عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 به روش نئوویو

تشریح ساختار کارکشن سهم حکشتی

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و احترام خدمت همراهان عزیز. با تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم تا موقعیت خرید مناسبی که در آن بوجود آمده است را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. امیدواریم مفید واقع شود. برای شرح این تحلیل با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به نظر می‌رسد که سهم حکشتی در یک کارکشن بلندمدت قرار دارد که موج (A) آن یک دیامتریک الماسی است و موج (B) نیز هم اکنون در حال شکل‌گیری می‌باشد و در حال حاضر بخش دوم از موج (B) به پایان رسیده است و در ابتدای بخش سوم از آن قرار داریم.

تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی

در این تصویر ساختار اصلی کارکشن با لیبل‌های آبی رنگ مشخص شده است و ساختار درونی امواج نیز با لیبل‌ها و کانال بندی سبز رنگ مشخص گردیده است تا خوانش تحلیل راحت باشد.

چشم انداز :

با توجه به تحلیل انجام شده می‌توان انتظار داشت که برای تکمیل موج (B) از کارکشن سهم حکشتی حداقل یک موج صعودی دیگر در این سهم رخ دهد که دو تارگت محتمل برای آن در تصویر تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 مشخص شده است. تارگت اول در حدود 4000 الی 4500 تومان قرار دارد و تارگت دوم نیز در حدود 6000 تا 6500 تومان. از نظر زمانی نیز حدود احتمالی موج فعلی نسبت به موج A از (B) مشخص شده است.

توجه نمایید که در هنگام حرکت قیمت به سمت اهداف مشخص شده در تحلیل تکنیکال حکشتی شماره 5 حتماً باید به مومنتوم آن توجه نمود و بر اساس مومنتوم قیمت از رسیدن آن به اهداف مشخص شده اطمینان پیدا کرد. تریلینگ استاپ نیز برای مدیریت معامله پیشنهاد می‌شود.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
araz

سلام. وقت بخیر. با توجه به افزایش سرمایه اخیر لطفا ممکن است تحلیل و اهداف سهم اپدیت شود. با تشکر

مقدم

سلام.وقت بخیر استاد گرامی.
با توجه به این که در نمودار تعدیل شده این چارت بررسی شده و الان هم حکشتی افزایش سرمایه داده و یک گپ ایجاد شده و قیمت پایین تر اومده، این تحلیل هنوز پابرجا هست؟
پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید و جواب میدید.

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط مقدم
مشاهده دیگر مطالب

See other content