاه نشان می دهد که چه تعداد سهم از پارسال تا الان در این سایت کار شده است یا اصلا از زمانی که پیش بینی کرده بودیم که شاخص از ۶۱۰۰۰ واحد به ۳۲۰۰۰۰ واحد می رسد و پس از آن هم پیش بینی ۵۰۰۰۰۰ واحد کردیم ببینید چه تعداد سهم کار شده است. خوبه که ما همیشه در پیش بینی بازار پیش گام بوده ایم و سهم های بسیار زیادی معرفی کرده ایم که رشدهای رویایی داشته اند. بعضی موارد هم ممکن است زمان ببرد تا بازدهی خود را نشان دهند. شما دقیقاً دنبال چه چیزی هستی با درج چنین کامنت مغرضانه ای؟!!!

 8. علی موحدی

  سلام جناب رحیمی عزیز
  امروز معاملات طوری بود که سهم به سمت صف خرید میل داشت، ولی حقوقی باز ایجاد مزاحمت کرد و سهم نزدیک صفر تابلو بسته شد، جناب رحیمی تثبیت بالای ۳۱۰ آیا طولانی نشده، بازار درحال رشد می باشد ولی سهم هنوز درجا میزنه، لطفا نظرتون رو درمورد معاملات سهم عرض کنید، پایدار و موفق باشید.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   از نظر چارتی مشکلی وجود نداره اما واقعاً عملکرد حقوقی های این سهم جای حرفی باقی نگذاشته. تا سهم میاد جون بگیره عرضه می کنند. اما این وضعیت هم همیشه نمی تونه ادامه داشته باشه، چارت سهم ادامه صعود رو نشون میده.

 9. علی

  نمیدونم شاید منظورمو نرسوندم ؛ بارها گفته شده وقتی شاخص میره بالا همه سهما نمیرن بالا و وقتی اصلاح میکنه همه نمیریزن ولی واسه ۹۸ درصد سهما این اتفاق میفته؛ در مورد خلنت و کرمان تا زمانی که افزایش سرمایه ندن قیمتا جذاب نیست ؛ کسی میاد کرمان بخره سهمی ۲۰۰۰۰ تومن؟ باید تعداد سهم بره بالا و قیمت بیاد پایین واسه این کار ؛ این پولی که تو بازار اومده بازدهی کل بازار رو برده بالا ولی هر چی دیرتر شاخص اصلاح کنه اصلاحش بزرگتره که دامن اکثر سهما رو میگیره؛ ایشالله که من اشتباه میکنم . روزتون بخیر

  1. ارشیا رحیمی

   صحبت فعلی شما چه ربطی به صحبت قبلی تان دارد؟! مگر کسی گفته شاخص اصلاح نخواهد کرد؟
   بله وقتی به ارزش کرمان پی ببرید سهمی ۲۰ هزار تومن هم خواهید خرید. شتران یک زمانی از ۵۷ هزار تومان رشد کرد تا ۱۲۸ هزار تومان. کرمان که الان یک دهم آن هم قیمت ندارد! اگر شما چنین چیزهایی ندیده اید ما به اندازه ای در این بازار بوده ایم که ببینیم.
   ضمناً این صفحه ای که در آن کامنت میزنید صفحه تحلیل خکاوه است، نه تحلیل کرمان یا خلنت.

 10. علی

  دوست عزیز اولا من دعوا ندارم ؛ میخواستین بگین قیمت بالا ده تومن مثال بزنین نیازی نبود شتران مثال بزنین همین الان فپنتا رو ببینی کافیه . اینو خودتونم میدونین قیمت وقتی مثلا به ۱۲ برسه یه مدت درجا میزنه تا سطح قیمت عادی شه تا بازار دوباره رو بیاره به سهم . سهم بهترم تو بازار گاوی واسه تحلیل بود . الان هر چی بخری بالا میره تا بخوره به اصلاح بازار . در مورد خلنت و کرمان خیلی زودتر میشد تحلیل زد زمانی که ۵۰۰ درجا میزدن … ایشالله خریدارا سود خوبی ببرن من دیگه بحثی ندارم اگه باعث آزردگی شما شدم معذرت میخوام ؛ روز بخیر

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم. ما هم دعوا نداریم دوست گرامی. خب شما میگید قیمت سهم زیاده پس رشد نمی کنه بعد خودتون مثال میزنید از سهم دیگر؟!
   در مورد درجا زدن یک سهم بعد از رشد هم بله درسته، کرمان هم زیاد درجا زده یا خلنت هم به همین منوال. هر دو یک فاز اصلاحی را کامل کرده اند و قیمت آنها برای همه عادی شده و الان هم ما مناسب دیدیم که از آنها تحلیل بزنیم.
   در گذشته اگر از کرمان و خلنت تحلیل نزدیم در عوض سهم های دیگری معرفی کرده ایم که عالی بودند. قرار نیست یک نفر بتواند از کل بازار با وجود ۶۰۰ الی ۷۰۰ سهم تحلیل بزند، در هر مقطع فقط می توان رو یک سری چارت کار کرد. ضمن این که دلیل نمی شود اگر در قیمت های پایین کرمان یا خلنت تحلیل نزده ایم دیگر هیچ وقت از آنها تحلیل نزنیم! در هر مقطعی یک فرصت معاملاتی شکل می گیرد حال می تواند روی قیمت ۵۰۰ تومان باشد یا ۶۰۰۰ تومان.

 11. هما

  سلام آقاي رحيمي
  ١٠٠ ميليون وارد بورس كردم
  ٤ سهم كرمان ، خلنت، خكاوه ، حريل ميخام خريد كنم
  ميشه راهنمايي كنيد از هر كدوم چند درصد اختصاص بدم ؟
  ممنون از شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خواهش می کنم. از هر سهم ۲۰ میلیون تومن خرید کنید و ۲۰ تومن هم بزارید برای یک سهم دیگه. البته با رعایت حد ضرر.

 12. جلال

  سلام
  وقت بخير
  استاد عزيز چرا اين سهم حركت نميكنه؟
  عجيب هست بالاي سقف هم تثبيت شده اما تو رنج ٣١٠ تا ٣٣٠ داره نوسان ميكنه
  تشكر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر
   عرضه های حقوقی مانع از رشد شده اما احتمالاً این هفته وضیت این سهم خیلی بهتر خواهد بود.

 13. علی حسنی

  سلام با توجه به خبر آزاد سازی واردات خودرو آینده خودرویی ها و خکاوه رو چطور میبینید

  1. ارشیا رحیمی

   سلام واردات خودرو می تواند باعث تعدیل قیمت خودروهای داخلی و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم شود. این موضوع برای خودروسازهای داخلی هم نباید بد باشد چون افزایش شدید قیمت خودرو موجب رکود بازار خودرو شده است.
   سهم خکاوه هم تحلیلش تازه ارائه شده و پا برجاست و خللی در آن ایجاد نمی شود.

 14. بابک

  آقای رحیمی عزیز با سام واحترام
  سوالی داشتم، ممنون میشم اگر مقدور باشه پاسخ دهید.
  افزایش سرمایه خساپا و خودرو شامل سهام جایزه میشه یا حق تقدم و یا تلفیقی از آنها؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. به طور کلی هر افزایش سرمایه ای از محل اندوخته باعث می شود به شما سهام جایزه تعلق بگیرد. افزایش از محل تجدید ارزیابی هم فقط یک حساب و کتاب ریاضی است که تعداد سهام را افزایش می دهد اما قیمت را کم می کند یعنی تغییری در دارایی شما رخ نمی دهد و این کار بیشتر برای بالانس کردن ترازمانه و صاف کردن زیان شرکت انجام می شود. افزایش سرمایه از روش آورده نقدی باعث می شود به شما حق تقدم تعلق بگیرد که برای هر کدام باید مبلغ ۱۰۰ تومان واریز کنید. روش افزایش سرمایه صرف سهام هم هست که معمولا استفاده نمی شود.
   حال خودتان ببینید چه چیزی شامل شما می شود. ممکن است یک افزایش سرمایه به صورت ترکیبی هم باشد که باید به نسبت آن سهام جایزه بگیرید یا حق تقدم.

 15. علی حسنی

  سلام با توجه به خبر آزاد سازی واردات خودرو و کاهش دامنه نوسان وضعیت خکاوه رو چطور میبینید و اینکه آیا مدت زمان رسیدن به هدف رو همچنان ۳تا۴ماه پیش بینی میکنید؟ممنون از زحمات شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام واردات خودرو می تواند باعث تعدیل قیمت خودروهای داخلی و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم شود. این موضوع برای خودروسازهای داخلی هم نباید بد باشد چون افزایش شدید قیمت خودرو موجب رکود بازار خودرو شده است.
   سهم خکاوه هم تحلیلش تازه ارائه شده و پا برجاست و خللی در آن ایجاد نمی شود.

 16. محمد قهرمانی

  سلام. جناب رحیمی حد ضرر در شرایط فعلی برای #خلنت و #خکاوه چه قیمتی تعیین شده؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   در خلنت ۶۶۳۰ تومان و در خکاوه ۳۰۰ تومان.

 17. مصطفی

  سلام و عرض ادب آقای رحیمی عزیز
  الان نزدیک ۱۰ ماه هست من این سهم رو دارم و خیلی صبر کردم فکر می کنم ۱۰ ماه بالاخره باید سود خوبی می کردم اما نشد!
  اما اتفاق خیلی عجیبی که برای این سهم در دوبار اتفاق افتاد فروش های سنگین تابان تاخت بود که یکبار دقیقا قبل از اون قوانین بازار پایه خیلی زیاد فروخت و یکی هم در ۱۰ روز اخیر قبل از اعلام این اخبار تغییر قوانین جدید ، انگار آقایون از قبل در مورد هر دو مورد اطلاع داشتند و خیلی راحت در حجم های بالا فروختند، جالبتر اینکه مگر قرار نبود از یک حجمی به بالا مجوز سازمان داشته باشند و مثلا در یک روز که همین حقوقی ۵ درصد سهمش رو فروخت مگر نباید بلوک میزد چرا در تابلوی اصلی فروخت ؟؟ سازمان چرا مجوز همچین کاری رو داد؟؟ اینجا مثل اینکه همه هم سازمان و هم حقوقی ها خیلی شیک و مجلسی به دزدی مشغولند و کسی هم صدایی ازش در نمیاد…فقط می خوام بدونم که نظر شما برای ادامه سهامداری چی هست؟ و فکر می کنید بالاخره کی میشه شاهد صعود این سهم باشیم ؟ با تشکر از زحمات شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید. اهمیت تشکیل سبد سهام در چنین مواقعی روشن می شود. در هر صورت ما در جای جای این مملکت شاهد زیر پا گذاشتن قانون و حقوق دیگران هستیم و بورس هم که نور علی نور است. هم قانون نقض می شود هم قانون به صورت سلیقه ای اعمال می شود و هم زد و بند به وفور انجام می شود.
   به نظرم قیمت در این مقطع نباید زیر ۳۰۰ تومان برود و فردا هم می تواند روز بهتری برای سهم باشد.

 18. علی

  سلام ، فردا پس فردا بازار برمیگرده ، با جمع شدن صفوف بخرید حالا یه درصد بالاتر پایین تر خرید کنین ولی مطمئن بخرید خیلی بهتره ؛ منظورم سری پیش از ریزش همچین چیزی بود مدیران ما دوس ندارن سهامدار خورد سود ببره؛ تو اصلاح این شکلی معمولا همه سهما بجز اونایی که رانتین و افزایش سرمایه سنگین دارن میریزن ؛ جناب رحیمی منظور من این بود ؛ اگه ناراحت شدید معذرت میخوام

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. مطمئناً اگر ما کارمان را درست انجام دهیم سود خواهیم کرد. اصلاح بازار هم بالاخره باید رخ می داد و کاریش نمی توان کرد.

   1. مهدی

    سلام
    تا الان دو بار خکاوه رو معرفی کردید و باعث زیان سهامدارها شدید

    1. ارشیا رحیمی

     سلام. دوست عزیز در همین تحلیل بخش نتیجه تحلیل قبل رو مطالعه کن. خکاوه یک بار ۱۲۵ تومان معرفی شد که تا ۳۱۵ تومان رشد کرد. بعد در کانال تلگرام حدود قیمت ۱۷۰ تومان به عنوان ناحیه برگشت سهم معرفی شد که همینطور نیز شد و سهم تا ۳۵۵ تومان رشد کرد. در این تحلیل هم که مشاهده می کنید تحلیل بعد از عبور سهم از سقف بروزرسانی شده است. حالا کجای این تحلیل ها باعث زیان شده اند؟!!!

 19. مهناز

  سلام استاد خسته نباشید وقتتون بخیر خکاوه امروز به حد ضرر رسید نظر شما در مورد این سهم چیه خروج بکنیم یا منتظرم حمایت ۲۸۰ باشیم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید. هنوز تثبیت شکل نگرفته است. اگر زیر ۳۰۰ تومان تثبیت شد می توانید خارج شوید. اما احتمال برگشت سهم زیاد است.

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.
ـ دیدگاه هایی که نام و ایمیل نامعتبری داشته باشند حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.