تحلیل ثباغ شماره 2 | موج شماری چارت ثباغ به سبک نئوویو

بررسی شرایط خرید سهم

874
بازدید

در این پست تحلیل ثباغ شماره 2 را برای تقدیم به شما عزیزان آماده کرده ایم تا چشم انداز پیش روی این سهم را از منظر سبک تحلیل نئوویو مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم از موقعیت های احتمالی پیش رو استفاده کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل ثباغ شماره 2 :

بر اساس تصویر تحلیل به نظر می رسد ثباغ در بلند مدت در یک کارکشن از جنس فلت (Flat) قرار دارد که موج A آن ساختار ریورس انقباضی (Contracting Triangle Reverse Alternation) دارد و موج B آن بر اساس شواهد موجود احتمالا ساختار ایزومتریک (IsoMetric) خواهد داشت که در تصویر تحلیل ثباغ شماره 2 مشخص شده است.

در حال حاضر نیز در اواخر موج D از این ایزومتریک قرار داریم که جنس آن یک مثلث انقباضی می باشد و اگر بخواهیم ریزتر شویم در موج e از این مثلث هستیم. این مثلث با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ در تصویر تحلیل مشخص شده است.

تحلیل ثباغ شماره 2 | کش دیتای هفتگی
تحلیل ثباغ شماره 2 | کش دیتای هفتگی

همانطور که مشخص است قیمت مناسب خرید و استاپ لاس و تارگت نیز در تصویر تحلیل ثباغ شماره 2 مشخص شده است.

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل ثباغ شماره 2:

ترید مناسب در سهم شهرسازی و خانه سازی باغمیشه (ثباغ) مستلزم رعایت سه پارامتر “قیمت مناسب خرید” و “رعایت حد ضرر” و “نگهداری تا زمانی که سهم شواهد اتمام روند صعودی در موج E را نشان دهد” می باشد. لذا اگر سهم از نقطه خرید دور شد خرید را موکول به اصلاحی در میانه روند صعودی که احتمالا شکل خواهد گرفت کنید.

حد ضرر این سهم بر اساس تحلیل ثباغ شماره 2 در حدود ۱۳ درصد و حد سود آن نیز حدود ۱۳۰ درصد می باشد. لذا ریوارد به ریسک این پوزیشن بسیار عالی می باشد و همین موضوع ترید بر اساس این تحلیل را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مهدی

با سلام استاد
نماد ثقزوی با معاملاتعجیب مواجه میشه و در عین اینکه به نوعی سهم جا مانده از گروه محسوب میشه ولی … لطفا در صورت امکان تحلیلش رو ارایه بفرمایید.
با سپاس

محمد

با سلام و احترام
لطفا تحلیل ثباغ را بروز رسانی کنید

سید نبی اله سعیدی

با سلام در تحلیل ثباغ حد ضرر ۱۳%و حد سود ۱۳۰% از لحاظ زمانی نفرمودید تارکت سود چقدر زمان میبرد

ارشیا رحیمی

سلام
اگر به شیب خطوط ترسیمی و تایم فریم تحلیلی دقت کنید مشخص است که منظور چه بازه زمانی بوده است.

مشاهده دیگر مطالب

See other content