آنالیز نئوویو شاخص کل بورس (Tepix) شماره ۲۷

شرح تحلیل قبل شاخص کل بورس ایران (TEPIX)

در تحلیل قبل شاخص کل انتظار داشتیم کارکشن شاخص کل در سطح ۷۸۰۰۰ واحد به اتمام برسد و الگوی انتهایی را یک مثلث خنثی در نظر گرفته بودیم و با وجودی که در سطح مذکور یک واکنش نیز رویت شد اما حرکت شارپی شکل نگرفت که تایید کننده شمارش باشد (نکته این موضوع در انتهای تحلیل قبل بیان شده بود) و با بازگشایی بانک ها قسمت آخر شمارش باطل شد. لذا مجبور به تغییر در لیبل های کوتاه مدتی شدیم که در این شماره از تحلیل خدمتتان ارائه می شود.

اگر تحلیل قبل را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح ساختار فعلی امواج چارت TEPIX بر اساس قوانین  NEoWave

در حال حاضر بازنگری های کوچکی در شمارش انجام داده ایم که در تصویر زیر خدمتتان ارائه می شود. به نظر میرسد موج E مثلث بزرگ شاخص (کارکشن سه ساله) یک فلت باشد که هم اکنون در موج C آن هستیم.

با توجه به اندازه موج A این فلت سطح استاندارد اتمام موج C در تصویر مشخص شده است و منتظر میمانیم ببینیم واکنش شایسته ای در این سطح رخ خواهد داد یا خیر. این سطح مابین اعداد ۷۴۵۰۰ واحد تا ۷۵۹۰۰ واحد می باشد.

از نظر زمانی نیز موج C باید مقداری بیرون از مربع رسم شده خاتمه یابد.

سطح بی اعتباری تحلیل شکست کف موج A از این فلت یعنی ۷۲۶۰۰ واحد می باشد.

نکات مهم:

برای تایید شدن این شمارش اگر واکنشی به سطح مشخص شده ببینیم بعد از آن رشدی که احتمالا صورت می گیرد باید بتواند موج C فلت مذکور را با سرعت بیشتری برگردد در غیر این صورت شمارش تایید نخواهد شد.

احتمال دیگر برای شاخص رخ دادن مثلث برای ریزموج های آخر به جای فلت می باشد که در صورتی به آن خواهیم پرداخت که موج C فلتی که فعلا به دنبالش هستیم پس از تکمیل شدن شتابدار نباشد و یا تایید نشود.

تحلیل نئوویو شاخص کل بورس ایران (Tepix) شماره 27

 

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

محمدرضا
محمدرضا
بیننده
3 سال قبل

سلام حداقل دو قسمت کوتاه از مجموعه های آموزشتیتون میذاشتید ببینیم سطح کیفی کار چطوره اینطوری هندونه در بسته ریسک خریدش بالاس

ارشیا رحیمی
ارشیا رحیمی
بیننده
پاسخ به  محمدرضا
3 سال قبل

سلام
نمونه ای از ویدیوهای این پکیج در صفحه مربوط به پکیج قرار گرفت.
با احترام

مصطفی
مصطفی
بیننده
4 سال قبل

صحیح TEDPIX است…

ارشیا رحیمی
ارشیا رحیمی
بیننده
پاسخ به  مصطفی
4 سال قبل

خیر tedpix چیز دیگریست…