تحلیل حریل شماره ۱ | موج شماری چارت حریل به سبک نئوویو

در شرف وقوع موج ۳

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل حریل شماره ۱ تا بتوانیم یک موقعیت معاملاتی مناسب دیگر را هم با شما همراهان به اشتراک بگذاریم. با بررسی های انجام شده بر روی چارت این سهم به سبک نئوویو مشخص است که این سهم نیز در ابتدای یک حرکت صعودی مناسب قرار دارد که می تواند سود مناسبی را ایجاد کند. برای شرح تحلیل حریل شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل حریل شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل حریل شماره ۱ پیداست، این سهم از قیمت 138 تومان وارد یک رالی پرشتاب شد که در قیمت 313 تومان خاتمه یافت. این رالی با توجه به مشخصاتش می تواند موج (A) قلمداد شود که با لیبل آبی رنگ مشخص شده است. پس از آن به نظر می رسد که یک مثلث انقباضی جاری رخ داده است که با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ در تصویر تحلیل حریل شماره ۱ مشخص شده است.

این مثلث نقش موج (B) را در ساختاری درجه بالاتر ایفا می کند و به دلیل وجود این مثلث است که نمی توان شاخه قبلی را موج (1) در نظر گرفت چرا که در موج (2) احتمال وجود یک مثلث انقباضی بسیار ضعیف است. همچنین از آنجایی که با کمی اغماض می توان موج (A) را یک شتابدار در نظر گرفت می توان گفت که ساختار درجه بالاتر می تواند یک زیگزاگ باشد.

در مقطع کنونی با توجه به تصویر تحلیل حریل شماره ۱، به نظر می رسد که مثلث انقباضی جاری که در پاراگراف قبل به آن اشاره کردیم خاتمه یافته باشد و موج 1 و 2 از (C) نیز رخ داده اند که این دو شاخه از موج (C) نیز با لیبل های سبز رنگ مشخص شده اند و در ادامه نیز انتظار داریم که شاهد شکل گیری موج 3 ، 4 و 5 از (C) باشیم تا ساختار شتابدار موج (C) تکمیل گردد.

البته یک احتمال ضعیف نیز وجود دارد که ممکن است به خاطر وضعیت شاخه (A) که اندکی مبهم می باشد این شاخه یک الگوی شتابدار نباشد و انتظار ما برای این که شاخه (C) نیز شتابدار شود انتظار صحیحی نباشد اما احتمالات قوی نشان می دهد که ساختار هر دو شاخه شتابدار خواهد بود و ما نیز این سناریو را ارائه کرده ایم. البته بر اساس وضعیتی که مثلث انقباضی دارد فارغ از ساختار امواج (A) و (C) ، دستیابی به تارگت داده شده در تصویر تحلیل حریل شماره ۱ بسیار محتمل است که در پاراگراف بعدی به توضیح خواهیم پرداخت.

تحلیل حریل شماره ۱ | موج شماری چارت حریل به سبک نئوویو
HeReyl NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو:

چنانچه گفته شد به نظر می رسد که هم اکنون در شروع موج 3 از (C) قرار داریم و انتظار یک رشد قوی از این سهم می رود. اما با توجه به این که موج (B) بزرگ یک مثلث انقباضی جاری می باشد حرکت پسا مثلثی حداقل باید به سطح 162 درصد موج B از این مثلث دست یابد که این سطح به رنگ قرمز در تصویر تحلیل حریل شماره ۱ مشخص شده است و قیمت 868 تومان را نشان می دهد. این سطح نزدیک به لول 100 درصد فیبوناچی که برگرفته از شاخه (A) می باشد نیز هست و همین موضوع اعتبار این سطح را افزایش می دهد.

مساله ی دیگری که در این چارت باید به آن توجه شود این است که با توجه به طول موج 1 از (C)، یکی از دو موج 3 یا 5 از (C) باید ممتد شوند تا حرکت پسا مثلثی بتواند به اولین سطح مورد نیاز برای تایید مثلث یعنی 868 تومان دست یابد و از طرفی، برای این که ساختار موج (C) به شکل یک 5 موجی کامل شود باید یک موج 4 و 5 نیز شکل گیرد که در حالت نرمال صعود سهم را تا سطح 1000 تومان سبب خواهد شد.

بر همین اساس ما کل موج (C) را در تصویر تحلیل حریل شماره ۱، یک شتابدار 3 ممتد در نظر گرفته ایم که درصد وقوع آن از شتابدارهای 5 ممتد بیشتر است و طول حداقلی موج 3 آن را تا سطح 868 تومان در نظر گرفته ایم و پس از وقوع موج 4 نیز انتظار صعود سهم تا حدود 1000 تومان را داریم. البته همانطور که گفته شد وقوع شتابدار 5 ممتد هم جزو سناریوهای پیش رو هست اما آنچه که مهم است این است که ساختار موج (C) در هر حالت می تواند تا 868 تومان و در صورت وجود قدرت کافی تا حدود 1000 تومان پیشروی کند.

پس از کامل شدن موج (C) آبی رنگ هم باید مقداری به سهم زمان داد تا روشن شود که یک (X) موج رخ خواهد داد یا این که روند سهم نزولی می شود. سهامداران باید دقت داشته باشند که نزدیک به اهداف تحلیل حریل شماره ۱ در صورت وقوع ضعف، شناسایی سود کنند و مدتی صبر کنند تا وضعیت سهم روشن شود.

حد ضرر این تحلیل زیر کف موج 2 از (C) قرار گرفته است که قیمت 4170 را نشان می دهد و تا قیمت اعلام شده در کانال تلگرام که 475 تومان می باشد (اندکی بعد از وقوع تریگر ورود) حدود 12 درصد فاصله دارد و در آن سود اولین حد سود تحلیل حریل شماره ۱ حدود 82 درصد و تا تارگت 1000 تومانی حدود 110 درصد می باشد که مقایسه حد سود و حد ضرر این تحلیل نشان دهنده ریوارد به ریسک بسیار عالی آن می باشد و ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
30 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
mehdi ghasemi

سلام استاد عزیز
با توجه به روند اصلاحی سهم از قیمت 7873 تا قیمت فعلی 6346 تا کی این روند اصلاحی وجود خواهد داشت؟
و تارگت 10766 تا چه زمانی محقق خواهد شد!و بعد از اون آیا شاهد X موج 3 ماهه خواهیم بود؟

آریا

با سلام، جسارتا اطلاع ندارید کی سهام افزایش سرمایه به پرتفوی اضافه میشه؟ حدود کی؟

اسما

ببخشین اقای رحیمی گل چارت بزاگرس کاملا چارتی شبیه به حریل دارد ایا میتونیم بگیم تو موج 2 از موج c بزاگرس هستیم و باید منتظر باشیم وارد موج 3 بشیم ؟ ممنون میشم از لطفتون اگه جواب بدین

mohammadt

سلام عرض ادب.
با توجه به فعال شدن حد ضرر 417 تومان و رسیدن به قیمت 356 تومان، در حال حاضر ورود مناسب است یا خیر؟
متشکرم.

حامد

سلام جناب رحیمی خسته نباشید. حریل در نرم افزارهای نظیر رهاورد نمودار قیمتی تعدیل شده رو قرار دادن.امکانش نیست با نمودار این نرم افزارها چارت رو آپدیت کنید تا راهگشای ادامه روند حرکتی سهم برای سهامداران باشه؟

آرمان

سلام جناب رحیمی، جسارتا می خواستم بدونم حریل افزایش سرمایه داده!؟! تو پرتفوی بنده تعداد سهام عوض نشده متاسفانه. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

امین

درود
اگر محبت بفرمایید تارگت اصلاح شده بعد از افزایش سرمایه را اعلان کنید ممنون میشوم ..
افزایش سرمایه ۷۰درصدی اعمال شد و امروز با ۳۰ درصد بازگشایی گردید ولی مقبول واقع نگردید

با سپاس

امین

درود بر شما باد
ممنون از پیگیری‌تان و همچنین دنبال کردن لحظه‌ای سهم مدنظر..
همانطور که شاهد بودید دو بار میچینگ را رد کردند و درنهایت ۵ درصدی باز شد :/
بنده شخصا تعدیل شده را در محدوده ۵۸۸ الی ۶۰۰ تومان محاسبه کردم و اولین هدف نیز در محدوده ۴۳۰ تومان شناسایی کردم ولی به هر حال منتظر نظر کارشناسی جنابعالی هستم..

سپاس از شما

مشاهده دیگر مطالب

See other content