موج شماری نئوویو زامیاد (خزامیا) شماره ۳

سلام دوستان. در این پست قصد داریم تحلیل نئوویو سهم زامیاد را تقدیم حضورتان کنیم. با ما همراه باشید.

شرح ساختار امواج چارت زامیاد (خزامیا) بر اساس قوانین  NEoWave

زامیاد پس از یک رشد شارپ وارد اصلاح خوبی شد و بخش عمده ی رشد خود را برگشت (۶۱٫۸ درصد) تا دوباره در قیمت هایی بسیار نازل فرصتی عالی را برای خرید کسانی که در رشد قبل جا مانده بودند فراهم کند.

در حال حاضر به نظر میرسد خزامیا درون کارکشنی از جنس مثلث ریورس انقباضی (Contracting Triangle Reverse Alternation) باشد که هم اکنون بر طبق شواهد موجود به نظر میرسد موج C از این مثلث نیز مثلث ریورس انقباضی باشد و رو پایان باشد.

لذا جهت گرفتن موج D که یک موج صعودی است می توان اقدام کرد.

همچنین برای بلند مدت نیز با توجه به تارگتی که در تحلیل نشان داده ایم قیمت های فعلی خزامیا نازل ترین قیمتی است که سهم در آن به سر میبرد. لذا به دید بلند مدت نیز زامیاد یک گزینه ایده آل است.

موج شماری نئوویو (NEoWave) زامیاد (خزامیا) شماره 3 توسط انستیتو نئوویو ایران

نکات مهم برای ترید در خزامیا:

حد ضرر زامیاد ۱۵ درصد و حد سود آن در کوتاه مدت ۶۰ درصد و در بلند مدت حدود ۳۰۰ درصد می باشد. لذا در هر دوحالت ریوارد به ریسک این پوزیشن بسیار مناسب است.

بدیهی است ترید مناسب و حرفه ای مستلزم رعایت سه پارامتر “قیمت مناسب خرید” و “رعایت حد ضرر” و “خروج به موقع” می باشد. لذا اگر سهم از نقطه خرید دور شد خرید را موکول به اصلاحی در میانه روند صعودی که احتمالا شکل خواهد گرفت کنید. همچنین اگر سهم قبل از رسیدن به تارگت شواهدی از نزول نشان داد تا روشن شدن وضعیت از سهم خارج شده و سود خود را حفظ کنید.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

فرهاد کوزلی
مشترک
3 سال قبل

با سلام و تشکر از تحلیلهای زیباتون
در صورت امکان با توجه به فعال شدن حد ضرر تحلیل موجود، تحلیل خزامیا آپدیت بفرمایید.