تحلیل حریل شماره ۲ | موج شماری چارت حریل به سبک نئوویو

در شرف صعودی دیگر

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. با تحلیل حریل شماره ۲ در خدمت شما هستیم تا وضعیت این چارت بعد از افزایش سرمایه ای که اخیراً داشت را بررسی کنیم. البته چندی قبل تحلیل شماره ۱ حریل تقدیم حضورتان شد که بر اساس آن تا کنون حدود 55 درصد بازدهی ایجاد شده است و ساختار امواج مطابق با انتظاراتمان بر اساس آن تحلیل پیش رفته است اما چون تعدیل چارت این سهم در اثر افزایش سرمایه باعث ایجاد اشتباهاتی برای مخاطبان می شد لازم دانستیم که تحلیل این سهم را بروزرسانی کنیم تا از این اشتباهات جلوگیری شود. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل حریل شماره ۲ :

طبق تصویر تحلیل حریل شماره ۲ و پیرو تحلیل قبل می دانیم که سهم حریل هم اکنون درون موج (C) از یک زیگزاگ قرار دارد که در تصویر با لیبل های آبی رنگ مشخص شده است. موج (B) این زیگزاگ همانطور که قبلاً‌ نیز بیان شده است یک مثلث انقباضی جاری می باشد که در تصویر تحلیل حریل شماره ۲ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است. پس از آن نیز ساختار امواج داخلی موج (C) این زیگزاگ را مشاهده می کنید که بر اساس ساختار زیگزاگ ها باید یک الگوی شتابدار باشد و در تحلیل قبل پس از وقوع موج 2 از (C) اعلام کردیم که انتظار ادامه صعود سهم برای ساخت این الگوی شتابدار را داریم و هم اکنون مشاهده می کنید که موج 3 و 4 از این شتابدار نیز رخ داده است و باید منتظر شکل گیری موج 5 نیز باشیم.

نکته ای که باید همراهان به آن دقت کنند این است که تحلیل قبل این سهم قبل از افزایش سرمایه ارائه شده بود و تحلیل شماره ۲ حریل که در تصویر زیر مشاهده می کنید بعد از افزایش سرمایه است و به همین جهت قیمت ها بر اثر افزایش سرمایه تعدیل شده اند اما چنانچه در تصویر نیز پیداست در ساختارامواج تغییری ایجاد نشده است.

تحلیل حریل شماره ۲ | موج شماری چارت حریل به سبک نئوویو
Hereyl NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو:

چنانچه گفته شد طبق تصویر تحلیل حریل شماره ۲ در حال حاضر موج 4 از (C) از زیگزاگ شکل گرفته است و باید منتظر وقوع موج 5 از (C) باشیم. مساله ای که وجود دارد این است که موج 3 از (C) نسبت به موج 1 از (C) به اندازه 162 درصد دست پیدا کرده است که باعث می شود برای موج 5 هم انتظار یک موج همسان با موج 1 را داشته باشیم و هم انتظار یک موج 5 ممتد که می تواند به اندازه 100 درصد موج 1+3 دست پیدا کند که البته احتمال حالت دوم بیشتر است چون وقتی موج 3 ممتد باشد معمولاً‌ به نسبت هایی بالاتر از 162 درصد دست پیدا خواهد کرد. 

در هر صورت در تصویر تحلیل حریل شماره ۲ دو تارگت برای موج 5 مشخص شده است که بیانگر هر دو حالت مورد انتظار باشد. محدوده 460 تومان اولین تارگت این تحلیل است که در این حدود موج 5 از (C) با موج 1 از (C) همسان خواهد شد و تارگت دوم تحلیل محدوده 700 تومان می باشد که تارگت نهایی موج (C) می باشد که در این حالت موج 5 از (C) یک موج ممتد محسوب خواهد شد. با رسیدن به هر کدام از این تارگت ها این احتمال وجود دارد که سهم وارد یک اصلاح حدوداً سه ماهه شود که (X) موج را شکل خواهد داد و شرایط را برای صعود بعدی سهم فراهم می کند. البته سهامداران گرامی باید در این محدوده احتیاط به خرج دهند تا اگر حالت دیگری رخ داد و با یک (X) موج طرف نبودیم متضرر نشوند.

حد ضرر این تحلیل نیز زیر رتریس 50 درصد موج 3 از (C) قرار داده شده است که قیمت 315 تومان را نشان می دهد و همراهان عزیز باید این حد ضرر را جایگزین حد ضرری که برای تحلیل قبل مشخص کرده بودیم کنند تا با ادامه پیشروی چارت بتوانیم آن را به قیمت بالاتری منتقل کنیم و از سود ایجاد شده محافظت کنیم.

امیدواریم این تحلیل مفید بوده و مورد استفاده همراهان گرامی قرار گیرد.

اطلاع از
42 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

profile avatar
مشترک
30 روز قبل

سلام اقای رحیمی با توجه به اصلاح عمیق سهم حریل اگر مقدور است تحلیل را اپدیت بفرمایید با تشکر

profile avatar
مشترک
1 سال قبل

سلام
وقت به خیر جناب رحیمی
با توجه به قیمت فعلی حریل و اصلاح عمیقی که انجام داده اگه مقدوره مجدد سهم رو بررسی کنید
ممنون

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط داود
profile avatar
مشترک
1 سال قبل

عرض سلام‌و ادب و احترام.
جناب رحیمی میبخشید یه زحمت اگه براتون مقدور بود ممنون میشم نظر و تحلیل بلند مدتیتون‌رو راجبه چارت سشرق ونفت خریخت بفرمایید. البته اگه براتون مقدور بود .

profile avatar
مشترک
1 سال قبل

عرض سلام وخسته نباشید
جناب رحیمی تحلیل حریل رو آپدیت خواهید کرد؟

با سپاس

profile avatar
پارسا معاون
بیننده
1 سال قبل

سلام استاد خسته نباشید نظرتون درباره تارگت های جدید حریل چیه؟ بنده هنوز آموزش نیوویو رو تهیه نکردم ولی تحلیل الیوت رابرت پریچر را آشنا هستم به نظر میاد موج ۵ ام شروع شده.

profile avatar
مرتضی کاظمی
بیننده
1 سال قبل

سلام. سپاس از تحلیل از ارایه شده. در صورت امکان تحلیلی از حتاید رو لطف کنید ارایه نمایید. به روش نیوویو تحلیلی در سایت سهامیاب دیدم که در نوع خود جالب بود.
با تشکر.
موفق و سلامت باشید.

profile avatar
مشترک
1 سال قبل

سلام
بعد از اصلاح این تارگت 12000 تومنی حدودا طی چه مدتی محقق خواهد شد؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content