تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو

احتمالات پیش رو

8.2k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز ایران نئوویو. با تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو در خدمت شما هستیم.

همانطور که مستحضرید قیمت دلار روز به روز در حال افزایش است و موجب نگرانی شدید در جامعه شده است اما یک احتمال ضعیف وجود دارد که به موجب آن قیمت دلار می‌تواند فعلاً کاهشی شود، بنابراین تصمیم گرفتیم تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 را با شما به اشتراک بگذاریم و امیدواریم که این تحلیل به وقوع بپیوندد و حال مردم مقداری بهتر شود. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 :

آنطور که از چارت دلار به ریال و از منظر روش نئوویو استنباط می‌شود حرکت صعودی دلار در قالب یک ساختار ترکیبی تاکنون ادامه داشته است و هم اکنون در الگوی دوم یا سوم از ترکیب قرار داریم. این الگو می‌تواند ساختارهایی مانند مثلث یا دیامتریک باشد اما با توجه به کاهش شیب موج (C) به نسبت موج (A) محتمل است که الگو یک مثلث خنثی باشد.

اما آنچه که در حال حاضر اهمیت دارد ساختار درونی موج (C) است که با توجه به تشابهات زمانی امواج آن به احتمال قوی یک الگوی دیامتریک در این موج در حال رخ دادن است که صعود شدید اخیر موج E از این الگو است. این الگو را می‌توانید در تصویر تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو با کانال بندی و لیبل‌های قرمز رنگ در انتهای چارت مشاهده کنید.

تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو
تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو

احتمالات پیش رو :

با توجه به الگوی تشریح شده و رسیدن موج E از دیامتریک به سطح 200 درصد از موج C که برابر با قیمت 58 تا 60 هزار تومان می‌باشد، انتظار می‌رود که این موج در همین حدود یا نهایتاً تا سطح 70 هزار تومان که نسبت 262 درصد از موج C است به اتمام برسد و وارد یک فاز اصلاحی در قالب موج F شویم. این موج می‌تواند تا حدود 40 هزار تومان اصلاح داشته باشد و در نهایت وارد موج G از این دیامتریک خواهیم شد که در دو حالت می‌تواند رخ دهد :

  • یا رشد دلار در قالب موج G کنترل می‌شود و یک حرکت کند را در این موج شاهد هستیم که نهایتاً می‌تواند تا حدود سقف قبل پیشروی کند و یا ناقص شود (به انتهای موج قبلی نرسد) و پس از آن یک ریزش تا سطح 40 هزار تومان، 35 هزار تومان و یا 32 هزار تومان محتمل خواهد شد. هرچه موج G ضعیف‌تر باشد و سطح کمتری را تاچ کند پس از آن ریزش بهتری شاهده خواهیم بود و سطوح پایین‌‌تری می‌تواند تاچ شود.
  • و یا این که رشد دلار کنترل نخواهد شد و حرکت پرقدرتی را در قیمت شاهد خواهیم بود که می‌تواند سقف قبلی که موج E رقم خواهد زد را هم بشکند و فراتر برود.

در حال حاضر چیزی که در تصویر تحلیل تکنیکال دلار به ریال شماره 9 به روش نئوویو ترسیم شده است حالت اولی است که می‌تواند رخ دهد و قطعیت کامل ندارد. باید دید در آینده چه چیزی رقم خواهد خورد. امیدواریم که مسئولین فکر اساسی برای این شرایط داشته باشند.

اطلاع از
10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمد رسول منصوریان

سلام
این تحليل ظاهرا هنوز معتبر هست . موج اف را فرمودید یک فلت هست که ظاهرا تمام شده است و اکنون در موج جی دیامتریک هستیم . درسته ؟
ممنون

حمید عدیلی

سلام جناب رحیمی وقتتون بخیر. ببخشید الان طبق همین تحلیل در موج F دیامتریک در حال تشکیل یک مثلث انقباضی هستیم درسته؟

سید محمدرضا حسینی

سلام خسته نباشید استاد رحیمی
اون دیامتریکی که قبل از x موج روی تحلیل دلار انجام دادید(رنگ آبی) ، شروع اون دیامتریک از چه تاریخ و قیمتی بوده چون توی عکس مشخص نیست
و اینکه از نظر شما الگوی بعد از ایکس موج که مثلث شناسایی کردین چقدر احتمالش هست تبدیل به دیامتریک یا سیمتریکال بشه ؟ و آیا الگوی درجه اصلی دوگانه ترکیبی هست یا 3 گانه ؟ چون توی عکس مشخص نیست دیتای کامل نمودار
تشکر بابت زحماتی که میکشین

آخرین ویرایش 5 ماه قبل توسط سید محمدرضا حسینی
سینا سالک ریحانی

سلام و عرض احترام
استاد رحیمی جسارتا دیتای بروز دلار رو از چه دیتا بیسی به موتیو اینکلود میفرمایید؟
فکر میکنم مفید چارت ارز ترجیحی اپدیت میکنه سایر سایت ها هم اپدیت نمیکنن

احسان

با عرض سلام ادب روزبخیر خسته نباشید بین امواج درونی (A) و (C) در مقایسه با هم مشکل درجه به نظر میرسه داشته باشیم اینطور نیست؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content