تحلیل های وب شماره ۳ | موج شماری نئوویو نمودار سهم های وب

بررسی نمودار سهم های وب از منظر نئوویو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل های وب شماره ۳ که از نظر قیمتی در محدوده های کم ریسکی قرار گرفته است و با مقداری صبر می توان پس از کامل شدن ساختار کارکشن فعلی اش سود مناسبی از آن گرفت. قابل ذکر است که این سهم قبلاً نیز تحلیل شده است و سهم مطابق با تحلیل به هدف قیمتی و زمانی خود رسیده است که در ابتدا به بررسی تحلیل قبل می پردازیم و بعد به سراغ شرح تحلیل های وب شماره ۳ خواهیم رفت.

نتیجه تحلیل های وب شماره ۲ :

در تحلیل قبل های وب در حدود قیمت 580 تومان از رشد این سهم تا حدود 1020 الی 1141 تومان گفتیم و حدود زمانی رسیدن به تارگت را نیز مشخص کردیم. با توجه به تصویر ارائه شده در این پست یعنی تحلیل های وب شماره ۳ مشخص است که این سهم دقیقاً به محدوده تارگت قیمتی خود (1065 تومان) در حدود زمان مشخص شده دست پیدا کرد و از همان محدوده وارد فاز نزولی شد که قصد داریم در این پست به بررسی آن بپردازیم.

قابل ذکر است که تحلیل شماره ۲ های وب سودی در حدود 80 درصد برای سهامدارانش ایجاد کرد و همچنین اگر قبلاً تحلیل شماره ۲ های وب را مطالعه نکرده اید می توانید این تحلیل را در پایین همین پست در بخش مطالب مرتبط بیابید.

شرح تحلیل های وب شماره ۳ :

چنانچه از تصویر تحلیل های وب شماره ۳ پیداست ساختار امواجی که در تحلیل قبل مشخص کرده بودیم با پیشروی امواج مورد تایید قرار گرفته است و تغییر محسوسی در شمارش فعلی نسبت به شمارش قبل ایجاد نشده است. تنها یک بازبینی کوچک در انتهای موج G از دیامتریک اول چارت صورت گرفته است تا ساختار این دیامتریک منطقی تر و صحیح تر باشد و بقیه قسمت های شمارش به همان حالت قبل باقی مانده است و نیازی به تغییر هیچ کدام از ساختارها احساس نشد.

اما در مقطع کنونی به نظر می رسد که سهم های وب پس از طی کردن فاز صعودی ای که طبق تحلیل قبل انتظار داشتیم در یک اصلاح از جنس مثلث خنثی قرار داشته باشد که مدتی قبل موج C خود را خاتمه داده است و هم اکنون در موج D قرار دارد. این مثلث خنثی در تصویر تحلیل های وب شماره ۳ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

تحلیل های وب شماره ۳ | موج شماری نئوویو نمودار سهم های وب
Hi Web NEoWave Analysis 03 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو : 

با توجه به محدوده های حمایت و مقاومت سهم مشخص است که موج C از مثلث خنثی درست روی محدوده حمایتی خاتمه پیدا کرد و پس از آن انتظار داریم که موج D حداقل تا حدود دومین مقاومت پیش روی خود یعنی تا 950 الی 1000 تومان رشد کند که در تصویر از همین مقاومت برای تارگت موج D استفاده شده است. ضمن این که صعود تا این مقاومت باعث می شود که موج D مثلث خنثی اندکی از موج ‌B بلندتر شود و مثلث تناوب استانداردی داشته باشد. از طرفی چون موج B مثلث خنثی از موج A بلندتر شده است نشان می دهد که این مثلث خنثی حتی می تواند از جنس جاری باشد که در آن صورت موج D می تواند از موج C نیز بلندتر شود که در تصویر یک کانال بندی نقطه چین رسم شده است تا بیانگر همین موضوع باشد که مثلث خنثی می تواند چنین ساختاری نیز داشته باشد.

در هر صورت کسانی که پولهای سنگین در اختیار دارند در طول فرایند شکل گیری موج D و E از این مثلث فرصت کافی در اختیار دارند تا مقدار سهم مد نظر خود را خریداری کنند و سهامداران خرد نیز می توانند از فرصت های سرمایه گذاری کوتاه مدت و میان مدت این سهم استفاده لازم را داشته باشند. در تصویر تحلیل های وب شماره ۳ آنالیزهای زمانی نیز انجام شده است تا حدود زمانی تشکیل موج D و E مثلث خنثی نیز مشخص باشد و چشم انداز بهتری به سهامداران بدهد.

قابل ذکر است که حد ضرر تحلیل های وب شماره ۳ در زیر محدوده حمایتی سهم یعنی 684 تومان در نظر گرفته شده است که زیر موج C مثلث خنثی نیز محسوب می شود و در طرف دیگر حداقل تارگت این سهم پس از کامل کردن مثلث خنثی به صورت مورد انتظار در حدود 1148 تومان تا 1359 تومان می باشد که این محدوده با ابزار فیبوناچی در تصویر مشخص شده است و انتظار داریم که این سهم یک روال منطقی را طی کند و حداقل تا نیمه دوم این محدوده رشد کند. همچنین محدوده مناسب برای خرید این سهم در قیمت های فعلی نیز با ابزار فیبوناچی مشخص شده است که رتریس شاخه صعودی اخیر می باشد و حدود 781 تا 734 تومان را نشان می دهد.

پر واضح است که با شکل گیری مثلث خنثی می توان حد ضرر را در انتهای مثلث قرار داد و همچنین می توان تارگت پیش روی سهم را به شکل دقیق تری مشخص کرد که در صورت لزوم در آینده از آن صحبت خواهیم کرد.

امیدواریم این تحلیل مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
36 نظر
 1. سامان

  با سلام و ارادت
  سپاس فراوان از این که می دانید چه می کنید
  تشکر فراوان از تحلیلهای عالی و تسلط بسیار خوب شما و وقتی که برای این سبک می گذارید
  سوالی داشتم از خدمتتون که آیا می شود دو الگوی دیامتریک و مثلث بون X موج به هم وصل بشن و در ادامه هم بیان

  1. ارشیا رحیمی

   سلام رنده باشید. خواهش می کنم بزرگوارید.
   بله امکان دارد اگر از نظر درجه با هم برابر باشند می توانند دو شاخه از یک الگوی درجه بالاتر را شکل دهند.

 2. زهرا

  سلام. ممکنه تحلیلی از بترانس ارایه کنین؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   درخواست تحلیل زیاد است. هر سهمی که تحلیل کنیم ارائه خواهد شد.

 3. آرمان

  سلام ارشیا جان
  یه سوال داشتم:
  اگه موج شماری گذشته یک سهم رو درست انجام داده باشیم و از اون مطمعن بشیم، امکان داره بعدا مجبور بشیم عوضش کنیم؟
  مثلاهمین های وب بطور مثال یه حرکت بزرگ و خاصی بکنه که حرکت های قبل از اون رو با هیچ قانونی نشه با هم جمع کرد و مثلا دیامتریک قبل، با این که تمام قوانین رو پاس کرده ، ولی مجبور بشیم عوضش کنیم؟؟؟
  .
  سوالم به طور ساده تر:
  اگه در موج شماری گذشته سهم، تمام قوانین رعایت شده باشند، ولی در آینده یه اتفاقی رخ بده که در جمع بندی یک درجه بالاتر به مشکل بر بخوریم.
  همچین حالتی امکان داره؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   برای چارت هایی که خیلی خوش تحلیل هستند و تو شمارش هیچ شک و شبهه ای وجود نداشته چنین حالتی پیش نمیاد ولی گاهی پیش میاد که رو بعضی چارت ها نمی شود به یک سناریوی ۱۰۰ درصد صحیح دست پیدا کرد و مجبور می شویم یک سناریوی کم نقص رو بپذیریم. اینطور مواقع ممکن است بعدها متوجه شویم که نیاز به تغییراتی در شمارش کلی وجود دارد. البته قبلاً یک سری خلاء های قانونی داشتیم که به موجب آنها بعضی از شمارش ها بطور صحیح انجام نمی شد و باعث میشد که در آینده هم نیاز به تغییر شمارش داشته باشیم که تعدادی از این خلاء های قانونی را پیدا کرده و بر طرف کرده ایم و الان شمارش ها سطح بسیار بالاتری نسبت به حتی یک سال پیش دارند. مثلاً قانون درجه که بسیار حائز اهمیت است را بنده در حدود یک سال است که توسعه داده ام و جلوی خیلی از اشتباهات را در یک سال گذشته گرفته است و بعضی قوانین دیگر …

 4. مجید جهادی

  سلام. طبق همین تحلیل من یه مقداری خریدم. ولی خب یه سری اتفاقات سیاسی به خاطر گرون شدن بنزین داره میفته. احتمال داره به خاطر این اتفاقات چارت ها به تحلیل تکنیکال پایبند نمونن؟ تو این شرایط باید نقدش کنیم یا تا حد ضرر وایسیم؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   در چنین شرایطی باید جانب احتیاط را رعایت کرد و اگر این ماجراها خیلی جدی شد بهتر است حواستان باشد که متضرر نشوید.

 5. امین شیخی

  سلام ببخشید من اینجا این سوال رو میپرسم اما شما راهی سراغ ندارید به متا۴ فارکس کانکت بشیم من سه تا پوزیشن دارم الان نمیدونم چکار کنم با اوضا نت لطفا اگر راهی هست اطلاع رسانی کنید باتشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام
   بهترین راه این است که شماره پشتیبانی بروکر را پیدا کنید و تماس بگیرید تا از وضعیت پوزیشن شما را مطلع کنند و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال کنند.

 6. علیرضا باقری

  سلام استاد
  با توجه به مقاومتی که در قیمت ۹۲۰ تومان داریم به نظرتون موج d تموم شده و امروز وارد موج e شدیم؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام خیر فکر نمی کنم موج D تمام شده باشد.

 7. Alireza farzane

  استاد عزیز بنظرتون موج d تموم شده به خاطره اصلاح های چن روز اخیر که داشت یا خیر؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. ارشیا رحیمی

   خواهش می کنم. خیر به نظرم هنوز موج D تمام نشده است.

 8. حسین گرگانی

  سلام استاد رحیمی بزرگوار
  سوالم این هست که ایا در مثلث خنثی الزام هست که موج b از لحاظ زمانی کوچکتر از a باشه یا خیر

  تشکر

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   خیر الزامی نیست. وقتی میزان بازگشت موج B از مثلث خنثی برای موج A کمتر از ۶۲ درصد باشد موج B می تواند زمانی کمتر یا بیشتر از موج A صرف کند. اما زمانی که میزان بازگشت موج B بیش از ۶۲ درصد شود زمان آن نیز باید بیشتر از A باشد.

 9. آرش

  سلام استاد عزیز خسته نباشی موج B تو اشل بزرگ که مثلث خنثی تشکیل داده زیگزاگ هست یا فلت و اینکه به نظر میرسه الگوی مثلث خنثی هم دیگه تکمیل شده باشه؟ ممنون میشم از لطف شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید.
   موج B از مثلث خنثی به نظر یک ایزومتریک است. مثلث خنثی هم در اواخر راه خود است و احتمالاً با یک پایین کوچک دیگر تکمیل خواهد شد.

 10. مهدی

  سلام آقای رحیمی ممنون بابت زحمتاتون
  آقا یه سوال امروز ۳۰ دی حقوقی تو های وب اینهمه عرضه کرد؟؟؟ مگه به نفع خودشون نیست که سهم بره بالا پس چرا اینجوری میکنن؟؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید خواهش می کنم.
   یه بخشی از این فروشها توسط ناظر باطل شد فکر می کنم. آخر وقت پیام ناظر اومد. اما در کل من هم از نیت اینها بی خبرم و متعجب که چرا چنین عرضه هایی می کردند. فقط خداروشکر که های وب خیلی خوب دوام آورد و آخر وقت هم صف سنگینی شد.

 11. علیرضا

  اقای رحیمی گل ببخشین موجe تموم شده؟؟ و وارد موج bشده ایم ؟؟؟ یا هنوز پوج eتکمیل نشده؟؟

  1. ارشیا رحیمی

   در کانال تلگرام اعلام کردیم که موج D و E سبز رنگ از (B) آبی رنگ کامل شده و الان در موج (C) آبی رنگ قرار داریم.

 12. حبیب

  سلام
  ی مدت قبل کیفیت تصاویر خیلی بهتر بود ولی الان اصلا قیمت‌ها رو نمیتونم بخونم.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام، کیفیت تصاویر تغییر نکرده. اگر با موبایل سایت رو مشاهده می کنید ابتدا دکمه پایین سایت رو به رنگ قرمز بزنید تا سایت از حالت فشرده در بیاد و بعد در صفحه تحلیل مد نظرتان روی تصویر بزنید و بعد دکمه گوشه تصویر که باعث بزرگنمایی تصویر می شود را لمس کنید تا کیفیت کامل عکس را مشاهده کنید.

 13. حمیدرضا

  سلام استاد عزیز و دوست داشتنی
  استاد اهداف موج c تغییری نکرده ؟ با توجه به اینکه این سهم در این بازار واقعا هیچ رشدی نداشته و بنیاد خوبیم داره انتظار نمیره موج c بلندتر بشه ؟

  1. ارشیا رحیمی

   سلام زنده باشید.
   چرا احتمال رشد بیشتر هم هست اما ما تارگت حداقلی رو گفتیم تا اگر سهم کمی اذیت کرد احیاناً کسی طلبکار ما نشود!

 14. Ali.fz

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  طبق تحلیل های وب شما هم اکنون موج این سهم درحال طی کردن خطD خودش هست اما مثل اینکه امروز مورخه ۹۸/۱۱/۲۷این سهم به دلیل از دست دادن افزایش اعتبار شکست قابل توجهی خورد آیا هنوز درحال طی کردن خطDهست یا وضعیت سهم دچار مشکل شده !؟؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما

  1. ارشیا رحیمی

   سلام سلامت باشید.
   بنده انتظار داشتم موج D سبز رنگ در تاریخ ۲۰۱۹/۱۲/۳۱ کامل شده باشد و بعد با کامل کردن موج E وارد موج (C) آبی رنگ شده باشیم. اما ریزش فعلی کمی ابهام ایجاد کرده است. باید زمان داد تا وضعیت روشن شود.

 15. sadra

  سلام و وقت بخیر
  در صورتی که برای شما امکانش وجود داره تحلیل جدید ارایه بدید تا استفاده کنیم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. تحلیل که زیاد ارائه کردیم جدیداً. شپدیس، حریل، خلنت، کرمان، خکاوه.

 16. Elham

  سلام استاد رحیمی بزرگوار
  وقتتون بخیر. من از تحلیل های شما هم برای معامله و هم آموزش استفاده میکنم و بابت اینها خیلی ازتون ممنونم
  من ها وب دارم میتونم نظرتون رو درباره های وب بدونم

  1. ارشیا رحیمی

   سلام وقت بخیر. زنده باشید خواهش می کنم.
   های وب در این گام باید تا سقف قبل پیش بره. بعدش احتمالاً استراحت کوتاهی خواهد داشت و بعد از سقف قبل عبور خواهد کرد.

 17. مهدی خلیل زاده

  سلام. با توجه به اینکه های وب برای سومین بار به سقف قبلی حمله کرده، لطفا تحلیل جدیدی از های وب ارائه بفرمایید. باتشکر. ارادتمندم.
  سوال: آیا کلاس حضوری هم دارید؟؟؟ ممنون.

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. تحلیل خیلی وقت نیست ارائه شده و خللی در آن رخ نداده است. نیاز شود چشم.
   کلاس حضوری فعلا خیر. اما در کنار پکیج های آموزشی مان از پشتیبانی تالار سایت هم بهره مند می شوید که هم می توانید سوالاتتان را مطرح کنید و هم تحلیل ارسال کنید برای بررسی. با این روش بهتر از کلاس حضوری می توانید به نئوویو مسلط شوید.

 18. mahtab

  سلام استاد من خیلی وقته این سهمو دارم واقعا ازش خسته شدم لطفا راهنماییم کنین

  1. ارشیا رحیمی

   سلام. های وب واقعا خیلی معطل کرده اما در حال حاضر یک الگوی فلت ساخته که به نظر می رسد تمام شده است و می تواند وارد یک فاز صعودی دیگر شود.

ارسال یک نظر

_ لطفاً فقط دیدگاهی در رابطه با همین مطلب بنویسید.
_ دیدگاه خود را به فارسی تایپ نمایید. دیدگاه‌های فینگلیش بررسی نخواهند شد.
_ دیدگاه‌های حاوی تبلیغ، بک لینک یا کلمات توهین آمیز حذف خواهند شد.
ـ دیدگاه هایی که نام و ایمیل نامعتبری داشته باشند حذف خواهند شد.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.