تحلیل حریل شماره ۲ | موج شماری چارت حریل به سبک نئوویو

بررسی ساختار امواج چارت سهم ریل پرداز سیر (حریل) از منظر نئوویو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل حریل شماره ۲ در خدمت شما هستیم تا وضعیت این چارت بعد از افزایش سرمایه ای که اخیراً داشت را بررسی کنیم. البته چندی قبل تحلیل شماره ۱ حریل تقدیم حضورتان شد که بر اساس آن تا کنون حدود 55 درصد بازدهی ایجاد شده است و ساختار امواج مطابق با انتظاراتمان بر اساس آن تحلیل پیش رفته است اما چون تعدیل چارت این سهم در اثر افزایش سرمایه باعث ایجاد اشتباهاتی برای مخاطبان می شد لازم دانستیم که تحلیل این سهم را بروزرسانی کنیم تا از این اشتباهات جلوگیری شود. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل حریل شماره ۲ :

طبق تصویر تحلیل حریل شماره ۲ و پیرو تحلیل قبل می دانیم که سهم حریل هم اکنون درون موج (C) از یک زیگزاگ قرار دارد که در تصویر با لیبل های آبی رنگ مشخص شده است. موج (B) این زیگزاگ همانطور که قبلاً‌ نیز بیان شده است یک مثلث انقباضی جاری می باشد که در تصویر تحلیل حریل شماره ۲ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است. پس از آن نیز ساختار امواج داخلی موج (C) این زیگزاگ را مشاهده می کنید که بر اساس ساختار زیگزاگ ها باید یک الگوی شتابدار باشد و در تحلیل قبل پس از وقوع موج 2 از (C) اعلام کردیم که انتظار ادامه صعود سهم برای ساخت این الگوی شتابدار را داریم و هم اکنون مشاهده می کنید که موج 3 و 4 از این شتابدار نیز رخ داده است و باید منتظر شکل گیری موج 5 نیز باشیم.

نکته ای که باید همراهان به آن دقت کنند این است که تحلیل قبل این سهم قبل از افزایش سرمایه ارائه شده بود و تحلیل شماره ۲ حریل که در تصویر زیر مشاهده می کنید بعد از افزایش سرمایه است و به همین جهت قیمت ها بر اثر افزایش سرمایه تعدیل شده اند اما چنانچه در تصویر نیز پیداست در ساختارامواج تغییری ایجاد نشده است.

تحلیل حریل شماره ۲ | موج شماری چارت حریل به سبک نئوویو
Hereyl NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو:

چنانچه گفته شد طبق تصویر تحلیل حریل شماره ۲ در حال حاضر موج 4 از (C) از زیگزاگ شکل گرفته است و باید منتظر وقوع موج 5 از (C) باشیم. مساله ای که وجود دارد این است که موج 3 از (C) نسبت به موج 1 از (C) به اندازه 162 درصد دست پیدا کرده است که باعث می شود برای موج 5 هم انتظار یک موج همسان با موج 1 را داشته باشیم و هم انتظار یک موج 5 ممتد که می تواند به اندازه 100 درصد موج 1+3 دست پیدا کند که البته احتمال حالت دوم بیشتر است چون وقتی موج 3 ممتد باشد معمولاً‌ به نسبت هایی بالاتر از 162 درصد دست پیدا خواهد کرد. 

در هر صورت در تصویر تحلیل حریل شماره ۲ دو تارگت برای موج 5 مشخص شده است که بیانگر هر دو حالت مورد انتظار باشد. محدوده 460 تومان اولین تارگت این تحلیل است که در این حدود موج 5 از (C) با موج 1 از (C) همسان خواهد شد و تارگت دوم تحلیل محدوده 700 تومان می باشد که تارگت نهایی موج (C) می باشد که در این حالت موج 5 از (C) یک موج ممتد محسوب خواهد شد. با رسیدن به هر کدام از این تارگت ها این احتمال وجود دارد که سهم وارد یک اصلاح حدوداً سه ماهه شود که (X) موج را شکل خواهد داد و شرایط را برای صعود بعدی سهم فراهم می کند. البته سهامداران گرامی باید در این محدوده احتیاط به خرج دهند تا اگر حالت دیگری رخ داد و با یک (X) موج طرف نبودیم متضرر نشوند.

حد ضرر این تحلیل نیز زیر رتریس 50 درصد موج 3 از (C) قرار داده شده است که قیمت 315 تومان را نشان می دهد و همراهان عزیز باید این حد ضرر را جایگزین حد ضرری که برای تحلیل قبل مشخص کرده بودیم کنند تا با ادامه پیشروی چارت بتوانیم آن را به قیمت بالاتری منتقل کنیم و از سود ایجاد شده محافظت کنیم.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.

30
دیدگاه کاربران

avatar
 
12 نظرات
18 پاسخ ها
1 دنبال کننده ها
 
نظرِ دارای بازخورد بیشتر
نظر برجسته
13 نویسندگان نظرات
mehdi ghasemiMehdiعلیسیدکمال میرزادههادی نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
mehdi ghasemi
بیننده
mehdi ghasemi

سلام
بعد از اصلاح این تارگت ۱۲۰۰۰ تومنی حدودا طی چه مدتی محقق خواهد شد؟

Mehdi
مشترک تالار
Mehdi

جناب رحيمي سلام
امروز ۲۲ ارديبهشت با قيمت ۷۹۰ ت حريل در صف خريد ميشه پيشبيني کرد که موج ۵ ممتد در حال شکل گيري هست؟

“با دقت در چارت پاسخ خود را يافتم نيازي به پاسخ نيست استاد عزيز”

سیدکمال میرزاده
مشترک
سیدکمال میرزاده

سلام جناب رحیمی .در مورد حریل نظرتون بر سیو سود هست یا باتوجه به شرایط بازار احتمال می دید x موج رو خیلی جزیی تر و سریع تر تکمیل کنه و به مسیرش ادامه بده؟ممنون از زحماتتوم

هادی
مشترک

درود بر شما
بنظرتون موج ۵ تموم شده و باید منتظر x موج باشیم ؟

مرتضی کاظمی
بیننده
مرتضی کاظمی

سلام. در صورت امکان تحلیلی از نماد حتاید رو هم در بخش حمل و نقل اضافه نمایید. بطور کلی آیا گروه حمل و نقل با دید میان مدت بین ۴ الی ۹ ماه، چشم‌ انداز مناسبی در بازار بورس امسال دارند؟

kianoush
مشترک تالار
کاربر فعال

سلام استاد تحلیلاتون عالیه خدا حفظتون کنه خود این تحلیلاتون ی کلاس آموزشی هست ممنونم خدا حفظتون کنه استاد هرچی داریم از شماست

hamed
بیننده
hamed

سلام
خیلی ممنون از تحلیل های زیباتون

با توجه به اینکه سهم های ساختمانی و سیمانی در حال سیگنال شدن هستند و یا توجه به طرح مسکن ملی، اگر فرصت کنید و تحلیل سهم های سیمانی رو داشته باشید خیلی ممنون میشم
سهم سفار(سیمان فارس) بیشترین بازدهی در سال ۹۸ رو داشته و به عنوان پیشتاز این سهم ها پیشنهاد می شود
موفق باشید