تحلیل خزامیا شماره 3 | موج شماری نئوویو چارت زامیاد

فراهم شدن موقعیت خرید

1.2k
بازدید

در این پست قصد داریم تحلیل خزامیا شماره 3 را تقدیم حضورتان کنیم. این تحلیل به سبک نئوویو انجام شده است و ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خزامیا شماره 3 :

زامیاد پس از یک رشد شارپ وارد اصلاح خوبی شد و بخش عمده ی رشد خود را برگشت (۶۱٫۸ درصد) تا دوباره در قیمت هایی بسیار نازل فرصتی عالی را برای خرید کسانی که در رشد قبل جا مانده بودند فراهم کند. در حال حاضر طبق تصویر تحلیل خزامیا شماره 3 به نظر می رسد خزامیا درون کارکشنی از جنس مثلث ریورس انقباضی (Contracting Triangle Reverse Alternation) باشد که هم اکنون بر طبق شواهد موجود به نظر میرسد موج C از این مثلث نیز مثلث ریورس انقباضی باشد و رو پایان باشد. لذا جهت گرفتن موج D که یک موج صعودی است می توان اقدام کرد.

همچنین برای بلند مدت نیز با توجه به تارگتی که در تحلیل خزامیا شماره 3 نشان داده ایم قیمت های فعلی خزامیا نازل ترین قیمتی است که سهم در آن به سر میبرد. لذا به دید بلند مدت نیز زامیاد یک گزینه ایده آل است.

تحلیل خزامیا شماره 3 | کش دیتای هفتگی
تحلیل خزامیا شماره 3 | کش دیتای هفتگی

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل خزامیا شماره 3:

حد ضرر زامیاد ۱۵ درصد و حد سود آن در کوتاه مدت ۶۰ درصد و در بلند مدت حدود ۳۰۰ درصد می باشد. لذا در هر دوحالت ریوارد به ریسک این پوزیشن بسیار مناسب است. بدیهی است ترید مناسب و حرفه ای مستلزم رعایت سه پارامتر “قیمت مناسب خرید” و “رعایت حد ضرر” و “خروج به موقع” می باشد. لذا اگر سهم از نقطه خرید تحلیل خزامیا شماره 3 دور شد خرید را موکول به اصلاحی در میانه روند صعودی که احتمالا شکل خواهد گرفت کنید. همچنین اگر سهم قبل از رسیدن به تارگت شواهدی از نزول نشان داد تا روشن شدن وضعیت از سهم خارج شده و سود خود را حفظ کنید.

اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
فرهاد کوزلی

با سلام و تشکر از تحلیلهای زیباتون
در صورت امکان با توجه به فعال شدن حد ضرر تحلیل موجود، تحلیل خزامیا آپدیت بفرمایید.

مشاهده دیگر مطالب

See other content