تحلیل خساپا شماره ۶ | موج شماری به سبک نئو ویو

سلام دوستان. در این نوشته تحلیل خساپا شماره ۶ تقدیم حضورتان خواهد شد که کارکشنی که یکی دو سال هست که درگیر آن است را بر اساس قوانین نئوویو شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خساپا شماره ۶ از منظر نئوویو :

در ابتدا بر اساس قوانین زمانی نئوویو نقطه شروع شمارش و در واقع شروع الگوی کارکشن را مشخص کرده ایم که علامت (0) خورده است. اگر به چارت کندلی این سهم نگاهی بیندازید مشاهده می کنید که در این نقطه سهم با ایجاد گپ ، نزول داشته است که همین گپ نیز مهر تاییدی برای درست بودن نقطه شروع شمارش می باشد. از این نقطه به بعد یک منطقه کاملاْ رنج را مشاهده می کنید که مشخصات زمانی و قیمتی و فرم کانال بندی آنها و همچین درجه پیچیدگی هر موج ما را رهنمود می کند که درون یک الگوی دیامتریک قرار داریم. کانال بندی این الگو را درون تصویر ملاحظه می کنید.

الگوی دیامتریک یک الگوی ۷ شاخه می باشد که با حروف A تا G لیبل گذاری می شود و قوانین مفصلی در مورد آن داریم که در این مجال نمی گنجد. علاقه مندان به یادگیری این روش فوق العاده می توانند از پکیج آموزش نئوویو بصورت ۰ تا ۱۰۰ ، موجود در فروشگاه سایت استفاده کنند.

تحلیل خساپا شماره ۶ | موج شماری به سبک نئو ویو

چشم انداز پیش رو :

اما اگر در تحلیل خساپا شماره ۶ وارد جزییات شویم با توجه به گپی که این سهم دیروز هنگام بازگشایی ایجاد کرد به نظر می رسد موج F این الگو تکمیل شده باشد و هم اکنون درون موج G قرار داشته باشیم. برای موج G دو حالت متصور هستیم ، یا این موج منطقه رنج را رو به پایین نخواهد شکست و به شکل یک الگوی فلت یا خیلی بدبینانه به شکل یک مثلث انقباضی به کار خود پایان خواهد داد و یا اینکه با توجه به طول موج A از دیامتریک ، موج G نیز مقداری از منطقه رنج به سمت پایین حرکت خواهد کرد تا تناسبی را با موج A برقرار کند. به هر صورت باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این دو حالت رخ خواهد داد و سپس برای خرید این سهم تصمیم گرفت. اگر حالت دوم برای این موج رخ دهد سطح فیبوناچی ای را مشخص کرده ایم که منطقه خوبی برای اتمام این موج خواهد بود.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

esi
esi (@guest_9405)
بیننده
2 سال قبل

با سلام و خسته نباشید
اگر لطف بفرمائید و تحلیلی از بموتور ارائه بفرمائید ممنون میشم

Rushed
Rushed (@rushed)
مشترک
2 سال قبل

با سلام بنظر اینجانب کف تکنیکالی که باروشهای مختلف سنجش کردم برای خساپا بر روی ۱۰۴ حکایت دارد و احتمال ضعیفی (زیر۵درصد) برای نزول زیر این حمایت قوی برای سهم متصور میباشم.و تارگت اولیه سهم را ۱۱۹-۱۲۳ و سپس در صورت حمایت قوی در سمت خریدار امکان صعود تا ۱۴۴-۱۵۰ را تا پایان سال انتظار دارم.