تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو

احتمالات پیش رو

9.5k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز ایران نئوویو. با تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم.

همانطور که مستحضرید قیمت دلار روز به روز در حال افزایش است و موجب نگرانی شدید در جامعه شده است اما یک احتمال ضعیف وجود دارد که به موجب آن قیمت دلار می‌تواند فعلاً کاهشی شود، بنابراین تصمیم گرفتیم تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 را با شما به اشتراک بگذاریم و امیدواریم که این تحلیل به وقوع بپیوندد و حال مردم مقداری بهتر شود. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 :

آنطور که از چارت دلار به ریال و از منظر روش نئوویو استنباط می‌شود حرکت صعودی دلار در قالب یک ساختار ترکیبی تاکنون ادامه داشته است و هم اکنون در الگوی دوم یا سوم از ترکیب قرار داریم. این الگو می‌تواند ساختارهایی مانند مثلث یا دیامتریک باشد اما با توجه به کاهش شیب موج (C) به نسبت موج (A) محتمل است که الگو یک مثلث خنثی باشد.

اما آنچه که در حال حاضر اهمیت دارد ساختار درونی موج (C) است که با توجه به تشابهات زمانی امواج آن به احتمال قوی یک الگوی دیامتریک در این موج در حال رخ دادن است که صعود شدید اخیر موج E از این الگو است. این الگو را می‌توانید در تصویر تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو با کانال بندی و لیبل‌های قرمز رنگ در انتهای چارت مشاهده کنید.

تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو
تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو

احتمالات پیش رو :

با توجه به الگوی تشریح شده و رسیدن موج E از دیامتریک به سطح 200 درصد از موج C که برابر با قیمت 58 تا 60 هزار تومان می‌باشد، انتظار می‌رود که این موج در همین حدود یا نهایتاً تا سطح 70 هزار تومان که نسبت 262 درصد از موج C است به اتمام برسد و وارد یک فاز اصلاحی در قالب موج F شویم. این موج می‌تواند تا حدود 40 هزار تومان اصلاح داشته باشد و در نهایت وارد موج G از این دیامتریک خواهیم شد که در دو حالت می‌تواند رخ دهد :

  • یا رشد دلار در قالب موج G کنترل می‌شود و یک حرکت کند را در این موج شاهد هستیم که نهایتاً می‌تواند تا حدود سقف قبل پیشروی کند و یا ناقص شود (به انتهای موج قبلی نرسد) و پس از آن یک ریزش تا سطح 40 هزار تومان، 35 هزار تومان و یا 32 هزار تومان محتمل خواهد شد. هرچه موج G ضعیف‌تر باشد و سطح کمتری را تاچ کند پس از آن ریزش بهتری شاهده خواهیم بود و سطوح پایین‌‌تری می‌تواند تاچ شود.
  • و یا این که رشد دلار کنترل نخواهد شد و حرکت پرقدرتی را در قیمت شاهد خواهیم بود که می‌تواند سقف قبلی که موج E رقم خواهد زد را هم بشکند و فراتر برود.

در حال حاضر چیزی که در تصویر تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو ترسیم شده است حالت اولی است که می‌تواند رخ دهد و قطعیت کامل ندارد. باید دید در آینده چه چیزی رقم خواهد خورد. امیدواریم که مسئولین فکر اساسی برای این شرایط داشته باشند.

اطلاع از
20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
عماد حسینی

سلام استاد وقت بخیر
دلار تا نزدیکی سقف رفت و برگشت
به نظر شما آیا می‌تونه سقفو بشکنه؟
به نظر من بخاطر اینکه جو صعودی توی بازار ایجاد کنه باید بشکنه
معمولا موج آخر دیامتریک چقدر رشدمیکنه؟
معمولا حرکت دست الگویی اون باید چقدر بشه؟
به نظر شما تا چه ماهی توی موج آخر هستیم؟
ممنون از اینکه دید مارو به بازار باز میکنید

ایمان نوری

با سلام خدمت آقای رحیمی
تا اینجای کار دلار تو موج fبوده و الان در g هستیم؟
با توجه به اینکه هدف 40تا38 برای دلار تاچ نشد اهداف موج g با اعداد مشخص شده در تصویر برقرار است ؟
به نظرتون تحلیل نیاز به آپدیت ندارد؟

عماد حسینی

سلام جناب رحیمی
به نظر الگو مثلث انقباضی بوده و حرکت بعدش هم انجام شده نظر شما چطوره
الان رفتیم توی موج آخر دیامتریک؟از لول بالا

عماد حسینی

جناب رحیمی اگر میگین دیامتریک شده پس ما باید یک مدت زیادی رو منتظر بمونیم و این باتوجه به اصول زمانی درست نیست چون تناسب زمانی 0.68تا 1.68 بهم میخوره در
اگر یک ساختار موثقی پیدا شد ممنون میشم به شاگرداتون هم اطلاع بدید

عماد حسینی

سلام وقت بخیر
به نظرم موج اف تموم شده به دو دلیل
1از لحاظ زمانی دیگه نمیتونه موج اف ادامه پیدا کنه
2یک حرکت تند و تیز در روز شروع جنگ غزه انجام شد که می‌تونه شروع حرکت باشه

همچنین ساختار موج اف رو اگر مثلث انقباضی بگیریم ساختار مستدلی هست

ممنون از وقتیکه برای پاسخگویی میزارید

محمد رسول منصوریان

سلام
این تحليل ظاهرا هنوز معتبر هست . موج اف را فرمودید یک فلت هست که ظاهرا تمام شده است و اکنون در موج جی دیامتریک هستیم . درسته ؟
ممنون

حمید عدیلی

سلام جناب رحیمی وقتتون بخیر. ببخشید الان طبق همین تحلیل در موج F دیامتریک در حال تشکیل یک مثلث انقباضی هستیم درسته؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content