تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو

تشریح ساختار میان مدت

1k
بازدید

در این پست تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 را برای ارائه به شما عزیزان آماده کرده ایم تا شرایط امواج این چارت را از منظر نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و شرایط خرید احتمالی را تشریح کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 :

بر اساس فرامین نئوویو به نظر می رسد دکوثر در آرایش میان مدت در حال شکل دهی یک الگوی فلت می باشد که موج B از این فلت به نظر می رسد که ساختار دیامتریک دارد و هم اکنون در موج F از این دیامتریک هستیم. نظر به اینکه با اتمام موج F می توانیم نسبت به صعود موج G وارد پوزیشن شویم باید منطقه مناسبی برای اتمام موج F بیابیم.

تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو
تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 به سبک موج شماری نئوویو

یک منطقه پیشنهادی که معمولا موج F در این تراز به پایان میرسد بر روی تصویر تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 مشخص شده است اما باید گوش به فرمان خود چارت بود تا علائمی بروز دهد که مشخص کند در این تراز این موج رو به پایان است. در حال حاضر بهترین استراتژی قرار دادن این سهم در واچ لیست است تا نشانه های تضعیف فروشندگان و ورود خریداران را بیابیم.

نکات مهم برای ترید در دکوثر:

با ظهور نشانه های ورود خریداران و کف سازی در سهم می توان خرید انجام داد و همان کف ساخته شده به عنوان استاپ لاس تعیین می گردد. بعد از پایان موج F در موج G اگر ضعف خرید مشاهده شود باید از پوزیشن خارج شد.

امیدواریم تحلیل تکنیکال دکوثر شماره 3 مفید بوده و مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محسن

با سلام
الان در کدوم مرحله از موج هستیم…آیا روند تغییر کرده؟

سادات اخوی

با سلااام
اقا این تحلیل فیل شده یا نه؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content