تحلیل های وب شماره ۲ | موج شماری سهم های وب به سبک نئوویو

موقعیت خرید پس از اتمام مثلث خنثی

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل سهم های وب شماره ۲ که چندی پیش در کانال تلگرامی مان از آن نام بردیم و عرض کردیم که تحلیل آن را بر روی سایت ارائه خواهیم کرد. با تحلیلی که انجام داده ایم به نظر می رسد این سهم به زودی راهی صعودی بسیار خوب خواهد شد، بنابراین نظرمان را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم تا اگر مورد قبولتان باشد از آن استفاده کنیدُ اما قبل از آن مروری خواهیم داشت بر تحلیل قبلی این سهم. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۱ های وب :

اگر تحلیل قبلی این سهم را ندیده اید می توانید در پایین همین پست در بخش مطالب مرتبط آن را بیابید. چنانچه از تحلیل شماره ۱ سهم های وب پیداست در آن زمان در چارت های وب یک الگوی دیامتریک را دیده بودیم و اشاره شده بود که سهم هم اکنون در انتهای موج F این الگو قرار دارد و به زودی راهی صعودی تا حدود 730 الی 790 تومان خواهد شد که دقیقا نیز چنین شد و این تحلیل سودی معادل 30 درصد را ایجاد کرد. در تحلیل جدید این سهم یعنی تحلیل های وب شماره ۲ به تحلیل بقیه امواجی که در سهم رخ داده است پرداخته ایم که تقدیم تان می شود.

شرح تحلیل های وب شماره ۲ :

چنانچه از تصویر تحلیل های وب شماره ۲ پیداست موج (G) از دیامتریکی که در تحلیل قبل دیده شده بود به شکل یک ساختار ترکیبی دوگانه زیگزاگ+مثلث خنثی شکل گرفت و پس از آن سهم راهی یک روند نزولی شد. این روند نزولی دارای سه شاخه از جنس کارکشن می باشد و به همراه دو شاخه بعد خود می تواند ساختار یک مثلث خنثی را شکل دهد که در تحلیل با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است.

تحلیل های وب شماره ۲ | موج شماری سهم های وب به سبک نئوویو
Hiweb NEoWave Analysis 02 | Daily Cash Data

اگر بخواهیم یک نقشه راه برای خود تعریف کنیم می توان گفت که در حال حاضر ما درون موج (E) از این مثلث خنثی قرار داریم و به نظر می رسد که این موج حداقل یک ساختار فلت که سه موجی می باشد خواهد بود بنابراین در اشلی پایین تر می توان گفت که درون موج b از این الگوی فلت قرار داریم که در تصویر تحلیل های وب شماره ۲ با لیبل های سبز رنگ در انتهای چارت مشخص شده است.

چشم انداز پیش رو :

چنانچه گفته شد از نظر ساختار موجی درون یک الگوی فلت کوچک قرار داریم که موج (E) از مثلث خنثی را شکل می دهد، با پایان موج b از این الگو یک نزول کوچک دیگر در سهم رخ خواهد داد تا موج c از الگوی فلت و در درجه ای بالاتر موج (E) از مثلث خنثی کامل شود و بعد های وب راهی صعودی بزرگی خواهد شد که حرکت پسا الگویی مثلث خنثی خواهد بود و می تواند تا حدود 1100 تومان پیشروی کند که در تصویر تحلیل های وب شماره ۲ حدود این تارگت با ابزار فیبوناچی به رنگ آبی مشخص شده است.

زمان رسیدن به این تارگت نیز در تصویر با ابزار زمانی مشخص شده است و مشاهده می کنید که از چرخه زمانی منظم این سهم استفاده کرده ایم تا تخمینی از حدود زمانی رسیدن سهم به تارگت خود داشته باشیم. چرخه های این سهم تقریبا حدود 11 هفته طول می کشد و در حال حاضر نیز حدود 40 درصد از چرخه انتهایی گذشته است و احتمالاً می بایست تا پایان این چرخه به تارگت برسیم.

قابل ذکر است که تارگت داده شده بر اساس ذهنیتی که از ساختار سوپر سیکل سهم در ذهن داریم (شرح آن در این مجال نمی گنجد) ارائه شده است و بایستی به سهم زمان داده شود تا حرکت سهم و قدرت موجود در آن مشخص شود تا پس از آن عیار این تارگت را بسنجیم.

در هر صورت با خرید در قیمت های فعلی سهم و تارگت داده شده، این سهم می تواند سودی در حدود 90 تا 100 درصد را ایجاد کند که سود قابل توجهی ای می باشد و با وجود حد ضرر 508 تومانی سهم که 10 درصد با قیمت های فعلی سهم فاصله دارد مشخص است که ریوارد به ریسک تحلیل های وب شماره ۲ بسیار بالا است و همین موضوع پذیرش ریسک و ترید بر اساس این تحلیل را به صرفه می کند.

اطلاع از
22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
امین رحیمیان

با سلام خدمت شما استاد
با توجه به این که سهم مدت زیادی بسته است آیا تحلیل همچنان پا برجاست ؟؟

محسن

سلام تحلیل سمگا را لطف میکنید بذارید?

Mohamadi

سلام عرشیا جان خسته نباشی لطف میکنی سهم فاذر رو هم تحلیل کنی؟ ممنون

ایلان

سلام وقت بخیر و تشکر بابت وقتی که می گذارید
یه سوال داشتم. تو ویدئوهای آموزشی درمورد ایزومتریک نگفتید که ایا مثل مثلث باید همه امواجش با هم تداخل داشته باشن یا نه؟ خواستم بپرسم ایا ایزومتریکی میشه شناسایی کرد ک همه امواجش متداخل نباشن؟

سید امین

سلام استاد با تشکر از تحلیلتون میگم بنظر شما چه مدت طول میکشه تا به موج e برسه

محمد جواد

داداش ارشیا منظور شما همین Data Exporter چون من با ورژن 4.3 کار میکنم برای شما دستی برنامه نویس کردین ورزن 5.3 درسته ایا فرق دارین یا کش دیتا اونها تو عکس دیدیم انگار با لاین هیچ فر نداره درست میزنه داداش یک کوچولو توضبح میدید که شاید به درد دوستان دیگه بخوره

محمد جواد

داداش کش دیتا خودت دستی میزنین یا نه با ورزن 5 تو سایت دارین میزنه چون ما ورزن 4 که داریم ساده خودش

مشاهده دیگر مطالب

See other content