تحلیل های وب شماره ۱ | موج شماری های وب به سبک نئوویو

پایان موج F دیامتریک و بوجود آمدن موقعیت خرید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل های وب شماره ۱ از گروه اطلاعات و ارتباطات که درخواست زیادی برای تحلیل داشته است. با شرح تحلیل های وب شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل های وب شماره ۱ :

چنانچه از تصویر تحلیل های وب شماره ۱ پیداست این سهم درون یک روند صعودی از جنس دیامتریک قرار دارد که هم اکنون در انتهای موج (F) آن قرار داریم. کل این دیامتریک با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ داخل پرانتز مشخص شده است که ساختار آن در تصویر واضح است.

موج (F) از این الگو نیز که ساختار فلت یا همان تخت دارد در تصویر تحلیل های وب شماره ۱ با لیبل های سبز رنگ مشخص شده است. این فلت از نوع B قوی می باشد چرا که از سقف موج A از این ساختار فراتر رفته است در نتیجه انتظار داریم که موج C از این ساختار درون محدوده موج B خاتمه یابد و فراتر از انتهای موج A حرکت نکند. از طرفی موج C از این ساختار ۵ موجی شتابدار شده است که احتمالاُ موج 5 آن ناقص خواهد شد چرا که اصلاح موج ۴ آن عمیق شده است. در نتیجه همه چیز بر پایان شاخه (F) از این دیامتریک دلالت دارد.

تحلیل های وب شماره ۱ | موج شماری های وب به سبک نئوویو
Hiweb NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

طبق تحلیل های وب شماره ۱ واضح است که با خاتمه موج (F) که یک اصلاح می باشد موج (G) را خواهیم داشت که می تواند تا حوالی 730 تا 790 تومان رشد کند و اگر قدرت کافی در این موج وجود داشته باشد احتمال تاچ شدن سطح 860 تومان نیز میسر می باشد. توجه شود که ساختار موج (F) یک فلت B قوی می باشد که موج C آن نیز یک شتابدار 5 ناقص می تواند باشد که می تواند قدرت خوبی برای موج (G) دیامتریک ایجاد کند.

حد ضرر تحلیل های وب شماره ۱ را نیز می توان زیر کف موج A از فلتی که در موج (F) قرار دارد قرار داد که قیمتی معادل 500 تومان خواهد بود. در نتیجه واضح است که این تحلیل ریوارد به ریسک بالایی دارد و ترید بر روی آن توجیه پذیر می باشد.

اطلاع از
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محبوبه

با عرض سلام واحترام استاد عزیز
لطف میکنید تحلیلتون از های وب را بروز بفرمائید؟
متشکر

atfuard

nice!!

مشاهده دیگر مطالب

See other content