تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 به روش نئوویو

شرح ساختار امواج روند نزولی

3.7k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی. با تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم که مورد درخواست سهامداران این سهم بوده و تلاش شده که شرایط پیش روی آن را از منظور نئوویو مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 :

بر اساس آخرین وضعیت چارت مرقام به نظر می‌رسد که روند نزولی این سهم در قالب یک ساختار مثلثی و یا دیامتریک در حال پیشروی است که هم اکنون در موج D آن قرار داریم. موج D نیز به احتمال قوی می‌تواند یک الگوی فلت باشد که در حال حاضر موج b از این الگوی فلت در حال ایجاد شدن است و به احتمال قوی این موج b ساختار یک مثلث ریورس انقباضی را دارا خواهد بود که به زودی باید شاهد اتمام موج e آن باشیم.

تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 به روش نئوویو
تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 به روش نئوویو

در تصویر فوق می‌توانید ساختار اصلی روند نزولی را با لیبل‌های آبی رنگ مشاهده کنید. همچنین ساختار یک درجه پایین‌تر این الگو با لیبل‌های سبز رنگ مشخص شده است و در نهایت ساختار موج B از (D) نیز با لیبل‌های سیاه رنگ مشخص گردیده است.

شرایط احتمالی پیش روی سهم مرقام :

با توجه به موج شماری انجام شده، اینطور به نظر می‌رسد که این سهم پس از یک نزول بسیار کوتاه برای ساخت موج e از B از (D)، می‌تواند از حدود باکس ترسیم شده وارد یک موج صعودی شود که اولین تارگت محتمل آن محدوده مقاومتی 1400 تا 1650 تومان می‌باشد. این محدوده تارگت الگوی سر و شانه ادامه دهنده نوع ۲ نیز هست که خط گردن آن در تصویر تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 به روش نئوویو با عبارت Neckline مشخص شده است.

در صورت شکست محدوده مقاومتی اول نیز امکان رشد سهم تا محدوده دوم که در حدود 2600 تا 3000 تومان می‌باشد فراهم خواهد شد اما حتماً باید به شرایط حرکت قیمت نیز توجه کرد تا مشخص شود که این تارگت دیده خواهد شد یا خیر.

امیدواریم تحلیل تکنیکال چارت مرقام شماره 6 به روش نئوویو مفید واقع شود. نظرات خود را می‌توانید در بخش دیدگاه‌های همین تحلیل در بخش پایین‌تر با ما در میان بگذارید.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
Farvahar

جناب رحیمی عزیز سلام
در مورد موج اخر که مثلث شده مکر قانون نیست که موج اول از هیچ کارکشنی نمیتواند بیشترین زمان را بگیرد و این قانون در فلت زیگ و مثلث حتما باید رعایت شود پس اینکه انرا مثلث در نظر بگیریم استباه است همچنین مثلث خنثی هم نمیتواند باشد چونکه موج سی کوتاه تر از آ هست
بهترین الگو یک ترکیبی دوگانه هست

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط Farvahar
مشاهده دیگر مطالب

See other content