عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل خودرو شماره ۱۱ | موج شماری خودرو به سبک نئوویو

رسیدن به کف قیمتی و انتظار برای تشکیل ناحیه ساید

3.2k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. پیرو درخواست های مکرر همراهان عزیز بروزرسانی چارت روزانه سهم خودرو را در این پست تقدیم حضورتان می کنیم. قابل ذکر است که ساختار بلند مدت چارت خودرو یعنی تایم فریم هفتگی همچنان مطابق با تحلیل قبل این سهم پابرجاست اما شاخه F‌ الگوی دیامتریک چارت هفتگی این سهم را در تایم روزانه بررسی مجدد کرده ایم که تقدیم حضورتان می شود. با شرح تحلیل خودرو شماره ۱۱ همراهمان باشید.

شرح تحلیل خودرو شماره ۱۱ :

در تحلیل قبل در تایم فریم روزانه چارت خودرو انتظار صعود سهم و ایجاد شاخه های یک مثلث کانتر را در قالب موج D از یک مثلث خنثی داشتیم که این فرایند شکل نگرفت و سهم به نزول خود ادامه داد، اما هم اکنون شرایط کمی متفاوت شده است چرا که این سهم به یک سطح حمایتی قوی رسیده است که می تواند از نزول بیشتر سهم جلوگیری کند. این سطح در تصویر تحلیل خودرو شماره ۱۱ مشخص شده است. از طرفی روند نزولی به سطح فیبوناچی 61.8 تا 78 درصد از روند صعودی قبل رسیده است که یک سطح بسیار قوی برای جلوگیری از کاهش بیشتر سهم می باشد.

تصویر تحلیل خودرو شماره ۱۱ | موج شماری خودرو به سبک نئوویو
Khodro NEoWave Analysis 11 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

اما با توجه به این اصل که سهم خودرو در شاخه آخر نزولی خود برخلاف گذشته شتاب بیشتری گرفت این موضوع را که این سهم بتواند از همین سطح به یکباره وارد روند صعودی بشود را کمرنگ کرده است. در این شرایط بسیار محتمل است که طبق تصویر تحلیل خودرو شماره ۱۱ سهم مدتی را به ایجاد یک محیط ساید مانند بپردازد تا شرایط برگشت سهم به روند صعودی مهیا شود.

از نظر الگوشناسی نیز طبق تحلیل خودرو شماره ۱۱ الگوی روند نزولی یک دیامتریک خواهد بود که به زودی شاخه (E) آن کامل خواهد شد و باید شاهد شکل گیری شاخه (F) و شاخه (G) باشیم تا ساختار روند نزولی کامل شود و مسیر صعودی شدن سهم هموار شود. از نظر قیمتی احتمال اینکه سهم به زیر سطح حمایتی برود و در آن محدوده تثبیت شود بسیار کمرنگ خواهد بود و انتظار داریم که الگوی ذکر شده بالای سطح حمایتی شکل بگیرد.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمد

باسلام لطفا تحلیل خودرو را بروزرسانی کنید

امین

با سلام و عرض خسته نباشید.
لطفا در صورت امکان تحلیل خودرو را به روز نمایید.
با تشکر

مسعود

سلام اگر خودرو بالای 260 بره یه جورایی میشه گفت سهم میره برای تارگت 400 .

مشاهده دیگر مطالب

See other content