تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 به سبک نئوویو

ارائه چشم انداز پیش رو

1.7k
بازدید

در این پست تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 تقدیم شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو می شود تا آخرین وضعیت این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل شاخص کل بورس ایران :

در تحلیل قبل شاخص کل انتظار داشتیم کارکشن شاخص کل در سطح ۷۸۰۰۰ واحد به اتمام برسد و الگوی انتهایی را یک مثلث خنثی در نظر گرفته بودیم و با وجودی که در سطح مذکور یک واکنش نیز رویت شد اما حرکت شارپی شکل نگرفت که تایید کننده شمارش باشد (نکته این موضوع در انتهای تحلیل قبل بیان شده بود) و با بازگشایی بانک ها قسمت آخر شمارش باطل شد. لذا مجبور به تغییر در لیبل های کوتاه مدتی شدیم که در این شماره از تحلیل خدمتتان ارائه می شود.

اگر تحلیل قبل را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 :

در حال حاضر بازنگری های کوچکی در شمارش انجام داده ایم که در تصویر زیر خدمتتان ارائه می شود. به نظر میرسد موج E مثلث بزرگ شاخص (کارکشن سه ساله) یک فلت باشد که هم اکنون در موج C آن هستیم. با توجه به اندازه موج A این فلت سطح استاندارد اتمام موج C در تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 مشخص شده است و منتظر میمانیم ببینیم واکنش شایسته ای در این سطح رخ خواهد داد یا خیر. این سطح مابین اعداد ۷۴۵۰۰ واحد تا ۷۵۹۰۰ واحد می باشد.

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 به سبک نئوویو
تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 به سبک نئوویو

از نظر زمانی نیز موج C باید مقداری بیرون از مربع رسم شده خاتمه یابد. سطح بی اعتباری تحلیل شکست کف موج A از این فلت یعنی ۷۲۶۰۰ واحد می باشد.

نکات مهم:

برای تایید شدن این شمارش اگر واکنشی به سطح مشخص شده ببینیم بعد از آن رشدی که احتمالا صورت می گیرد باید بتواند موج C فلت مذکور را با سرعت بیشتری برگردد در غیر این صورت شمارش تایید نخواهد شد. احتمال دیگر برای شاخص رخ دادن مثلث برای ریزموج های آخر به جای فلت می باشد که در صورتی به آن خواهیم پرداخت که موج C فلتی که فعلا به دنبالش هستیم پس از تکمیل شدن شتابدار نباشد و یا تایید نشود.

امیدواریم تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس شماره 27 مفید بوده و مورد استفاده همراهان محترم قرار گیرد.

اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
محمدرضا

سلام حداقل دو قسمت کوتاه از مجموعه های آموزشتیتون میذاشتید ببینیم سطح کیفی کار چطوره اینطوری هندونه در بسته ریسک خریدش بالاس

ارشیا رحیمی

سلام
نمونه ای از ویدیوهای این پکیج در صفحه مربوط به پکیج قرار گرفت.
با احترام

مصطفی

صحیح TEDPIX است…

ارشیا رحیمی

خیر tedpix چیز دیگریست…

مشاهده دیگر مطالب

See other content