تحلیل های وب شماره ۳ | موج شماری نئوویو نمودار سهم های وب

بررسی اصلاح فعلی و ارائه چشم انداز پیش رو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل های وب شماره ۳ که از نظر قیمتی در محدوده های کم ریسکی قرار گرفته است و با مقداری صبر می توان پس از کامل شدن ساختار کارکشن فعلی اش سود مناسبی از آن گرفت. قابل ذکر است که این سهم قبلاً نیز تحلیل شده است و سهم مطابق با تحلیل به هدف قیمتی و زمانی خود رسیده است که در ابتدا به بررسی تحلیل قبل می پردازیم و بعد به سراغ شرح تحلیل های وب شماره ۳ خواهیم رفت.

نتیجه تحلیل های وب شماره ۲ :

در تحلیل قبل های وب در حدود قیمت 580 تومان از رشد این سهم تا حدود 1020 الی 1141 تومان گفتیم و حدود زمانی رسیدن به تارگت را نیز مشخص کردیم. با توجه به تصویر ارائه شده در این پست یعنی تحلیل های وب شماره ۳ مشخص است که این سهم دقیقاً به محدوده تارگت قیمتی خود (1065 تومان) در حدود زمان مشخص شده دست پیدا کرد و از همان محدوده وارد فاز نزولی شد که قصد داریم در این پست به بررسی آن بپردازیم.

قابل ذکر است که تحلیل شماره ۲ های وب سودی در حدود 80 درصد برای سهامدارانش ایجاد کرد و همچنین اگر قبلاً تحلیل شماره ۲ های وب را مطالعه نکرده اید می توانید این تحلیل را در پایین همین پست در بخش مطالب مرتبط بیابید.

شرح تحلیل های وب شماره ۳ :

چنانچه از تصویر تحلیل های وب شماره ۳ پیداست ساختار امواجی که در تحلیل قبل مشخص کرده بودیم با پیشروی امواج مورد تایید قرار گرفته است و تغییر محسوسی در شمارش فعلی نسبت به شمارش قبل ایجاد نشده است. تنها یک بازبینی کوچک در انتهای موج G از دیامتریک اول چارت صورت گرفته است تا ساختار این دیامتریک منطقی تر و صحیح تر باشد و بقیه قسمت های شمارش به همان حالت قبل باقی مانده است و نیازی به تغییر هیچ کدام از ساختارها احساس نشد.

اما در مقطع کنونی به نظر می رسد که سهم های وب پس از طی کردن فاز صعودی ای که طبق تحلیل قبل انتظار داشتیم در یک اصلاح از جنس مثلث خنثی قرار داشته باشد که مدتی قبل موج C خود را خاتمه داده است و هم اکنون در موج D قرار دارد. این مثلث خنثی در تصویر تحلیل های وب شماره ۳ با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

تحلیل های وب شماره ۳ | موج شماری نئوویو نمودار سهم های وب
Hi Web NEoWave Analysis 03 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو : 

با توجه به محدوده های حمایت و مقاومت سهم مشخص است که موج C از مثلث خنثی درست روی محدوده حمایتی خاتمه پیدا کرد و پس از آن انتظار داریم که موج D حداقل تا حدود دومین مقاومت پیش روی خود یعنی تا 950 الی 1000 تومان رشد کند که در تصویر از همین مقاومت برای تارگت موج D استفاده شده است. ضمن این که صعود تا این مقاومت باعث می شود که موج D مثلث خنثی اندکی از موج ‌B بلندتر شود و مثلث تناوب استانداردی داشته باشد. از طرفی چون موج B مثلث خنثی از موج A بلندتر شده است نشان می دهد که این مثلث خنثی حتی می تواند از جنس جاری باشد که در آن صورت موج D می تواند از موج C نیز بلندتر شود که در تصویر یک کانال بندی نقطه چین رسم شده است تا بیانگر همین موضوع باشد که مثلث خنثی می تواند چنین ساختاری نیز داشته باشد.

در هر صورت کسانی که پولهای سنگین در اختیار دارند در طول فرایند شکل گیری موج D و E از این مثلث فرصت کافی در اختیار دارند تا مقدار سهم مد نظر خود را خریداری کنند و سهامداران خرد نیز می توانند از فرصت های سرمایه گذاری کوتاه مدت و میان مدت این سهم استفاده لازم را داشته باشند. در تصویر تحلیل های وب شماره ۳ آنالیزهای زمانی نیز انجام شده است تا حدود زمانی تشکیل موج D و E مثلث خنثی نیز مشخص باشد و چشم انداز بهتری به سهامداران بدهد.

قابل ذکر است که حد ضرر تحلیل های وب شماره ۳ در زیر محدوده حمایتی سهم یعنی 684 تومان در نظر گرفته شده است که زیر موج C مثلث خنثی نیز محسوب می شود و در طرف دیگر حداقل تارگت این سهم پس از کامل کردن مثلث خنثی به صورت مورد انتظار در حدود 1148 تومان تا 1359 تومان می باشد که این محدوده با ابزار فیبوناچی در تصویر مشخص شده است و انتظار داریم که این سهم یک روال منطقی را طی کند و حداقل تا نیمه دوم این محدوده رشد کند. همچنین محدوده مناسب برای خرید این سهم در قیمت های فعلی نیز با ابزار فیبوناچی مشخص شده است که رتریس شاخه صعودی اخیر می باشد و حدود 781 تا 734 تومان را نشان می دهد.

پر واضح است که با شکل گیری مثلث خنثی می توان حد ضرر را در انتهای مثلث قرار داد و همچنین می توان تارگت پیش روی سهم را به شکل دقیق تری مشخص کرد که در صورت لزوم در آینده از آن صحبت خواهیم کرد.

امیدواریم این تحلیل مورد استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

اطلاع از
45 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
علی بهمنی

سلام آقای رحیمی وقت بخیر ببخشید های وب تارگت هایی که فرموده بودید رو رد کرده امکانش هست لطفا نمودار جدیدی بزنید

آرمانی

سلام جناب رحیمی وقت به خیر ببخشید؛
در مورد های وب
که سقف ها و پیش بینی های قبلی رو پشت سر گذاشته تحیلیل و تارگت جدیدی ارائه نمی کنید؟!

محمدی

سلام استاد عزیز ممنون بابت تحلیل هاتون
استاد با توجه به اینکه هدف قبلی‌رو زده
تارگت جدید سهم رو چند میبینید ؟

اسما

ببخشین بنظر شما استاد های وب چند روز پیش موج b همان مثلث خنثی را تمام کرد و وارد موج c شده واین مثلثی که توش بودیم ایا از جنس جاری بود یا استاندارد متشکرم اگه جواب بدین

mahtab

سلام استاد من خیلی وقته این سهمو دارم واقعا ازش خسته شدم لطفا راهنماییم کنین

مهدی خلیل زاده

سلام. با توجه به اینکه های وب برای سومین بار به سقف قبلی حمله کرده، لطفا تحلیل جدیدی از های وب ارائه بفرمایید. باتشکر. ارادتمندم.
سوال: آیا کلاس حضوری هم دارید؟؟؟ ممنون.

Elham

سلام استاد رحیمی بزرگوار
وقتتون بخیر. من از تحلیل های شما هم برای معامله و هم آموزش استفاده میکنم و بابت اینها خیلی ازتون ممنونم
من ها وب دارم میتونم نظرتون رو درباره های وب بدونم

مشاهده دیگر مطالب

See other content