تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 به روش نئوویو

تعویض روند از نزولی به صعودی

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان محترم. با تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم تا شرایط فعلی این سهم را از منظر روش نئوویو با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد که سهم های وب پس از یک روند نزولی میان مدت وارد یک روند صعودی شده است که بخشی از یک اصلاح می‌باشد. این اصلاح می‌تواند با اطلاعات فعلی یک مثلث خنثی در نظر گرفته شود که سه موج اول آن تکمیل شده است و الان در موج چهارم آن یعنی موج (D) قرار داریم که لیبل آن به رنگ آبی مشخص شده است.

موج (C) از این مثلث همانطور که از تصویر تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 مشخص است یک دیامتریک الماسی است و حالا موج (D) که پس از آن در حال شکل‌گیری است نیز می‌تواند یک دیامتریک باشد اما از نوع پاپیونی. همچنین این موج می‌تواند به شکل یک ایزومتریک پاپیونی نیز به کار خود پایان دهد که در آینده مشخص خواهد شد.

تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی
تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 به روش نئوویو | کش دیتای هفتگی

شرایط احتمالی پیش رو :

اگر تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 درست باشد صعود سهم های وب فعلاً باید ادامه پیدا کند تا موج C از (D) کامل شود. این صعود به دو شکل و دو هدف متفاوت می‌تواند رخ دهد. یک این که این سهم مقاومت فعلی را بشکند و مستقیم به صعود خود ادامه دهد و دوم این که مقداری افت کند و بعد به سمت شکست مقاومت برود.

در هر دو حالت دو تارگت 400 تومانی و 560 تومانی تارگت‌های محتمل پیش‌روی این سهم هستند. پس از رسیدن سهم به تارگت اول باید بررسی کرد که امکان رسیدن به تارگت دوم وجود دارد یا خیر. همچنین توصیه می‌شود که فعالان محترم بازار سرمایه با نشانه‌های کافی اقدام به خرید این سهم کنند و در صورت ورود سهم به منطقه سود از سود خود محافظت نمایند.

با ساخته شدن موج C می‌توان انتظار یک موج D به شکل ساید یا نزولی را داشت تا پس از آن مجدداً یک گام اکستند دیگر از روند صعودی فعلی در قالب موج E ساخته شود. با ساخته شدن موج E می‌توان به شکل بهتری گفت که ساختار موج (D) اصلی می‌تواند چه الگویی باشد. فعلاً با موج C پیش می‌رویم تا بعد بتوانیم شرایط را به شکل بهتری بسنجیم.

امیدواریم تحلیل تکنیکال های وب شماره 4 به روش نئوویو نیز برای همراهان گرامی مفید واقع شود.

اطلاع از
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
Pedram.manesh

سلام استاد وقت بخیر
سناریو پیش رو برای های وب رو میشه اینطور در نظر گرفت که با توجه به گسترش موج (E) به جای مثلث الان در یک دیامتریک دیاموند افقی هستیم؟

حمید عدیلی

سلام جناب رحیمی وقت بخیر. موج C از این مثلث خنثی زمانی بیشتر از مجموع A+B صرف کرده. این حرف آقای نیلی که از موج سوم به بعد هر الگویی زمان صرف شده میتواند بین 25 تا 100 درصد مجموع دو موج قبلش باشد خیلی لازم الاجرا نیست؟

minnik

سلام آقای رحیمی با توجه به تحلیل شاخص کل که ممکنه در محدوده دو میلیون متوقف بشه و وارد روند نزولی بشه .آیا های وب میتونه عکس شاخص به اهداف تعیین شده حرکت کنه یا همگام با شاخص وارد اصلاح خواهد شد .ممنون میشم جواب بدین.

arman0077

سلام ارشیا جان
به نظر میرسه که این نزول مثلثی که در نظر گرفتی، پسای دیامتریک قبلی رو پاس نکرده، میشه یه توضیح در این باره بدید؟

و اینکه با این نزول اخیر، نظرتون راجع به ادامه ماجرا چیه؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content